Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy planujecie już sylwestra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy planujecie już sylwestra

    Hej dziewczyny. Ciekawi mnie czy planujecie już sylwestra? Wiecie gdzie się wybierzecie?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy planujecie już sylwestra

    U mnie w mieście obok organizują wyjazd wąskotorówką. A na koncu wspólnego grilla. Sama pewnie bym się na coś takiego nie zdecydowała bo wolę zdecydowanie bardziej wygodne imprezy ale zawsze jest to coś nowego i nietypowego. Tak wieć można się nad tym zastanowić
    Sylwester to również jeden z niewielu dni w roku, kiedy możesz puścić fajerwerki:
    https://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne

    Warto jest sobie taki zestaw zamowic wczeżniej, bo jednak jest o wiele taniej.

    U nas puszczanie fajerwerków to tradycja sylwestrowa, z ktorej rezygnować nie będziemy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy planujecie już sylwestra

      Ja jeszcze Sylwestra nie planuję. Na razie mamy zaplanowane Andrzejki. Idziemy na salę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy planujecie już sylwestra

        Dobrze, że mamy rozszerzony pakiet telewizji to przynajmniej będziemy mieli co robić, bo ze względu na to, że maż pracuje do 20, a ja idę 1-ego na 6 do pracy, to raczej nic spektakularnego nie wymyślimy. Ogolnie to gdyby nie praca, to chyba byśmy pojechali z biura podrozy na jakies 2-dniowy wyjazd. Dwa lata temu byliśmy w Berlinie i było swietnie, dużo zwiedziliśmy, a do tego jeszcze dobrze bawiliśmy się na miejskiej zabawie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy planujecie już sylwestra

          Najczęściej spędzaliśmy ten dzień w domu, ale w tym roku dla odmiany planujemy przeżyć go w miłym towarzystwie przyjaciół w Restauracji Akademia w Warszawie. Tyle pochlebstw słyszeliśmy o tym wspaniałym lokalu, że w końcu sami się musimy przekonać, jakie tam są imprezy. Znajomi chwalą ten lokal pod każdym względem. Zarówno przygotowania sali, oprawy muzycznej, jak i niebywale smacznej kuchni, którą serwują.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy planujecie już sylwestra

            Wysłany: Dzisiaj 13:56
            Ja organizuję mała kameralną imprezę przebieraną. Szukałem wypożyczalni strojów i trafiłem na tą https://strojetomika.pl/ wydaje się być w porządku, duży wybór przebrań więc na pewno coś znajdę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy planujecie już sylwestra

              Już zaplanowaliśmy ze 2 miesiące temu Bo w tym roku wyjeżdżamy i bałam się, że najlepsze oferty się rozejdą. Na szczęście udało mi się wynająć fajny apartament przez stronę sunandsnow.pl i nie mogę się już doczekać gór

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy planujecie już sylwestra

                Oj teraz to za szybko

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy planujecie już sylwestra

                  Ja mam już zaplanowany, choć pozostało do niego jeszcze sporo czasu. Jestem z Krakowa, wraz z mężem jedziemy w Bieszczady. Po drodze zwiedzimy Rzeszów i okolice. Znalazłam fajny hotel, niedrogi i co ważne, w centrum miasta http://hoteliskra.webnode.com/ Jak dla mnie super. A Wy jakie macie plany?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy planujecie już sylwestra

                    jak co roku ze znajomymi w domu, ale w tym roku sie przebieramy parami

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X