Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chrzest-w domu czy w restauracji??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chrzest-w domu czy w restauracji??

    Drogie mamusie mam pytanie czy mając takiego maluszka lepiej przyjecie z okazji jego chrztu urządzić w domu czy w restauracji
  •    
       

    #2
    Mysle, ze w domu, maluch bedzie sie czul swojo a i Ty bedziesz sie mysle mniej martwic niz na sali jakiejs restauracjii.

    Skomentuj


      #3
      luska884 parę dni temu już był poruszany ten temat

      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...hlight=chrzest
      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...hlight=chrzest

      w tych wątkach była poruszana kwestia dom czy restauracja

      Skomentuj


        #4
        Mój synek miał 5 miesięcy jak był ochrzczony i robiliśmy przyjęcie w domku u rodziców, bo jest bardzo dużo miejsca. Gości za dużo nie było bo tylko rodzice i chrzestni czyli nasze rodzeństwo. Jak komu tez lepiej, jesli nie ma czasu nic przygotować to lepiej w restauracji bo tam wszystko pięknie podadzą.
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          Ja myślę że to zależy od ilości gości, od tego czy mamy duże mieszkania a najważniejsze od dziecka - ile ma. Bo nie wiem czy z Maluchem który ma dwa miesiące jest sens robić w restauracji. Myśmy robili chrzciny w domu, pomimo tego że nasze mieszkanie miało wtedy 28 metrów. Ale też byli tylko rodzice chrzestni.I dziadkowie.

          Skomentuj


            #6
            W domu trzeba to wszystko przygotować, a w restauracji masz od tego spokój. Ale i kasy więcej pójdzie...

            Skomentuj


              #7
              ja zrobilam w domu. byla kawa, ciasto i tort chlebowy. ksiadz i siostra zakonna dostali jeszcze po zupie
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Na jednych chrzcinach bylam w domu, na innych na dzialce, a na jeszcze innych w restauracji.
                Mojego dziecka na pewno zrobie w restauracji poniewaz ja mam duza rodzine i male mieszkanie.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj


                  #9
                  Chrzest-w domu czy w restauracij??

                  Chrzest napewno w kościele,a przyjęcie jak kto chce i czy wogóle chce...bo kto powiedział,że przyjęcie musi być.
                  Zależy jak podchodzi się do Sakramentu Chrztu i co przez nie rozumie.
                  Byłam na spotkaniu ,nauce dla rodziców i chrzestnych,na pytanie księdza co to jest Sakrament Chrztu potrafiło odpowiedzieć 4 osoby na 20..

                  P.s to już trzeci wątek założony w na ten temat

                  Skomentuj


                    #10
                    My robilismy w domu u rodziców, ale to z tego wzgledu iz maja wieksze mieszkanie niz my. Ogolnie mysle ze w domu najlpiej. Roczek w restaurcji bo maluszek jest wiekszy.
                    Bartuś 26.06.08
                    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez elkoral Pokaż wiadomość
                      Ja myślę że to zależy od ilości gości, od tego czy mamy duże mieszkania a najważniejsze od dziecka - ile ma. Bo nie wiem czy z Maluchem który ma dwa miesiące jest sens robić w restauracji. Myśmy robili chrzciny w domu, pomimo tego że nasze mieszkanie miało wtedy 28 metrów. Ale też byli tylko rodzice chrzestni.I dziadkowie.

                      elkoral to chyba zależy jakie dziecko.
                      mój syn miał w maju komunię, robiliśmy w restauracji
                      młodszy miał wtedy półtora miesiąca, karmiony piersia więc nie chciałam go nigdzie zostawiać, zresztą nie byłoby u kogo i całą imprezę od 12 do 20 przespał.
                      ale jest od małego grzecznym i nie płaczącym dzieckiem.
                      ale jak dziecko z temperamentem to warto się zastanowić...
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        My chrzciliśmy córeczkę jak miała 1,5 miesiąca. Przyjęcie było w restauracji, ponieważ zaprosiliśmy dużo gości. Ale miałam tam taki osobny pokoik z grzejnikiem, moglam w nim spokojnie nakarmić córcie czy zmienić jej pieluszkę. Ogólnie jestem zadowolona
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja obydwa chrzty a raczej przyjęcia robiłam w domu i to wydaje mi się być najlepszym pomysłem. Gdy dziecko jest zmęczone i to bez znaczenia na wiek to zawsze je można położyć w drugim pokoju. Gdy dziecko się źle czuje to podobnie. A i w domu dziecko czuje się bardziej swojo. Jeśli jedzenie to problem to są firmy które dostarczają gotowe dania więc i to problemem nie powinno być

                          Skomentuj


                            #14
                            U mnie resto odpada ze wzgledu na to ,ze chrzest bedzie w Swieta ,a poniewaz mieszkamy daleko od rodziny wszyscy goscie beda u nas przez caly ten okres. Pozostaje miec tylko nadzieje ,ze goscie troche pomoga w przygotowaniach

                            Skomentuj


                              #15
                              ja robiłam w domu bo mam duzo miejsca, ale czy nie uważacie że njważniejsze jest przyjęcie chrztu w kościele. zaczeliśmy robić z tak ważnych wydażeń dla naszych dzieci imprezy dla nas i dla prezentów.

                              Co Wy o tym myślicie?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X