Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy inwestować w złoto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy inwestować w złoto

    Cześć. Jakie macie zdanie na temat inwestowania w złoto? Warto czy może jest to jednak ryzykowne ?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Czy inwestować w złoto

    Inwestowanie w złoto nigdy nie było ryzykowne.Jest to obecnie najlepsza forma oszczędzania długoterminowego. Czytałam na przykład raport,ze Szwajcarzy bardzo chętnie kupują złoto. Zobacz co się dzieje na świecie. Rynki pieniężne nie są takie stabine Pieniądze na koncie mogą szybko stracić na wartości ale na pewno nie stanie się tak ze złotem , które zawsze będzie miało wartość. Sama jakiś czas temu zainwestowałam również w srebro. Cena wzrostu wartości srebra inwestycyjnego jest jeszcze wyższa niż złota. Monety srebrne nie są również takie drogie. Możesz sobie zerknąć do mennicy:
    http://denarius.pl/

    Możesz kupić na przyszłośc dla dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy inwestować w złoto

      Od czego zacząć jeśli chce sie zainwestować? Jakies rady dla laika?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy inwestować w złoto

        Dokładnie jak wyżej złoto jest bardzo bezpieczna opcja na inwestowanie. Kilka czynników na to wpływa np: bogacenie się krajów Azji, gdzie złoto ma dużą rolę kulturową powoduje zwiększenie zakupów biżuterii i oszczędności lokowanych w złoto. Jeśli chodzi o samą inwestycję to tutaj:/www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne tam też jako laik dowiesz sie podstaw jeśli chodzi o proces inwestycji.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy inwestować w złoto

          Jakiś czas temu zastanawialiśmy sie z mężem w co zainwestować oszczędności tak żeby dzieci w przyszłości mogły z nich skorzystać i zdecydowaliśmy że w złoto.
          Na razie rozglądamy się i dyskutujemy co kupić, ale może w końcu coś kupimy żeby się zabezpieczyć

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy inwestować w złoto

            Zależy jakim budżetem zarządzasz. Jeśli dużym, to nieruchomości teraz są dobrą inwestycją.
            europa.eu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy inwestować w złoto

              Zanim zainwestuje się jakikolwiek kapitał, warto wcześniej zrobić dokładne rozeznanie i dowiedzieć się, co aktualnie jest opłacalnie jakie są zapotrzebowania. Wówczas można wybrać konkretną inwestycję. Zainteresowanym inwestycjami polecam zajrzeć na ten serwis http://blog.squaber.com/category/felietony/ i poznać najważniejsze szczegóły dotyczące inwestowania.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy inwestować w złoto

                Ja jakoś nie jestem przekonana do inwestycji w złoto, może dlatego że nie bardzo wiem , jak to funkcjonuje. Poza tym nie mam aż takim nadwyżek na koncie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy inwestować w złoto

                  my na inwestycjach się przejechaliśmy i teraz nie chcemy nawet o nich myśleć. tym bardziej, że teraz, kiedy na świecie pojawił się już nasz synek, kwota, jaką straciliśmy - jakieś 70% wkładu, bardzo by się przydała...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy inwestować w złoto

                    No ja tak samo, tyle razy się przejechałem że teraz nie inwestuje.
                    gry internetowe

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy inwestować w złoto

                      No patrz, trzeba mi było takiej wiedzy zanim zaczęliśmy swoje inwestycje, może wtedy inaczej by się skończyło

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy inwestować w złoto

                        Wydaje mi się, że w złoto warto inwestować. Ale aby uzyskać zyski trzeba często trochę poczekać.
                        Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy inwestować w złoto

                          Jako inwestycja dlugoterminowa - zloto jest chyba najbezpieczniejsze. Raczej wątpliwe jest, żeby jego cena spadla ostro. Raczej można się spodziewać wzrostu cen tego kruszca.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy inwestować w złoto

                            Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                            Jako inwestycja dlugoterminowa - zloto jest chyba najbezpieczniejsze. Raczej wątpliwe jest, żeby jego cena spadla ostro. Raczej można się spodziewać wzrostu cen tego kruszca.
                            Moj mąz też tak mówi że złoto jest najlepszą inwestycją i dlatego czasem jak zastanawiamy sie co kupić np. na chrzciny to kupujemy coś ze złota bo to zawsze bedzie miało wartość.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy inwestować w złoto

                              to zależy jak szybko chcemy mieć zysk, bo można kupować złoto czy też mieszkania ale zdecydowanie nie przyniesie nam to zysku tylko zamrozi nasze pieniądze. Jak chcemy zarobić to lepiej zakupić akcje a jak nie wiemy jakie to najlepiej sprawdzać aktualny kurs i wtedy dokonywać wyboru czy zakupić czy sprzedać. Aktualny kurs możecie sprawdzać na stronie https://www.tms.pl/kursy-akcji znajdziecie tam również istotne informacje na temat giełdy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X