Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki rowerek dziecku kupić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

    My jesteśmy po sezonie rowerowym, powiem tak... szukaliśmy uzywanych, wiele osób wystawiało rowerki które zdjęcia ni odzwierciedlały stanu faktycznego cena 150-200zł jeździliśmy traciliśmy czas i benzynę, w końcu pojechaliśmy do marketu, rowerek na wyprzedaży, na gwarancji 2 letniej i w cenie uzywanego, mała przejeździła rowerkiem całą wiosnę lato i kawałek jesieni, nic się z nim nie dzieje, myślę ze warto kupić nawet taki marketowy który na drugi rok i tak będzie za mały- wszystko zależy jeszcze od wzrostu maluszka rzecz jasna

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

      Podobno całkiem fajnie sprawdzają się rowerki biegowe dla dzieci, takie do odpychania się nóżkami, bez pedałów. Niby niosą więcej korzyści niż klasyczne rowerki
      http://dzieciakowo.pl/dlaczego-rower...iz-tradycyjny/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

        Niby tak, ale więcej wysiłku wnosi zwykły rower w pracę nóg, rowerki zarówno biegowy jak i zwykły dobrze wpływają na nóżki zwłaszcza jeśli dziecko ma wady koślawości czy szpatowości.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

          Rowerki biegowe to dobra propozycja dla naszych dzieci,teraz można je kupić taniej nawet przez internet gdzie też mamy na nie gwarancję i są dobrej jakości.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Niby tak, ale więcej wysiłku wnosi zwykły rower w pracę nóg, rowerki zarówno biegowy jak i zwykły dobrze wpływają na nóżki zwłaszcza jeśli dziecko ma wady koślawości czy szpatowości.
            Możesz napisać coś więcej jaki wpływ na szpotawość nóżek mają rowerki biegowe? Właśnie sie zastanawiałam czy one przypadkiem nie wykrzywiałam bardziej to znaczy czy maluch potem nie śmiga jak kaczuszka?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki rowerek dziecku kupić

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Możesz napisać coś więcej jaki wpływ na szpotawość nóżek mają rowerki biegowe? Właśnie sie zastanawiałam czy one przypadkiem nie wykrzywiałam bardziej to znaczy czy maluch potem nie śmiga jak kaczuszka?
              moze ten artukul na blogu Makoweczki.pl odpowie Ci na Twoje pytania choc troszku

              Skomentuj

                     
              Working...
              X