Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Okazje, święta i wakacje Jak je spędzacie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-09-2018, 14:20
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Domyślnie Odp: Ślub i wesele- pomocy! :)

A czy udało Ci się już wybrać ślubną biżuterię? Uważam, że to również jest bardzo ważny element jeśli chodzi o ślubną stylizację. Elegancko na pewno będą prezentować się perły, które zawsze uchodziły za najbardziej stylową biżuterię. O tym, dlaczego tak jest, poczytacie tu: https://gemlord.pl/pl/blog/bizuteria-slubna-perly.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2018, 14:46
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Organizacja wesela to nie tylko znalezienie sali i jej dekorowanie. To także dbałość o to, aby panna młoda w ten dzień wyglądała bardzo wyjątkowo. Właśnie dlatego ważne są też między innymi fryzury ślubne. W internecie można znaleźć naprawdę wiele inspiracji w tej kwestii, chociażby tu: https://www.wesele-slub.com/fryzury-slubne/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2018, 10:12
zieba82 zieba82 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Rzuć też okiem na takie rozwiązanie jak biżuteria ślubna komplety. Biżuteria ślubna jest bardzo ważna i powinna ona być odpowiednio dopasowana do Twojej sukienki. Myślę, że delikatne kolczyki i naszyjnik wystarczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2018, 10:51
kamafrania kamafrania jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamafrania.polki.pl

Ślub i wesele, to nie tylko piękny i wyjątkowy dzień, ale również masa przygotowań, które nie zawsze są łatwe. Dla Twojej wygody radzę Ci możliwie najszybciej stworzyć listę gości i zamówić zaproszenia ślubne i jeśli masz taką ochotę, to również inne produkty papeterii. Z własnego doświadczenia wiem, że warto robić to możliwie szybko, bo zdarzyć się może, że czas potrzebny na realizację takich zamówień może być dość długi. Ja swoje zaproszenia zamawiałam w Comfore i z pełną odpowiedzialnością mogę Ci je polecić! Realizacja całkiem szybka, ale i tak nie zostawiaj nic na ostatnią chwilę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-12-2018, 17:03
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Samodzielna organizacja przyjęcia weselnego niestety, ale może przysporzyć wielu problemów. Na początku na pewno warto byłoby wybrać jakąś salę, w której moglibyśmy ugościć zaproszonych gości. Ze swojej strony proponuję Dworek Kurowski znajdujący się w Kurowie, przy Szczecinie. Znajduje się w fajnej okolicy, z dala od innych miejsc, więc oferuje spokój i można bawić się w nim do białego rana!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2018, 23:53
lobelia77 lobelia77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

My się dobrze bawiliśmy na weselu w hotelu Horda https://hotelhorda.pl/restauracja/ w Słubicach. To było bardzo udane wesele, hotel perfekcyjnie wszystko zorganizował. Mają tam dwie sale – część jadalną połączoną z taneczną oraz lobby bar. Jest miło, dobra obsługa, pod każdym względem nam się podobało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-2018, 13:33
antoni21 antoni21 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Spokojnie, kazdy ma niemało stresu przed tym dniem. To zupełnie normalne Jeśli nie wiecie, gdzie zakupić piękne zaproszenia, to zajrzyjcie do sklepu online Moje-Zaproszenia. Tam będziecie w stanie znaleźc dokładnie to, czego szukacie. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-01-2019, 08:40
MonikaRab MonikaRab jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MonikaRab.polki.pl

Cześć,

jesli szukasz pięknej, ale równocześnie skromnej biżuterii to
znam fajny sklep oferujący tanie obrączki ślubne. My zdecydowaliśmy się na grawerowane obrączki z białego złota. Na mojej znajduje się malutka cyrkonia i inicjały męża.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-2019, 20:31
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Domyślnie Odp: Ślub i wesele - pomocy! :)

Jeżeli chodzi o uwiecznienie takiego wydarzenia, to teraz bardzo fajne i na topie są filmy 360. To już prawdziwi profesjonaliście kręcą takie filmy, ale efekty są naprawdę oszałamiające. Np. ta firma https://wytworniafilmow360.pl/ robi takie filmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2019, 18:49
janka890 janka890 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
janka890.polki.pl

Najważniejszym miejscem jest oczywiście sala, w którym na odbywać wesele. Jeśli szukacie jakiś ciekawych opcji, aby zaskoczyć gości, to serdecznie polecam takie miejsce, jak http://lawenda-szczecin.pl/ Tam znajdziecie bogate menu, do wyboru z 5 kart i różne atrakcje dostępne na miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania