Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: wypadające włosy

    Też jestem zdania, że nie powinno się bagatelizować problemu. Obecnie jest mnóstwo sposobów na wypadające włosy i łysienie. Mniej i bardziej inwazyjne. Najlepszym sposobem jest chyba przeszczep włosów. Co prawda jest to dość kosztowny zabieg, ale na pewno skuteczny i warty uwagi
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 15-07-2019, 12:20.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: wypadające włosy

      Dlaczego wypadają?

      Skomentuj


        Odp: wypadające włosy

        Mi pomogły płukanki z pokrzywy. Ale nie było aż tak źle z tym wypadaniem.

        Skomentuj


          Odp: wypadające włosy

          Nie wiem czy wiecie o tym ale wypadanie włosów moze mieć związek z celiakią.... Jej diagnostyka wcale nie jest łatwa – choroba najczęściej nie daje żadnych oczywistych i charakterystycznych objawów. Większość z nich to po prostu dolegliwości związane z niedoborami składników odżywczych. Należą do nich m.in. wypadanie włosów, łamliwość paznokci, bóle głowy, oraz inne niestandardowe objawy. Tak wiec lekarze często wysyłają na wiele roznych badań i dopiero z czasem okazuje się,ze powodem jest celiakia.

          Skomentuj


            Odp: wypadające włosy

            Też jakiś czas temu szukałam jakiś dobrych kosmetyków właśnie do wzmocnienia włosów w domowych warunkach. I w sumie w drogeriach ciężko mi było znaleźć coś, co faktycznie będzie dobrze działać. Aż dopiero znajoma podpowiedziała mi, żebym spróbowała znaleźć kosmetyki olaplex. Stosuję tę kurację mniej więcej od miesiąca i faktycznie widzę efekty, bo włosy przestały mi tak masowo wypadać, więc liczę na to, że w końcu uporam się z tym problemem, a przy okazji, że udało mi się znaleźć jakiś skuteczny kosmetyk
            Last edited by gagatka; 02-07-2020, 11:35. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: wypadające włosy

              Przyczyny wypadających włosów mogą być przeróżne. Warto zbadać hormony, ale też inne czynniki takie jak np. stres nie są bez znaczenia. Ja próbowałam przeróżnych specyfików, od tabletek, po wcierki, jedne przynosiły lepszy, inne gorszy skutek. Od jakiegoś czasu poza tabletkami Vitapil używam też takiego lotionu - co jest fajne, to fakt, że nie tylko włosy mi mniej wypadają, ale też mniej się przetłuszczają (doczytałam, że skład preparatu może tak właśnie wpływać) świetna sprawa

              Skomentuj


                Odp: wypadające włosy

                Ja też mogę polecić Vitapil w tabletkach, po którym bardzo poprawiła się kondycja moich włosów i nie wypadają już jak kiedyś. Siostra stosuje Vitapil lotion i jest również bardzo zadowolona.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: wypadające włosy

                  To już dość poważnie. A jaka to była kuracja?

                  Skomentuj


                    Odp: wypadające włosy

                    Mi też włosy wypadają. Nieraz bardziej, a czasem mniej. W przeszłości kupowałam szampon ze skrzypu polnego i pomogło. Jednakże jest to problem, który powraca. Muszę odwiedzić trychologa. Już szukam w Internecie, gdzie mogę trafić.

                    Skomentuj


                      Odp: wypadające włosy

                      Moje włosy w połączeniu z łysieniem po mamie wypadały tak że wyglądałam tragicznie...

                      Długo się zastanawiałam co z tym zrobić aż w końcu wybrałam - peruka naturalna. Miała być na chwilę, ale tak się do niej przyzwyczaiłam i włoski mi się nie poprawiły że chodzę w peruce cały czas.https://hairly.pl
                      Last edited by gagatka; 02-07-2020, 11:31. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wypadające włosy

                        Jeśli już myślisz o kupnie peruki to sprawdz oferte rokoko To jest największa firma perukarska w Polsce i z największym wyborem peruk. Masz tam i peruki syntetyczne i naturalne. Strasznie duży i dobrej jakości asortyment
                        Last edited by gagatka; 02-07-2020, 11:30. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: wypadające włosy

                          Skrzyp polny w formie herbatki lub herbatka z pokrzywy do picia moim zdaniem jedne z najlepszych sposobów na zatrzymanie wypadania włosów.

                          Skomentuj


                            Odp: wypadające włosy

                            a jakieś szampony naturalne specjalnie na to by włosy nie wypadały są? szukam czegoś takiego już długo, ale ciężko z tym jest...

                            Skomentuj


                              Odp: wypadające włosy

                              warto przejsc sie do dobrego trychologa. Zbadac wlosy skore glosy porobic zastrzyki witaminowe to pomaga. Bardzo ciekawy i profesjonanlny trycholog jest w łodzi xxx
                              Last edited by disne; 29-07-2020, 21:39. Powód: link/reklama

                              Skomentuj


                                Mi się bardzo podoba peruka wystylizowana w nietypowy układ krótkich , bordowych włosów. Fryzura ta, została dopasowana do postaci Slayer Tanjirou. Dzięki specjalnej siatce można założyć ją na głowę.
                                Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X