Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    mi też to zwisa jak kto wygląda, ale jakby moje dziecko takie coś sobie zrobiło, to nie wiem...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      czy tych ludzi ktos traktuje powaznie?gdzie oni znajda prace poza cyrkiem?
      shannon

      Skomentuj


        #18
        shannon w sumie tez sie zastanawiam z czego oni zyja, ale znam kilka takich przypadkow osobiscie i...
        jeden jest najpopularniejszym piercerem w polsce
        kilka dziewczyn jest modelkami
        kilka osob tatuazystami
        jedna dziewczyna wokalistka jakiegos zespolu
        a jeden kucharzem, we wloskiej restauracji w niemczech

        boli fakt myslenia o przyszlosci z takim wygladem, ale moze gdyby nasze spoleczenstwo bylo inne to i tacy hardcorowcy znalezli by prace, ale widac nie sa traktowani jak normalni ludzie, a szkoda, bo wiekszosc z nich ma minimum mature i sa inteligentni.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          #19
          ja chcialam miec w kolczyk w brwi ale teraz za pozno juz

          Skomentuj


            #20
            wlasciwie mialam na mysli tego kolesia zdaje sie z 1 zdjecia i ta laske z uszami bo kolczyki i tatu.to nie robi na mnie wrazenia(sama kiedys nosilam kolczyki w nosie i mialam przechlapane w szkole i domu)gdybym kogos takiego spotkala w nocy na ulicy to sorki ale chyba bym umarla.
            shannon

            Skomentuj


              #21
              wlasciwie mialam na mysli tego kolesia zdaje sie z 1 zdjecia i ta laske z uszami bo kolczyki i tatu.to nie robi na mnie wrazenia(sama kiedys nosilam kolczyki w nosie i mialam przechlapane w szkole i domu)gdybym kogos takiego spotkala w nocy na ulicy to sorki ale chyba bym umarla.bynajmniej nie podwazam ich inteligencji bo nie znam osobiscie.poza tym dlaczego sie przejmujesz co ludzie powiedza skoro cie to kreci?
              shannon

              Skomentuj


                #22
                ten koles z pierwszego zdjecia z tunelami w policzakch to pola,l ale to tak na marginesie.
                Shannon ja nie wymienilam ludzi z kolczykami i tatuazami tylko takie "dziwadla", bo znam takich ludzi kilku.
                Nie przejmuje sie tym co mowia ludzie (jezelim mowia zle) tylko stwierdzam, ze w polsce jest ciezkon z praca jak sie decyduje na taki wyglad.

                Patiew dlaczego za pozno? Ostatnio do studia przy szla babka dobrze po 50 na wyglad przebic sobie jezyk i zrobic tatuaz xD
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja osobiscie jakos inaczej patrze na ludzi ktorzy maja np całe ciało w tatuażach, lub za duzo kolczyków tak gdzie nie trzeba(ostatnio nawet byl taki temat w programi Ewy Drzyzgi.) Wole jak kolczyki sa na uszach i to pojednem z kazdej str, tak samo tatuaz jednem i to nie za duzy. Sama mam tatuaz, w sumie teraz to załuje. No ale coz...
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #24
                    diabelecke jak dla mnie to hard core
                    a tak z ciekawosci jeszcze zapytam czy jak owa pola zdejmie te tunele to bedzie miala dziury?
                    shannon

                    Skomentuj


                      #25
                      shannon mialo byc polak dopiero teraz zauwazylam ze taki blad zrobilam ;/ przepraszam... i tak bedzie mial dziury i mozna mu szczeke obejrzec :/ raczej nie mily widok
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        no niby jedna literka a tak wszystko zmienia
                        shannon

                        Skomentuj


                          #27
                          ja mam kolczyka w nosie i dwa tatuaże.chcialabym sobie jeszcze jeden sprawić na stopieto mi w zupełności wystarczy.ale te uszy elfów i ten koleś z tym czymś na policzkach to lekka przesada jak dla mnie.nie pozwoliłabym dziecku tak się okaleczyc.

                          Skomentuj


                            #28
                            mi to sie wydaje,że Ci wszyscy co tak przesadnie sobie zdobią ciało to chyba mają coś z psychiką.chcą być inni,orginalni, dostrzegani przez otoczenie....może ma to podłoże psychiczne

                            Skomentuj


                              #29
                              froch wiesz co to zalezy do czlowieka jedni lubia bol towarzyszacy przekluwaniu ciala, inni uwazaja to za ozdobe jeszcze inni tak odereagowuja. Podloze psychiczne hmmm... mi sie wydaje, ze im sie to po prostu podoba, przynajmniej wiekszosci i tak jak jednemu sie podobaja rozowe szpilki innemu beda sie podobac tunele w policzkach. To jest ich sposob na własne ja.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                #30
                                Hej Ja mam kolczyk w języku i w górnej wardze po prawej stronie. Uważam, że delikatnie "ozdobienie" ciała kolczykiem lub tatuażem jest nawet bardzo sexi. Ale co za dużo to nie zdrowo... DO wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X