Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młode mamy(i nie tylko) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

    Witajcie Kobietki-powróciłam i ja

    U nas wszystko ok, po świętach i nowym roku jakoś dojść nie mogę do siebie, rodzinki się najechało i teraz każdy po kolei odwiedza, ale przynajmniej się nie nudzimy.
    Dziś byli od południa znajomi i dopiero wyjechali, wojciecha raz dwa wypluskałam i powoli przysypia.

    Słoneczko zdróweczka życzę.
    Wisienka nie martw się, z Weroniczki bioderkami na pewno będzie wszystko ok.
    Colorka oh jak Ci zazdroszczę tej plaży

    Spokojnej nocki
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

      Witajcie kobitki
      A co tu tak cichutko? Wczoraj ostatnia, dziś pierwsza

      U nas znowu śniego nasypało konkretnie, pewnie później wyskoczymy na spacerek, troszkę mroźno ale co tam
      A wy jakie plany na dziś macie?
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

        Witam ,
        my dziś chyba pójdziemy na kawkę do kuzynki ale czekam na wiadomość.
        A jak nie to pewnie spacerek a no i dziś mamy kolędę ale nie wiadomo czy ksiądz przyjdzie gdyż aby mieć kolędę trzebyło dać wypelnioną kartkę a nas w domu nie było....paranoja
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

          my chyba w domu posiedzimy dzisiaj nie ciekawa noc mielismy Oliwia jak zawsze poszla spac o 19 ale sie obudzila o 22.30 i nie chciala usnac do 1.30 potem sie obudzila o 5.30 z wielkim placzem cala cieplutka byla to tyle ile udalo mi sie zmierzyc jej temp wyszlo 37,5 ale dokladnie sobie zmierzyc nei pozwolila musismy w koncu kupic ten termometr na czolo maz daj jej nuforen bo zabki ja tez bolaly a to przeciw bolowe jest i jej przeszlo od 30min spi ciekawe ile pospi do tego cos kaszlec mi zaczyna mam nadzieje ze nic jej nie bierze




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

            Colorka to do mnie by kolęda chyba nigdy nie dotarła, bo ja max daje 30zł w kopertę i powiedziałam że ani grosza więcej.

            Słoneczko ja mam termometr elektroniczny co mierzy się w uchu albo przy czole, dałam kupe kasy a takie badziewie, co chwile inna temperatura, zawsze mierzę tym zwykłym rtęciowym pod paszką.
            Oby malutka się nie rozchorowała, chociaz może to na zębolki
            Wojtuś 28.11.2007

            Skomentuj


              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

              Słoneczko zdrówka dla córeczki!!

              Kalka to Wy musicie płacić?? u nas jak ktoś niema to nie daje i już.
              A nawet gdyby się obrazili to już więcej ich noga by nie postała w naszym mieszkaniu
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                ja sie na temat kosciola lepiej niewypowiadam
                a oliwia mi sie niedawno obudzila i znowu jaka taka ciepla chyba wyprawe po mleko sobie darujemy

                a i mam pytanie robila ktoras z was jakies certyfikaty z ang??




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                  Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                  ja sie na temat kosciola lepiej niewypowiadam
                  a oliwia mi sie niedawno obudzila i znowu jaka taka ciepla chyba wyprawe po mleko sobie darujemy

                  a i mam pytanie robila ktoras z was jakies certyfikaty z ang??
                  Ja robiłam FCE i CAE.
                  A co do termometru to ja mam taki do mierzenia pod paszką albo w pupie

                  My już po spacerku. Trochę mroźno ale Weronice to nie przeszkadzało
                  Teraz zjemy obiadek i zabawa aż tata wróci z pracy.
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                    oo jamirka a moglabys mi wytlumaczyc na czym wlasnicie polega zdawanie ?? i ile mniej wiecej to kosztuje?? i gdzie to robilas?? bo ja chce sobie pomalu wszystkie zdac




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                      sloneczko, ja to robilam juz kilka ladnych lat temu. Wtedy egzamin kosztowal jakies 600zl... teraz to pewnie majatek.. chodzilam do szkoly jezykowej i tam mnie przygotowywali. A egzamin generalnie sklada sie z dwoch czesci pisemnej i ustnej. Na ustnym zdaje sie we 2 osoby, a na pisemnym juz samodzielnie w ciagu jednego dnia. Egzamin sklada sie z kilku czesci, miedzy innymi rozumienie ze sluchu, rozumienie tekstu, gramatyka itp... jak bedziesz chciala to podaj mi maila to zeskanuje Ci przykladowe cwiczenia na egzamin.
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                        Hello
                        Kurka ale nudy w domku, troszkę sprzątnęłam, chłopcy byli na sankach i teraz odpoczywamy.
                        Colorka u nas tak się przyjęło że daje się tam na kolędę i kościół jakies pieniądze, gdybym pewnie powiedziała ze nie mam i nie dam to niby spoko, ale cały blok by huczał

                        Słoneczko ja juz wspominałam że smykałki do innych języków niż pl nie mam a jak Oliwcia się ma?
                        Wojtuś 28.11.2007

                        Skomentuj


                          Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                          jamirka wyslalam ci priva. tak sobie szukalam w necie i znalazlam osrodki w Polsce ktore to organizuja byl mail wiec napisalam zeby mi powiedzieli co i jak mam nadzieje ze odpisza
                          kalka jutro ide z Oliwa do lekarza bo mi caly dzien goraczkuje miedzy 37,5 a 38, i nie wiem czy to zeby czy nie wole sprawdzic juz mi nawet od 30min spi ciekawe jaka bedzie nocka




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                            Sloneczko, postaram się jutro Tobie wysłać co nieco musze się tylko dopchać do skanera. Mam dość dużo materiałów także gdyby Poznań był bliżej to bym Tobie podrzuciła
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                              jamirka a ty skad jestes??
                              ja wlasnie wrocilam z Oliwia z pomocy wieczorowej bo mala miala juz ponad 39st goraczki a nurofen jej nie zbijal okazalo sie ze ma zawalone gardlo jakies ropne chrostki jej sie robia i mozliwe ze jej sie ospa wylegnie(moj siostrzeniec roznosil) do tego tak sie spieszylam ze zapomnialam wziasc Oliwi ksiazeczke a nie mialam nigdzie jej peselu zapisanego i teraz musze sama dopisac ale moga mi antybiotyku nie sprzedac no ale wymyslilam ze jak co to pojde do lekarza Oliwi i ona napisze nowa




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Młode mamy(i nie tylko)

                                Hello

                                Słoneczko jak malutka się czuje? oby szybko choróbsko przeszło. Ostatnio miałam dwie kuzynki chore na ospe, przez swięta omijałam je szerokim łukiem i wyszło nam to na dobre.

                                A ja usypiam małego, jak pozniej wstatnie to wyskoczymy na saneczki

                                Miłego dnia
                                Wojtuś 28.11.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X