Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent dla siostry ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki prezent dla siostry ?

    Cześć, moja siostra ma parapetówkę i chcę jej kupić coś do domu. Ma dość ubogo wyposażona kuchnię więc pomyślałam o chlebaku, chyba to każdemu się przyda. Jaki lepiej kupić metalowy czy drewniany? a może inne nowoczesne wzory, macie coś ciekawego na mysli? Chętnie skorzystam z porady
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki prezent dla siostry ?

    myślę, że to, czy drewniany czy metalowy zależy od wystroju kuchni i stylu umeblowania. Jeśli miałabyś ochotę na coś naprawdę oryginalnego i stworzonego specjalnie dla twojej siostry - polecam moje szydełkowe rękodzieło

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki prezent dla siostry ?

      Skoro to prezent na parapetówkę , a mieszkanie jest pierwszym Twojej siostry, to na pewno ma spore braki w sprzetach kuchennych, chlebak powiniem byc ok, a jesli chciałabyć wybrać coś innego, to przeglądnij wyprzedaże sprzętów kuchennych, może jeszcze coś fajnego znajdziesz.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

        Chlebak będzie ok jeśli rzeczywiście siostra chciałaby w prezencie dla niej dostać coś, co będą używać wszyscy...
        Może bardziej poszperaj za jakimiś pomysłami na prezenty np jak tutaj: "prezenty dla niej"- taki dział jest niezły

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

          Jestem zdania, że skoro parapetówa to koniecznie prezent do domu i dla wszystkich. My robiliśmy taką imprezę pół roku temu i przyznam szczerze, że goście mnie zaskoczyli, bo zamiast symbolicznych drobiazgów złożyli się i dostaliśmy piękny ekspres do kawy, za co jestem im bardzo, bardzo wdzięczna.
          Za tydzień idziemy na parapetówę i kuzynka poprosiła o takie ustrojstwo (http://www.philips.pl/c/blenders_su2...er/310312/cat/), koledze z pracy kupiłam fajną wycieraczkę pod drzwi. Zatem pomysłów cała masa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki prezent dla siostry ?

            Na parapetówkę zwykło się dawać praktyczne i poręczne prezenty, wszelkich akcesoriów i gadżetów do domu nigdy dość. A teraz można jeszcze znaleźć fajne i praktyczne rzeczy, które dodatkowo jeszcze się fajnie prezentują, bardzo duży wybór takich przedmiotów znajdziecie w internetowym sklepie http://www.dekoria.pl/dekoracje-domu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki prezent dla siostry ?

              no dokłądnie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                Jeśli kuchnia jest faktycznie uboga to kup jej taki mały opiekacz ala gril. Będzie mogła w tym sobie opiekać od prostych tostów do bardziej skomplikowanych zapiekanek czy pieczeni. Nie zajmuje dużo miejsca a jest to dość tanie urządzenie.
                Last edited by Szarlot; 25-10-2013, 15:52.
                Sore wa himitsu desu ^^

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                  zawsze można się złożyć na coś większego, a pożytecznego

                  Skomentuj


                    #10
                    Upominek dla siostry

                    Szukam prezentu dla siostry, chodzi mi o coś związanego z samochodem tu xxxx znalazłam parę ciekawych propozycji, jednak to wciąż mało. Może wy mi pomożecie?
                    Last edited by disne; 19-10-2020, 19:26. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Upominek dla siostry

                      może kup jej nowe kołpaki?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                        Mi ostatnio siostra kupiła na urodziny wisiorek z rózowego złota z my way jewellery, bardzo delikatny i ładny, pasuje do wszystkiego.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki prezent dla siostry ?

                          Ja swojej siostrze to zazwyczaj kupuję jakieś ciuchy. Jeansy bluzy koszulki przede wszystkim ostatnio dostała dwie koszulki, sama pokazała jakie chce a ja wybrałam dwa modele. Dla siebie też znalazłam jedna ale tak się waham czy kupić czy nie uwielbiam Króla Lucjana z Madagaskaru tylko czy wypada takiej staruszce nosić taką koszulkę?
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 12:14.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Upominek dla siostry

                            Kup jej jakieś ciuchy jak znasz rozmiar to prezent w sam raz. Ja tam lubię robić takie praktyczne prezenty. A może jakieś dodatki? tej zimy modne są takie czapki. Co o nich sądzisz? Może taka czapeczka będzie odpowiednia na prezent dla siostry? Mi najbardziej podoba się taka z napisem "zołza"
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 25-06-2014, 12:14.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Upominek dla siostry

                              Ja bym nie chciała takiej czapki A czemu akurat do samochodu ?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X