Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

    Zajrzałam jeszcze raz na stronkę i ja widzę jedno Twoje zdjęcie
    Spokojnie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

      No własnie ja też już znalazłam..i powodzenia !!! Trzymam za Was kciuki !!!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

        Witam serdecznie!
        Mam pytanie do Redakcji.
        Po raz pierwszy brałam udział w konkursie "brzuszek miesiąca" i w związku dyskusją jaką przeczytałam w wątku na forum zastanawiam się czy w tym miesiącu będą przyznawane miejsca w konkursie, czy tak jak w listopadzie "kto pierwszy ten lepszy"?. Niestety nie mam stałego dostępu do Internetu i możliwości ciągłego "odświeżania" strony w oczekiwaniu na wyniki, stąd też moje pytanie Pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

          Napisane przez nati93 Pokaż wiadomość
          Witam serdecznie!
          Mam pytanie do Redakcji.
          Po raz pierwszy brałam udział w konkursie "brzuszek miesiąca" i w związku dyskusją jaką przeczytałam w wątku na forum zastanawiam się czy w tym miesiącu będą przyznawane miejsca w konkursie, czy tak jak w listopadzie "kto pierwszy ten lepszy"?. Niestety nie mam stałego dostępu do Internetu i możliwości ciągłego "odświeżania" strony w oczekiwaniu na wyniki, stąd też moje pytanie Pozdrawiam
          Myślę że jeśli regulamin nie został zmieniony to nadal będzie kto pierwszy ten lepszy(jak w regulaminie). może regulamin zmienia od stycznia i będzie wtedy mniej konfliktów

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

            Jestem wróciłam..i już sie nie mogę doczekac wyników:-) może tym razem się uda bo pościel jest śliczna..
            Pozdrawiam Lady bzyk i beatrice - trzymam kciuki za Was:-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

              Kochana redakcjo..czy można juz dodawac zdjęcia brzuszków na styczeń?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                Jestem wróciłam..i już sie nie mogę doczekac wyników:-) może tym razem się uda bo pościel jest śliczna..
                Pozdrawiam Lady bzyk i beatrice - trzymam kciuki za Was:-)
                Ha ha dziękuje za pozdrowienia i także trzymam kciukaski. Raczej wątpię w wygraną, gdyż moje zdjęcia nie są najlepszej jakości, robione tak bardziej dla "fanu" z tym smokiem he he he

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                  Dziś pewnie nie będzie wyników, jutro wolne, dowiemy się pewnie w środę...w środę nie ma mnie na necie, bo dziś zmarł nam dziadek i będzie pogrzeb. W ogóle ten dzisiejszy dzień, nikt nie wie co ze sobą zrobić...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                    PRZYZNAWANIE NAGRÓD:

4.1. Laureaci wyłonieni zostaną do 5 dnia każdego miesiąca – za poprzedni miesiąc.

                    4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pośrednictwem skrzynki profilowej na forum babyonline.pl w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników na forum.


                    4.7. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

                    Wyczytałam z regulaminu.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Dziś pewnie nie będzie wyników, jutro wolne, dowiemy się pewnie w środę...w środę nie ma mnie na necie, bo dziś zmarł nam dziadek i będzie pogrzeb. W ogóle ten dzisiejszy dzień, nikt nie wie co ze sobą zrobić...

                      Współczuje:-/ trzymajcie się tam ciepło..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        PRZYZNAWANIE NAGRÓD:

4.1. Laureaci wyłonieni zostaną do 5 dnia każdego miesiąca – za poprzedni miesiąc.

                        4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pośrednictwem skrzynki profilowej na forum babyonline.pl w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników na forum.


                        4.7. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

                        Wyczytałam z regulaminu.
                        Czyli wychodzi na to, że zmienili regulamin i to nie my same decydujemy co dostajemy..myślę, że tak będzie lepiej, nie będzie kłótni i nie będzie trzeba czatowac na necie 24/ dobę, żeby zdobyć to czego się pragnie..
                        bo to nowy wpis tak Lady Bzyk?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                          a ja przeczytałam
                          Laureaci będą ogłoszeni 5 stycznia i każdy będzie miał prawo wyboru nagrody, w zależności od dostępności.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                            to ja już nie wiem :-(

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                              ja tez nie wiem co tu jest grane
                              ale mojego zdjęcia w tym miesiącu nie ma wiec nie mam problemu
                              trzymam za was kciuki

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

                                Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
                                a ja przeczytałam
                                Laureaci będą ogłoszeni 5 stycznia i każdy będzie miał prawo wyboru nagrody, w zależności od dostępności.
                                Tak, tak pisze na stronie konkursu, ale ja weszłam w regulamin i tam pisze tak, jak zacytowałam. Myślę, że regulamin obowiązuje bardziej niż wpis konkursowy..kurde, nie wiem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X