Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady doradcy laktacyjnego
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady doradcy laktacyjnego Kłopoty z karmieniem piersią, nawał pokarmu, za mało mleka, nocne pobudki? Sprawdź porady doradcy laktacyjnego.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-02-2017, 09:03
timolanister timolanister jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
timolanister.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Dlaczego rezygnujemy z karmienia piersią tuż po urodzeniu dziecka?

ja byłem karmiony 3 dni tylko
sala konferencyjna kujawsko-pomorskie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-2017, 13:50
hans234's Avatar
hans234 hans234 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
hans234.polki.pl

Domyślnie Odp: Dlaczego rezygnujemy z karmienia piersią tuż po urodzeniu dziecka?

Ja nie zrezygnuję...
Nieprzeczytane 20-02-2017, 14:10
olivka85 olivka85 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olivka85.polki.pl

Wiadomo - pokarm matki, to najlepsze, co można dziecku dać, ale czytając takie raporty http://femaltiker.pl/wp-content/uploads/2017/01/Raport_Czy_Polska_jest-krajem_przyjaznym_matce.pdf też rozumiem kobiety, które choćby chiały, to nie mają wsparcia wkoło. Warto jednak mieć swoje zdanie i dążyć do KP mimo przeciwności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2017, 14:02
wiewiora24 wiewiora24 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wiewiora24.polki.pl

Przyjemnie się ogląda ten filmik, szkoda że czasami rzeczywistość nie jest taka kolorowa, zwłaszcza jak dziecko ma kolki i każda matka chwyta się wszystkiego aby mu ulżyć. Zrezygnowałam z kp i kupowałam mleko na receptę do tego podawałam kropelki espumisan oraz dwa razy dziennie probiotyk ffbaby, który wpływa korzystnie na rozwój "dobrej mikroflory" - polecił nam go pediatra, ponieważ zawiera polskie szczepy w przeciwieństwie do innych probiotyków tego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2017, 18:16
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

ja mam problem z sutkami. pękają i nie jest to nic przyjemnego. siostra kupiła mi maść z serii mamas.com.pl i podobno naprawdę to pomaga, więc mam nadzieję, że chociaż trochę mi ulży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2017, 07:31
kuba67d kuba67d jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kuba67d.polki.pl

No nie raz tak się zdarza , ale takie kremy pomagają.
Nieprzeczytane 16-09-2018, 14:51
KatarzynkaM KatarzynkaM jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KatarzynkaM.polki.pl

Wiele kobiet rezygnuje między 4 a 6 miesiącem, bo mają kryzys i wydaje im się, że laktacja zanika. A tak naprawdę wystarczy kilka dni przeczekać, pić więcej wody, do tego saszetka prolaktanu dziennie i wszystko wraca do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 09:16
cycusdzemka cycusdzemka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cycusdzemka.polki.pl

Katarzynka dokładnie, ale problem jest w tym, ze kobiety go nie znają. nikt nie informuje, że taki środek jest. Moja położna dawała próbki, ale tak to nie znam przypadków, żeby ktoś informował.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-2018, 20:26
KatarzynkaM KatarzynkaM jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KatarzynkaM.polki.pl

Wystarczy pójść do apteki, mi go poleciła właśnie babka w aptece, za co jestem jej wdzięczna do dzisiaj, bo bardzo mi zależało na karmieniu piersią
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2019, 09:09
angelikazlotowlosa angelikazlotowlosa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
angelikazlotowlosa.polki.pl

Moja znajoma zrezygnowała z karmienia piersią z powodu nikłej laktacji. Nie mogła sobie z tym poradzić pomimo wizyt u lekarza, zmianie diety itp. Dopiero po czasie wpadła na suplement diety Lactosan - https://www.lactosan.pl/ który wspomaga proces laktacji w organizmie. Zarówno w jej jak i w moim przypadku sprawdził się świetnie i nie musiałyśmy rezygnować z karmienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania