Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na święta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: prezent na święta

    Na szczescie wiekszośc świątecznych prezentów juz mam, w tym roku postanowiłam ze juz na początku grudnia kupię juz wszystko. I tak mi się też udało, zamówilam wszystko przez interent. Dla najmłodszych członków rodziny zamówiłam popularną grę żabka dume Mam nadzieje ze beda sie super bawić.
    Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:18. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: prezent na święta

      Z dziećmi nie mam problemów, gorzej z prezentami świątecznymi dla dorosłych. Kilka pomysłów można znaleźć na sympatycznarodzinka Może komuś łatwiej będzie wybrać jakiś praktyczny prezent.
      Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:19. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: prezent na święta

        Dobrym pomysłem na prezent nie tylko na święta jest sprzęt kuchenny.
        Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:19. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: prezent na święta

          Moja mama nigdy nie korzystała z takiej poczty i jakoś moje dzieciństwo było udane

          Skomentuj


            #35
            Odp: prezent na święta

            Dla siostry mam piękny złoty wisiorek z motywem baletnicy bo hobby siostry jest taniec. Wiem, że jej sie spodoba, jest naprawdę uroczy. Sklep jest internetowy, więc same sobie zobaczcie jaką mają tam fajną biżuterię. W ofercie m.in. kolekcja biżuterii z imionami, to teraz bardzo na czasie.
            Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:23. Powód: link

            Skomentuj


              #36
              Odp: prezent na święta

              Może jakiś wyjazd? Ja z bratem i rodzicami składamy się na wycieczkę dla siostry na Islandię bo to jej marzenie od dawna Wiem, ze będzie bardzo zaskoczona i już nie mogę się doczekać aż jej ten prezent damy. Wybraliśmy niewielkie, srawdzone biuro podróży, które organizuje wyprawy w małych grupach.
              Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:21. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: prezent na święta

                Ja mojemu dziecku na każde święta i urodziny kupuje jakąś niedrogą zabawkę*lub gadżet.
                Last edited by gagatka; 15-07-2020, 13:20. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X