Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaka maszyna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jaka maszyna?

    Jaką poleciłybyście maszynę do szycia?
    Dla osoby początkującej, dla której to będzie jej pierwsza maszyna.
    Dla osoby, która chce szyć raczej na własny użytak: coś dla dzieci, dla siebie, do domu.

  •    
       

    #2
    Odp: jaka maszyna?

    Co do maszyny nie doradzę, ale na forum jest fajny wątek: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...hlight=maszyna

    Skomentuj


      #3
      Odp: jaka maszyna?

      Ja też nie doradze , ale moi rodzice maja jakieś maszyny stebnówka czy jak sie to pisze i jakiś overlok fajnie sie na nich szyje, czasem tez tam coś poszyłam dla moich maluchów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jaka maszyna?

        Ja na początku szyłam na starym, dobry łuczniku, teraz mam bardziej ,,wypasioną'' ze względu na to, że prowadzę firmę.
        Na początek polecam albo starszego Łucznika - właśnie, bo nowe są beznadziejne, albo maszyny z Lidla

        Skomentuj


          #5
          Odp: jaka maszyna?

          Właśnie powoli przymierzam się do zakupu jakiejś maszyny do szycia, ale chyba najpierw przydałyby się jakiejś kursy dla początkujących szwaczek...


          Skomentuj


            #6
            Odp: jaka maszyna?

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Właśnie powoli przymierzam się do zakupu jakiejś maszyny do szycia, ale chyba najpierw przydałyby się jakiejś kursy dla początkujących szwaczek...
            po co kurs? ja poszlam na zywiol, wszystko ogarnelam sama jestem samoukiem i nie chwalac sie - dalam rade, wystarczy uwierzyc w siebie, kursy sa zbedne, naprawde ;p

            Skomentuj


              #7
              Odp: jaka maszyna?

              Kursy szycia na maszynie są dość drogie, a rzeczywiście jak ktoś chce szyć to sam jest w stanie się nauczyć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jaka maszyna?

                myślę że podstawowa Łucznika powinna się dobrze sprawdzić, mają na Galerii Łucznik kilka modeli. Ceny wahają się od 300 do 400zł, ale sprzęt porządny, więc myślę że warto. Ja mam model Ewa II i jestem bardzo zadowolona

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jaka maszyna?

                  Hmm, nie wiedziałam, że w dzisiejszym świecie znajdzie się ktoś, kto ręcznie szyje (lub chce szyć) ubranka dla dzieci Zaskoczyłaś mnie
                  .

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jaka maszyna?

                    Może uda Ci się kupić nawet używanego Łucznika? Te maszyny są niezniszczalne i bardzo łatwo je naprawić tanim kosztem. Może na początek wystarczy?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jaka maszyna?

                      Tak, maszyna jest bardzo prosta w obsłudze i nie ma sensu iść na kurs i wydawać pieniądze które możemy przeznaczyć na zakup materiału
                      Myślę że bławatkowej chodziło bardziej o to jak wykroić coś aby uszyć fajne ubranko- a z tym wiadomo, że już tak łatwo nie jest

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: jaka maszyna?

                        W tym momencie nie stać mnie na maszynę. Nawet najprostszy Łucznik to około 400 zł. Postanowiłam zacząć od minimaszyny na 50-60 zł. Jak mnie wciągnie to zacznę odkładać na prawdziwą maszynę.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: jaka maszyna?

                          a próbował ktoś lidlową maszynę do szycia? ostatnio oglądalam i jakoś tak mnie korci, żeby spróbować... ale nie wiem czy warto

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: jaka maszyna?

                            Ja kupiłam 2 miesiące temu Łucznika na electro.pl. Jak dla mnie świetna maszyna i bardzo prosta w obsłudze. Do moich amatorskich robótek wystarczająca

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: jaka maszyna?

                              a ile taki łucznik? bo ta, która mnie korci to prawie 400 zł kosztuje, niby tam ma cuda i bajery - chyba kilkanaście ściegów, ale czy to warte zachodu?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X