Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje za granicą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wakacje za granicą

    To prawda, że na wakacje za granicą opłaca się jeździć poza sezonem. Jest zdecydowanie mniej ludzi, ale także jest sporo taniej.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wakacje za granicą

      Przeżyłam już kilka podróży z moim dzieckiem (jeździł z nami już jak miał pół roku!). Dla mnie, matki - zawsze ogromny stres, ale jeśli dobrze się zabezpieczymy, nie ma problemu. Ja podróżuję głównie samochodem. Kupiliśmy specjalne lusterko dla dziecka do samochodu dzięki któremu możemy kontrolować jego pozycję bez odwracania się. Co do lotów samolotem - nie wiem, chyba bym się zbyt stresowała.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wakacje za granicą

        Kochani, mam takie pytanie - zostało mężowi kilak dni urlopu - chcemy taki spontaniczny wypad zrobić Macie jakieś pewne miejsca i ciekawe propozycje będę wdzięczna

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wakacje za granicą

          Hej, dziewczyny! Macie może doświadczenia z lotniskami w Ameryce Łacińskiej? Planuję podróż do Chile i boję się, że panują tam inne zasady. Strasznie obawiam się rewizji osobistej, mam czarny strój kąpielowy damski z dżetami i boję się, że "zapiszczę" na bramkach.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wakacje za granicą

            Nie polecam oszczędzać na ubezpieczeniu turystycznym. Moim zdaniem ubezpieczenie takie jest totalnym must have każdego wyjazdu turystycznego. Nie wyobrażam sobie, aby było mnie stać na wycieczkę ale nie było mnie stać na porządne ubezpieczenie. W innych krajach opieka zdrowotna wyglada o wiele inaczej oraz mało rzeczy jest refundowanych tak wieć jesli coś się stanie, trzeba liczyć się z bardzo wysokim kosztem leczenia czy rehabilitacji...

            Polecam poczytać sobie o ubezpieczeniu turystycznym pzu wojażer:
            https://www.portalkonsumenta.pl/ubez...e-pzu-wojazer/

            Moim zdaniem warto wziąć pod uwagę bo warunki ma bardzo dobre.
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj

                   
            Working...
            X