Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niemowlęce ubranka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    niemowlęce ubranka

    Witam! Mama synka który pod koniec lipca skończy roczek, chciałabym się zapytać jakie rozmiary ubranek kupywałyście i bucików dla waszych pociech na sezon jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Moja mama jedzie za tydzień do niemiec i zawsze mi kupuje dla małego jakieś ubranka a teraz chce jeszcze kupić buciki a niechcę żeby to było nietrafione dodam że mó syncio ma 77cm wysokości. pozdrawiam i liczę na pomoc





  •    
       

    #2
    Ja raczej za bardzo niepomogę bo moja córcia w tym wieku była bardzo duża i nosiła ubranka dla 2 latków Myślę jednak że jeżeli Twój syn jesienią będzie miał 1,5 roku to lepiej kurtki i ubrania tzw.wierzchnie kupować na 2 latka.


    Skomentuj


      #3
      dziękuję za pomoc mój malutki jest szczuplutki i wysoki, w porównaniu do rówieśników





      Skomentuj


        #4
        Hmm... z moich doświadczeń wynika, że latem smyki jakoś szybciej rosną... Czasami az trudno przewidzieć o ile maluszek "skoczy" w górę?? A może lepiej jerszcze poczekać z kompletowaniem ciuszków na jesień i zimę???

        Skomentuj


          #5
          niestety moja mma tylko prze wakacje będzie za granicą:-(





          Skomentuj


            #6
            Niech kupi lepiej na wyrost - maly zawsze dorosnie do tych ubranek . I niech kupuje rzeczy typu dresiki czy spodenki bo to czy wiosna czy zima zawsze sie zalozy. Ubranka typu kurteczka czy kombinezonik lepiej kupic "o czasie". no chyba ze jak bedzie za male/za duze to sprzedasz

            Skomentuj


              #7
              niemowlęce ubranka

              Eh... nie mogę się już doczekać naszego Pierworodnego i choć jest jeszcze trochę czasu to chętnie wybieram się na spacerki po centrach handlowych i oglądam różne ubranka planując jak będę stroić maluszka Pewnie mnie rozumiecie
              Przeraża mnie tylko fakt, że w sieciówkach jest ogromny wybór ubranek dla dziewczynek od codziennych zwyczajnych po bajeczne kreacje a dla chłopców propozycje są ograniczone. W sadzie chcąc wystroić malucha na tzw. specjalne okazje mam do wybory jeansy + koszula w kratkę...
              Czy macie podobne odczucia?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: niemowlęce ubranka

                Ja mam 3 dziewczyny i zawsze ląduje w dziale chłopięcym i nie mogę się napatrzeć na te koszule bojówki szelki krawciki kamizelki w brązach zieleniach granatach
                mam dość rózu i może dlatego tak to widzę


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: niemowlęce ubranka

                  My mamy chlopca i dziewczynke. I jakos nie odczulam tego, zeby dla chlopca byl mniejszy wybor... jeansy i koszula w kratke... nieprawda... sztruksy, spodnie w kancik, koszula jednokolorowa, w paski, kropeczki, wzorki itd... zapraszam do zobaczenia mojej szafy a zmienisz zdanie a dziewczynke jak ubierzesz? spodniczka i koszula lub sukienka i koszula(albo sama) spodnie wizytowe dla dziewczynki ciezko znalezc... jest kilkaset rodzajow spodniczek i sukienek, koszulek, koszul i bluzek dla dziewczynek i tak samo jest kilka rodzajow spodni, koszulek, bluzek i koszul dla chlopcow...

                  wlasnie poszlam policzyc rzeczy malego... na wieszaku 13 koszul(kazda inna), 5 par jeansow, 6par sztruksow, 2pary spodni w kancik, 4kamizelki, 5krawatow, 3paski, 10pas spodni od dresu, 13bluz, 5sweterkow (wizytowych), 7sweterkow zwyklych, 15bluzek na dlugi, 4podkoszulki na ramiaczka, 6par bodow na dlugi, 6 par bodow na krotki, 20koszulek na krotki...

                  zapraszam do ciuchlandow ja baaaardzo czesto i duzo w nich kupuje ciuszki zazwyczaj pojedyncze (wiec malo prawdopodobne, ze ktos je jeszcze bedzie mial) ceny czasem nawet90% nizsze niz w sklepie, np dzis kupilam malej spodnie z nexta, nowki... 15zl...
                  Last edited by ja-mamusia; 24-01-2012, 23:41.


                  ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                  IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                  ---------------------------------------------------

                  Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: niemowlęce ubranka

                    Mam wprawdzie dwie dziewczyny, ale wydaje mi się, że dla chłopców tez jest duży wybór, trzeba tylko dobrze poszukać. Jeśli nie w maRkowych sklepach (na które-powiedzmy sobie szczerze- stać bardzo niewiele osób, zresztą kto ma ochotę wydawać 60 zł na sweterek, z którego maluch za chwilę i tak wyrośnie?), to w lumpexach, może jakieś wymiany z mamami, które mają starsze dziecko? Różnych rodzajów koszul i T-shirtów jest masa, zamiast zwykłych spodni może ogrodniczki? Jeśli podkoszulek wydaje ci się zbyt nudny, to naszyj na niego kolorowy motyw, będziesz mieć pewność, ze drugiego takiego nikt nie ma
                    Moja prawie dorosła córka


                    Moja wyrośnięta kruszynka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: niemowlęce ubranka

                      Zanim urodził się Rafałek to też często bywałam w sklepach z ciuszkami kompletując mu wyprawkę. Wtedy też wydawało mi się, że ciuszków dla dziewczynek jest dużo większy wybór i są dużo ciekawsze - dużo wzorów i kolorów Teraz jednak udaje mi się kupić fajne ciuszki dla mojego smyka i na wybór nie narzekam. Zauważyłam też że można czasem trafić na fajne przeceny w sklepach markowych np. w zarze jakiś czas temu zaopatrzyłam się w kilka rzeczy w naprawdę dobrej cenie.
                      Chętnie kupowałabym w jakiś lupmeksach ze względu na ceny ale nie trafiłam jeszcze na porządny, z ciuchami w dobrym stanie
                      W każdym razie jeśli chodzi o ubranka dla chłopca nie jest tak źle można coś fajnego upolować.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: niemowlęce ubranka

                        Kurcze trochę za dużo tych reklam, aż się mało czytelnie robi. W każdym razie ubranka dla małych dzieci najlepiej oczywiście zbierać po ciotkach... czasem ich używanie to kwestia 2 miesięcy.
                        Okolice Krakowa - wycieczki po okolicach Krakowa

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: niemowlęce ubranka

                          Dla mnie idealnym ubrankiem są tego typu rampersy. Oczywiście nie byle jakie, ale wykonane z bawełny. Sa praktyczne i funkcjonalne. Fajnie też jest gdy produkt posiada certyfikat „bezpieczny dla dziecka”. Wtedy mamy pewność, że jest on odpowiedni, a jego jakość jest wysoka.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: niemowlęce ubranka

                            Jak na lato takie rampersy sa swietnym rozwiazaniem. Tez mialam kilka takich dla synka, o wiele wygodniej jest ubrac takie ubranko niz jakas koszulke i spodenki czy np samo body.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: niemowlęce ubranka

                              Ja ostatnio dość intensywnie szukam jakiś bucików na zimę dla mojego dziecka. Znalazłam coś takiego i się zakochałam http://shop.deareco.com/pl/p/Buciki-z-reluganu/118
                              Co o nich myślicie? Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z reluganem?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X