Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kojec dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kojec dla dziecka

    Rozważam zakup kojca dla dziecka. Czy polecacie? Jeśli już to jaki? Proszę o podpowiedzi konkretnych firm i modeli.
  •    
       

    #2
    Odp: Kojec dla dziecka

    ja z kojcem nie mialam do czynienia, u nas sie by nie sprawdzil ale jesli szukasz szczerych opini na temat rzeczy, artykułów dla dzieci to polecam Ci stronie bangla - dziewczyny swietnie i rzetelnie opiniuja produkty - link http://www.bangla.pl/szukaj.htm naprawde warto tam zajrzyc

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kojec dla dziecka

      zajrzę na pewno
      hmm aż mnie dziwi, że nikt z użytkowników nie używa kojca dla maluszka, wydawało mi się to bardzo popularne udogodnienie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kojec dla dziecka

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        zajrzę na pewno
        hmm aż mnie dziwi, że nikt z użytkowników nie używa kojca dla maluszka, wydawało mi się to bardzo popularne udogodnienie
        ja wiem czy popularne u nas sie nie sprawdzilo nic takiego dziecko musialo być wolne, teraz ludzie maja raczej lub w wiekszosci przypadko male mieszkania a to dodatkowo zabiera miejsce, a na bangli znadziesz szczere opinie dziewczyn zajrzyj sobie koniecznie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kojec dla dziecka

          Do 6 miesiąca ciąży byłam zdecydowana że kupię kojec, potem na szczęście mi się coś odmieniło i kupiłam jednak zwykłe łóżeczko. I do tej pory nie żałuję tej decyzji.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kojec dla dziecka

            Napisane przez silvaneska Pokaż wiadomość
            Do 6 miesiąca ciąży byłam zdecydowana że kupię kojec, potem na szczęście mi się coś odmieniło i kupiłam jednak zwykłe łóżeczko. I do tej pory nie żałuję tej decyzji.
            Ale myślałaś o kupieniu kojca do spania dla dziecka?
            Mamy piętrowy dom i teraz jak synek zaczyna raczkować potrzebuję czegoś gdzie mogłabym go bezpiecznie "wrzucić", żeby się pobawił gdy muszę lecieć na górę, stąd moje rozważania na temat kojca

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kojec dla dziecka

              Mikaa chyba coś pomyliłam, miałam na myśli łóżeczko turystyczne. Nad kojcem się w ogóle nie zastanawiałam bo w małym mieszkaniu to nie bardzo miałabym gdzie wstawić. Jeśli masz piętrowy dom to faktycznie pewnie by Ci się przydał. zawsze to bezpieczniej zostawić dziecko w takim kojcu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kojec dla dziecka

                aaa no to teraz rozumiem

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kojec dla dziecka

                  dziewczyny, mam do Was pytanie w podobnym temacie, które zadawałam już na forum dla mam, ale nie dostała odpowiedzi. Pytanie dotyczy fotelika samochodowego: http://forumdlamam.pl/fotelik-samochodowy-t350.html

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kojec dla dziecka

                    Basiencja napisz czy dzieciatko jest w brzuszku czy jest juz na świecie bo to wazna kwestia i postaramy sie cos doradzic

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kojec dla dziecka

                      Dokładnie jak w powyższym poście,napisz więcej szczegółów bo nie wiemy nawet w jakim wieku jest Twoje dziecko,a podczas wyboru fotelika to także ma znaczenie,a raczej waga dziecka i wtedy doradzimy ten najbardziej odpowiedni model.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kojec dla dziecka

                        Potwierdzam że kojec w domu to super sprawa ale taki duży drewniany a nie taki a`la łóżeczko. Zamówiłam synkowi taki razem z puzzlami piankowymi i to był super pomysł tak więc polecam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kojec dla dziecka

                          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                          Potwierdzam że kojec w domu to super sprawa ale taki duży drewniany a nie taki a`la łóżeczko. Zamówiłam synkowi taki razem z puzzlami piankowymi i to był super pomysł tak więc polecam
                          na pewno taki kojec to super sprawa ma się malucha w jednym miejscu my niestety mamy małe mieszkanie no i na duzy kojec pozwolić sobie nie mozemy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kojec dla dziecka

                            Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                            na pewno taki kojec to super sprawa ma się malucha w jednym miejscu my niestety mamy małe mieszkanie no i na duzy kojec pozwolić sobie nie mozemy
                            My stety lub niestety dom mamy duży do tego w wiecznym remoncie więc najlepiej by było gdybym to męża zamknęła w takim kojcu razem z jego narzędziami ale niestety tak się nie dało

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kojec dla dziecka

                              To też bardzo ważny aspekt,czyli aby mieć odpowiednią ilość miejsca w naszym mieszkaniu i postawić taki kojec,w przeciwnym razie po prostu się nie zmieści,weźmy ten fakt pod uwagę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X