Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dieta oczyszczająca organizm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dieta oczyszczająca organizm

    Jak karmiłam młodego to pilnowałam żeby pić dużo wody dla pokarmu ale po zakończeniu kp znów przestałam o to dbać i piję jej zbyt mało a faktycznie jest to ważne szczególnie teraz latem...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dieta oczyszczająca organizm

      Rzeczywiście, warto działać kompleksowo i poza dietą zadbać dodatkowo jeszcze o oczyszczenie organizmu. Sprawdźcie sobie xxx Czułam się po tym doskonale i efekt płaskiego brzucha był natychmiastowy
      Last edited by disne; 14-10-2020, 20:34. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dieta oczyszczająca organizm

        Wiele osób zwraca uwagę na dietę ale tak naprawde nie patrzy się co pije. Czy wiecie jak kaloryczne moga być te wszystkie słodzone napoje? Sama kiedyś lubiłam pić coca colę. OBecnie jej unikam jak zobaczyłam jaki jest jej skład.

        Podstawą diety oczyszczającej jest woda. W takie gorące dni jak teraz powinnyście pić 2 do 3 litrów wody dziennie. Nie mniej. Kiedyś nosiłam wodę ze sklepu zgrzewkami. Obecnie mam w domu dystrybutor. Można sobie taki zamówić do domu. Możecie sobie poczytać:xxx
        Last edited by disne; 14-10-2020, 20:34. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dieta oczyszczająca organizm

          Moja dieta oczyszczająca organizm - unikam śmieciowego jedzenia (czytam etykiety), jem dużo surowych owoców i warzyw, nie faszeruję się cudnymi suplementami z reklam TV i do tego codzienne rano wypijam sok z jednej cytryny - daje to porządnego kopa na cały dzień, a dodatkowo naprawdę oczyszcza, po miesiacu stososwania moja skóra ma mniej niedoskonałości, wyprysków.
          Sprawdzone badanie echo serca Poznań - sprawdź.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dieta oczyszczająca organizm

            To czytanie etykiet faktycznie sporo daję. Minusem jest to, że na zakupach spędzam dwa razy więcej czasu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dieta oczyszczająca organizm

              Oczyszczenia jest bardzo ważne, potem w organizmie robią się takie paskudne złogi im dłużej w nas siedzą tym ciężej je usunąć Polecam poczytać więcej na ten temat na xxx
              Last edited by disne; 14-10-2020, 20:35. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                Też czytałam o tym, że usuwanie złogów jest bardzo ważne. Tylko potem trzeba dbać o to by znowu nie zanieczyścić organizmu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                  U mnie oczyszczająca dieta polegała na jedzeniu jabłek i warzyw przez kilka dni, a potem dołączałam stopniowo nabiał, kurczaka... Do tego dużo wody mineralnej niegazowanej i zielonej herbaty.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                    Jest to dobry sposób na oczyszczenie organizmu, ale należy się wcześniej skonsultować z lekarzem czy w naszym przypadku będzie to potrzebne.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                      Też wiele informacji na temat oczyszczania organizmu możecie znaleźć na blogu spirulina gdzie jest masa artykułów które ukazują jak oczyszczać organizm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                        Pamiętajcie-głodówki to nie diety.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                          U mnie konieczność zmiany stylu życia wynikała z niemałej nadwagi, bo jakieś 18 kilogramów extra do noszenia. Pewnego dnia postanowiłam coś z tym zrobić. Skierowałam się do centrum odchudzania i odżywiania, gdzie zobaczyłam ile błędów żywieniowych robię i ile rzeczywiście dostarczam organizmowi kcal. Trochę się przeraziłam i zaczęłam przyswajać co jesć, ile, kiedy, brałam odpowiednie suplementy. Zaczęłam ćwiczyć w domu, później doszła siłownia. Bez nerwów i głodówek, bez łamiących się paznokci jest mnie mniej. Żyje zdrowo i szczęśliwe o te 18 kg mniejsza w ciągu 4,5 miesiąca.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                            Ja nie miałam jakiejś zbytniej nadwagi, ale dietetyczka poradziła mi, by zrobić sobie oczyszczenie organizmu. Przez 3 dni jadłam wyłącznie owoce, a kolejne 10 - również warzywa popijając xxxx Przyznam, że po tych blisko 2 tygodniach czułam się dużo lepiej Teraz utrzymuję dietę, ale się nie głodzę - wręcz przeciwnie.
                            Last edited by disne; 14-10-2020, 20:35. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                              Uważajcie, bo to naprawdę jest ściema - ciało oczyszcza się w jeden sposób - na toalecie. Nie należy przepłacać za podejrzane wynalazki.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dieta oczyszczająca organizm

                                przejść na same warzyw i owoce, bez konserwantów, bez pszenicy, takie oczyszczanie ma sens.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X