Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki zabieg na rozstępy Poznań

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki zabieg na rozstępy Poznań

    Cześć dziewczyny Mam do was pytanie czy znacie jakieś skuteczne zabiegi na rozstępy/cellulit? Głównie mam go na udach, jestem po dwóch ciążach i chciałabym w koncu intensywniej zadbać o swoja skórę... Staram się dbać o dietę, nieco ćwiczyć, ale czytałam, że zabiegi potrafią wzmocnić efekt po treningu itd. Co polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki zabieg na rozstępy Poznań

    Hmmm, może jakieś masaże albo karboksyterapia? Albo uzbrój się w cierpliwość Skoro zdrowo się odżywiasz i ćwiczysz to efekty na pewno się w końcu pojawią

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki zabieg na rozstępy Poznań

      Po tytule wątku wnioskuję, że szukasz pomocy w Poznaniu- może wpisz sobie w google fraze zabiegi na rozstępy Poznań to wyskoczą ci topowe gabinety w tym mieście. Najczesciej na stronkach sa opisy zabiegow, w ten sposob moze znajdziesz cos dla siebie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki zabieg na rozstępy Poznań

        w Poznaniu mogę z czystym sumieniem polecic mediart clinic a z takich zabiegów typowo działających na sylwetkę- accent prime zabieg bezbolesny, krótki, nie wylącza z zycia, a w sumie juz po pierwszym widzialam efekty. skóra ladnie sie napiela, ale dla wzmocnienia wybralam sie jeszcze na dwa kolejne zabiegi. dla mnie bomba

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki zabieg na rozstępy Poznań

          Napisane przez ken_dall Pokaż wiadomość
          w Poznaniu mogę z czystym sumieniem polecic mediart clinic a z takich zabiegów typowo działających na sylwetkę- accent prime zabieg bezbolesny, krótki, nie wylącza z zycia, a w sumie juz po pierwszym widzialam efekty. skóra ladnie sie napiela, ale dla wzmocnienia wybralam sie jeszcze na dwa kolejne zabiegi. dla mnie bomba
          oo, to musze poczytac na ich stronie o szczegolach. wlasnie na takim czyms mi zalezy, bo nie chce specjalnie brac wolnego w pracy na zabieg, a efekty po jednym zabiegu to juz bylaby spora roznica dla mojego ciala

          Skomentuj

                 
          Working...
          X