Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyprawka szkolna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: wyprawka szkolna

    Napisane przez genju2 Pokaż wiadomość
    Moja koleżanka chodziła do takiej szkoły http://liceumbeta.pl są one prywatne. Moj synek ukończył gimnazjum i zastanawiam się czy nie zapisać go do prywatnej szkoły. Co myślicie o tym czy jest sens?
    Myślę, że prywatne szkoły są u nas niedoceniane, a przecież w wielu krajach to właśnie prywatne szkoły są tymi najlepiej kształcącymi! Więc, jeśli Cię na taką szkołę stać, to warto! Sprawdź jeszcze wcześniej jaki jest jej poziom - na dobrym poziomie są na pewno szkoły prywatne prowadzone przez zakony.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: wyprawka szkolna

      Wyprawki, to faktycznie ogromny koszt, który z roku na rok wzrasta, bo wszystko jest coraz droższe, a zarobki stoją w miejscu. Niedawno wpadłam na pomysł zamawiania artykułów szkolnych przez internet i zaczęłam szukać sklepu, w którym mogłabym to kupować. Zastanawiam się nad tym http://www.edumarket.com.pl/pl/c/Art...pismiennicze/6 . Ceny są dużo niższe i dzięki temu będe mogła zaoszczędzić na prawdę dużo. Któraś z Was też zamawia artykuły szkolne?

      Skomentuj


        #18
        Odp: wyprawka szkolna

        Moja koleżanka zamawiała książki przez internet i mówiła, że wychodzi wtedy dużo taniej. Z tego co pamiętam mówiła, że najlepiej jest się umówić w 2 albo 3 osoby i złożyć zamówienie grupowe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: wyprawka szkolna

          A powiedzcie mi czy też tak macie, że jak wasze dziecko przyniesie różne rzeczy do szkoły to dostaje lepszą ocenę z zachowania? Ja jeszcze rozumiem zbieranie zakrętek, bo to jakaś forma nauki ekologii itp, ale jak pani chce, żeby jej coś wydrukować? No szlak mnie trafia, ale nie odmówię dziecku przecież... a może to normalnie i niepotrzebnie się ciskam? Na szczęście znalazłam tanie tusze oryginalne do drukarek http://print24.com.pl/c/25/tusze-oryginalne.html ale tu nie o to chodzi...

          Skomentuj


            #20
            Odp: wyprawka szkolna

            dynamical - u nas bardziej jest to że dzieci bardziej poważanych osób są zawsze lepsze Ale aż się dziwię że każe coś dzieciom wydrukować przecież to szkoła powinna być wyposażona i mieć ksero drukarki czy inne te pomoce :/

            Skomentuj


              #21
              Odp: wyprawka szkolna

              lekka przesada żeby dzieci miały coś drukować dla Pani? Może warto by było porozmawiać z Panią na ten temat

              Skomentuj


                #22
                Odp: wyprawka szkolna

                No niestety aby dziecko wyprawic do szkoly trzeba niesamoeicie wykosztowac sie, to jest straszne jak wszystko kosztuje duzo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: wyprawka szkolna

                  My jeszcze nie kupujemy, ale ja kompletowałabym sobie już wcześniej. Zawsze coś się trafi w promocji.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: wyprawka szkolna

                    Najlepiej w supermarketach obserwować promocje i robić to stopniowo. Podręczniki warto używane lub w księgarniach internetowych.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: wyprawka szkolna

                      W sierpniu w supermarketach jest dużo promocji i warto wtedy zaopatrzyć sie w potzrbne zeszyty długopisy itp.
                      Gdy minie szał kupowania wyprawki to supermarkety robią czasem wyprzedaże i wtedy wszstko można kupić jeszcze taniej niż na promocji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: wyprawka szkolna

                        Lara, masz rację u nas niestety też często to daje się zauważyć.
                        Mika, no dla mnie to też przesada, poszłabym i zwróciła uwagę, nie każdy rodzic ma w domu drukarkę.

                        Co do promocji to w supermarketach, albo jeśli dla kilkoro dzieci to hurtowo zamawiać przez internet najlepiej.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: wyprawka szkolna

                          Przy wyprawce warto pamiętać o dobrym plecaku dla dzieci. Szukałam plecaki szkolne młodzieżowe bo wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie dla dzieci. W końcu czasy mamy takie, że plecak nie ma tylko być wygodny ale też wyglądać.
                          Last edited by disne; 08-06-2020, 23:02. Powód: nie opłacona reklama / link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: wyprawka szkolna

                            Przy wyprawce warto pamiętać o dobrym plecaku dla dzieci.

                            A tornister nie będzie lepszy? Jeśli wolicie plecak, to najważniejsze, aby miał usztywniony tył - to bardzo ważne. Istotne są też szelki, powinny być miękkie, szerokie i regulowane. dobrze, aby plecak miał wiele różnych komór, przegródek itp. - rozłoży to równomiernie ciężar. Trochę ładnych plecaków widziałam na , powinny się nadać (te marki coolpack podobają mi się najbardziej).
                            Last edited by disne; 08-06-2020, 23:02. Powód: nie opłacona reklama / link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: wyprawka szkolna

                              Wyprawka do szkoły dla dziecka to spory wydatek w naszym domowym budżecie, ale jak pomyślę sobie o sąsiadce, która taką wyprawkę musi zrobić razy cztery to jej nie zazdroszczę tych wydatków. Fajnie, że prawie wszystkie artykuły szkolne można kupić taniej, przez internet z tanią dostawą do domu.
                              Last edited by disne; 08-06-2020, 23:03. Powód: nie opłacona reklama / link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: wyprawka szkolna

                                Ja zwykle szukam takich miejsc gdzie mogę kupić taniej wyprawkę, po co przepłacać skoro takie szkolne akcesoria i tak szybko się niszczą i zużywają?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X