Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

    Mój mąż często robi mi nietuzinkowe prezenty. Właściwie, bardziej nietuzinkowy jest sposób ich wręczania… Kilka lat temu, gdy studiowałam jeszcze pielęgniarstwo, zostawiłam w tramwaju stetoskop. Minęło kilka tygodni. Pojechałam do rodziców na wieś. Gdy wieczorem przeglądałam maile, moją uwagę zwrócił ten od mojego obecnego męża. Miał dziwny tytuł, tak jakbym miała odkrywać jakąś tajemnicę. Otworzyłam i czytam… Specjalnie dla mnie rymowane wierszyki, które sugerowały, że mam udać się np. do pokoju babci, gdzie znajdę kolejną wskazówkę…Zdziwiona, poszłam…Znów coś zwróciło moją uwagę, np., wystająca karteczka zza telewizora, na której informacja, że mam szukać w szufladzie ze skarpetkami…ITD. Generalnie 2 h szukałam po domu różnych wskazówek wg wcześniej odnalezionych instrukcji, a nie wszystkie były oczywiste. Kiedy w końcu odkryłam (wydawać by się mogło – ostatnią wskazówkę) – okazało się, że poszukiwania muszę przenieść do miasta, w którym studiowałam – Łodzi. Wracałam busem podekscytowana, myśląc, „co on do licha wymyślił”/jednocześnie myśląc, że to naprawdę miłe… We wspólnie wynajmowanym mieszkaniu czekały na mnie kolejne wskazówki. Kluczyki do szkatułki ukryte pod skórką pomelo- o zgrozo w lodówce (w grubej skórce wycięte serduszko – a pod skórką kluczyk). W szkatułce kolejna karteczka. Nie pamiętam całego przebiegu akcji, ale było też układanie puzzli, łamanie haseł, odgrzebywanie ziemi w doniczce…Coś pokierowało mnie też do łazienki, gdzie na nakładce na sedes strzałka sugerująca, że coś jest w muszli klozetowej… Otwieram – a tam napis – „Moja Droga... gówno tu znajdziesz”… rozbawiona ale i lekko podirytowana położyłam się na łóżku… i coś ewidentnie wbijało mi się w biodro. Odkrywam koc, a tam pudełko znanej firmy medycznej produkujące stetoskopy. Było mi bardzo miło, że pamiętał. Najpiękniejszy był jednak wierszyk pod wieczkiem, który do dziś trzymam w pudełku ze stetoskopem. Pozwolę sobie go zacytować.
    „Dla kochanego Marciuszka,
    By leczył ludzkie serduszka.
    A w szczególności moje,
    Które Cię kocha nawet gdy masz złe nastroje”.
    Właśnie dlatego uważam, że mój mąż zasługuje chociażby na zestaw kosmetyków, bo mnie i dziecko w drodze już ma

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

      Chyba najlepszym "prezentem" od mojego męża było dowiedzenie się 2 lata temu na kilka dni przed świętami (i moimi urodzinami, które są 20 grudnia), że spodziewam się dziecka jakby na to nie patrzeć, bez jego udziału, tego "prezentu" w sierpniu bym nie dostała
      W dodatku ważna była dla mnie jego obecność przy porodzie, po porodzie i już po wyjściu do domu z córką, kiedy czułam się naprawdę bardzo źle. W domu czekał na mnie ogromny bukiet kwiatów, złote kolczyki i ta wspaniała kartka, że byłam dzielna, że mnie kocha i podziwia i cieszy się, że ma tak wspaniałe kobiety u swojego boku. Dla córci także czekał drobny upominek - zabawka już na zaś, na kolejne miesiące. Dla mnie liczyło się przede wszystkim to, że jesteśmy już razem, we trójkę w swoim domu.
      Jednak kwiaty uwielbiam otrzymywać przy każdej możliwej okazji, a także bez okazji Plus słodycze. To takie najprostsze prezenty, które sądzę, że cieszą każdą kobietę.
      Agnieszka

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

        Kucharz z mojego męża jest żaden, nie okłamujmy się. Facet ledwie potrafi zrobić sobie kanapki do pracy. Nie kocham go za "talent" kulinarny, a za coś zupełnie innego! Jest oryginalny, cierpliwy, zaradny i pomysłowy. Mój ukochany przygotował dla mnie niesamowitą niespodziankę z okazji moich urodzin i rocznicy naszego ślubu przypadającej na ten sam dzień. Jakież było moje zdziwienie, wzruszenie, zaskoczenie kiedy ujrzałam piękny tort! Zamurowało mnie, popłakałaam się jak dziecko, bo wiem, jak trudno namówić go na wspólne gotowanie, nie mówiąc o pieczeniu...Moje zdziwienie było jeszcze większe kiedy pokroiłam i spróbowałam kawałek tego "cudu". Tort był pyszny! Masa śmietankowa była idealna, delikatna,a biszkopty mięciutkie i bardzo puszyste. Tort rozpływał się w ustach! Nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznego wypieku! Niemożliwe stało się możliwe!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

          wyjątkowym prezentem dla mojego mężabyła by cząstka nas... mni i córek
          dlatego postanowiłyśmy sprezentować mu maleńką 4 listną koniczynkę z naszymi inicjałami. Naszej całej 4.... przywiesi sobie do łańcuszka i będzie nas miał blisko serduszka...
          Oprócz tego oczywiście cos z kosmetyków, gdyż mój mąż lubi o siebie dbać - co bardzo cenię!!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

            Cegła. Nie żartuję. Przez siedem lat po ślubie wynajmowaliśmy mieszkania. Za nami 6 przeprowadzek. Jakoś nie mieliśmy szczęścia, właściciele "naszych" mieszkań wypowiadali nam umowy, gdyż chcieli umieścić w nich członków swojej rodziny. Kilka razy z małym dzieckiem zmuszeni byliśmy do szybkiej przeprowadzki. Było to męczące i wykańczające psychicznie, fizycznie i finansowo. Któregoś razu znaleźliśmy się w takim mieszkaniowym dołku w okolicy moich urodzin. Nie miałam nastroju do świętowania, panikowałam. Wynajęcie mieszkania w naszym mieście jest bardzo drogie, potrzeba czasu by znaleźć coś w miarę dobrego, w dobrej lokalizacji, by dało się dojechać do pracy i odwieźć dziecko do przedszkola. I mąż wtedy podarował mi na urodziny jedną cegłę owiniętą kokardą. Powiedział, żebym się nie martwiła, że to jest pierwsza cegła z wielu, które zbudują nasz dom. Rozpłakałam się ze wzruszenia. Jedna cegła, a zdziałała tak wiele. Wniosła do naszej rodziny spokój i wiarę, że się ułoży. I ułożyło się. Minęło pięć lat. Mamy już swoje wymarzone, upragnione M, w którym opisana cegła zajmuje stałe miejsce w salonie :-). Jesteśmy spokojniejsi, nawet pomimo ciążącego nad głową kredytu. Z tym też jakoś razem damy sobie radę.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

              Mój mąż na moje 22 urodziny zrobił mi najwspanialszą niespodziankę jaką tylko mógł. Zorganizował w domu przyjęcie urodzinowe i zaprosił wszystkich naszych najbliższych. Aż łezka w oku mi się zakreciła gdy ich zobaczyłam. W prezencie dostałam telefon który miałam zamiar sobie kupić. Nawet kolor się zgadzał. Później mi powiedział że pół miasta zjeździł żeby był taki co sobie wybrałam. A najlepsze jest to że nie był zapakowany w papier kolorowy czy w torebce, tylko włożył go do zwykłej czapki. Szczerze mówiąc to myślałam że mi cegłe daje. A tu w środku taka niespodzianka była. Wszyscy się śmiali z pomysłowości.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                Rok temu w Święta Bożego Narodzenia zapytałam męża o czym marzy i jaki prezent byłby dla niego najbardziej wyjątkowym. Bez wahania odpowiedział, że, cytuję: „ Kochającą żonę i wspaniałą córeczkę już mam! Jedyne czego pragnę to synka!!! ”. Pomyślałam, że gdyby wybrał perfumy, złoty zegarek czy pobyt w SPA to mogłabym spełnić jego pragnienia nawet na kilka dni przed Świętami. Wzięłam sobie głęboko do serca jego oczekiwania i postanowiłam, że zrobię wszystko, aby mężczyzna mojego życia „ otrzymał ” upragnionego synka na Święta. Zdawałam sobie też sprawę, że nie ma co zwlekać i już teraz muszę rozpocząć intensywne starania, bo nie jest to takie łatwe i proste zadanie do spełnienia. Na początku maja ginekolog podczas rutynowych badań poinformował się, że jestem ciąży. W lipcu badania potwierdziły, że będzie to synek. Wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku, zgodnie z planem. Poród zaplanowany jest na styczeń, ale wierzę, że synek zrobi niespodziankę i przyjdzie na świat kilkanaście dni wcześniej, w Święta Bożego Narodzenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                  Mój mąż daje mi prezent każdego dnia. Zbędne są tu fatałaszki, kwiaty czy perfumy. Każdego dnia sprawia, że czuje się ważna i doceniona i kochana. Kiedy przychodzi z pracy czasem nawet po nocnej zmianie ma czas , by posiedzieć ze mną i z dziećmi, odciąża mnie również w domowych obowiązkach. Zatem najlepszy prezent od niego to on sam 😊

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                    Każdy prezent od Niego jest wyjątkowy. Czy jest to prześliczny wisiorek z kokardką, które tak lubię, pasująca do Jego ulubionej sukienki bransoletka, coś słodkiego akurat wtedy, kiedy dopada mnie gorszy nastrój a On wyczuł to w popołudniowym smsie, czy też transmiter do samochodu, kiedy zepsuło mi się radio a nie miałam czasu ani funduszy na jego wymianę, a oboje wiemy, że bez muzyki prowadzić się nie da. Każda rzecz, którą dostaję jest wyjątkowa, bo wiem, że każda jest przemyślana i ma jakieś znaczenie dla mnie, dla Niego, czy dla nas obojga. Bo liczy się gest i chęć wywołania uśmiechu na twarzy drugiej osoby, czyż nie?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                      W związku z moimi problemami zdrowotnymi, musieliśmy odwołać zaplanowany wyjazd. Było mi strasznie przykro z tego powodu. Jak tylko wyobrażałam sobie piękne, długie plaże, morza szum chciało mi się wyć. Mój mąż aby poprawić mi humor w tej beznadziejnej sytuacji zaserwował mi nietypową kolację na dywanie. Szum morza z głośników dla kimatu... Wykorzystał regionalne produkty kraju do którego mieliśmy się wybrać. Oczywiście kolacje były serwowane codziennie - przez okres naszego zaplanowanego wyjazdu. Był to najlepszy oryginalny prezent od mojego męża, który sprawił, że tą naszą stacjonarną podróż pamiętam do dziś.
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                        Chciałabym wygrać ten zestaw dla najważniejszego mężczyzny w moim życiu - dla mojego ukochanego taty ♥. Zawsze stara się, bym miała jak najlepiej, żeby niczego mi nie brakło. Nadchodzi czas świąt, podczas których mamy możliwość w końcu spędzenia kilku chwil razem. Bardzo często nie ma go w domu, poświęca się dla rodziny. Dlatego też oprócz prezentu, który sama mu zrobię, chciałabym mieć możliwość wręczenia mu tego zestawu kosmetyków. Wiem, że bardzo by się ucieszył, gdyż każdy prezent wręczony przeze mnie sprawia mu ogromną radość.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                          Najpiękniejszym prezentem który dostałam od swojego partnera dostałam z okazji Walentynek. Nigdy nie był za bardzo romantyczny, zwykle prezenty kupował na szybko jak typowy facet. Ale wtedy mnie zaskoczył. Stworzył dla mnie samodzielnie prezent. Musiał dość długo nad nim pracować i nadal nie wiem kiedy on Go zrobił, że się nie zorientowałam.
                          Tym prezentem był własnoręcznie wykonany album ze zdjęciami. Zaprojektował sam okładkę, wnętrze było stworzone z kartek A4 we wzorze marmurkowym i wszystkie były zszyte ze sobą specjalną grubą nitką. Wygląda on jak książka, dostępna w księgarniach ale o wiele staranniej zrobiona. Na okładce znajdowały się nasze zdjęcia w tekturowych ramkach.W środku zaś chronologicznie powstawiane nasze zdjęcia, przywołujące wiele wspaniałych wspomnień.
                          Dla wielu ten prezent może wydać się banalny, jednak dla mnie taki nie jest. Musiał włożyć wiele serca i pracy w ten prezent i bardzo to doceniam. Nie każdy mężczyzna byłby w stanie stworzyć taki prezent. Będzie to pamiątka dla nas na całe życie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                            Najbardziej wyjatkowym i niespodziewanym prezentem jakim dostałam był dobrze wszystkim znany napój Tymbark ☺ Mój chłopak zabrał mnie na spacer nad wodę i tam wręczył mi jakgdyby nigdy nic Tymbarka.. Było ciepło, chciało mi się pić także długo nie myśląc otworzyłam go. Zajrzałam pod kapsel a tam napis: Wyjdziesz za mnie? ❤ Wyjął z kieszeni pierścionek zareczynowy i tak dwa lata po tym zdarzeniu zostałam jego żona ☺

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                              Najwspanialszy prezent od mojego chłopaka dostałam na naszą 3 rocznicę. Jeszcze nie został do końca spełniony i jak na razie jest w trakcie realizacji, ale już w dniu, gdy się o nim dowiedziałam byłam bardzo szczęśliwa, a entuzjazm i euforia jest do dnia dzisiejszego. Mimo, że jestem kobietą i pewnie wiele innych pomyśli o mnie teraz "co za dziwaczka!...", to dla mnie ten prezent będzie niesamowitym przeżyciem. Odkąd zaraził mnie pasją do oglądania zmagań biegających za piłką, po boisku mężczyzn, uwielbiam kiedy wspólnie przed telewizorem, a najlepiej na stadionie patrzymy jak Oni męczą się, by zdobyć punkt i wygrać mecz. Od niedawna moim jednym z marzeń stał się wyjazd na mecz Manchesteru United i właśnie to spełni mój facet. Razem polecimy do Anglii, by wspólnie kibicować ulubionej drużynie. Tak, jestem dziewczyną i dodatkowo blondynką. Tak, nie wiem co to spalony. Tak, lubię mecze, atmosferę na stadionie, gdy tysiące ludzi śpiewa razem, dopingując drużynę. Już nie umiem się doczekać dnia, kiedy tam polecimy. Na razie czekamy na odpowiednią ofertę i ciekawy pojedynek drużyn, ale pieniążki są już odłożone i niedługo prezent zostanie spełniony do końca.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Prezent dla niego". Wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków AA Men Sensitive.

                                Najbardziej wyjątkowym prezentem jaki dostałam od mojego ukochanego, był zestaw biżuterii. Ale największe wrażenie zrobiła na mnie forma jego zapakowania.
                                Cały czas mówiłam, że nie potrzebuję nic wielkiego na prezent, że wystarczy „jajko niespodzianka”. Zatem zakupił jajko niespodziankę, delikatnie je otworzył aby nie uszkodzić sreberka, rozpołowił czekoladę, z pojemniczka wyjął zabawkę a włożył tam zakupioną biżuterię 😊 następnie podgrzewając krawędzie czekoladowej łupiny skleił ją na nowo i zapakował w sreberko – wyglądało jak nowe! Kompletnie się nie spodziewałam, co znajdę w środku 😊 nie znam bardziej pomysłowego człowieka niż mój ukochany 😊

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X