Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-06-2018, 16:07
matylda80 matylda80 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
matylda80.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca zdalna w domu - od czego zacząć?

@ Bobik - ciekawy artykul...a sam Projekt Milion opinie ma hmm dosc roznorodne - mozna o nich przeczytac tutaj: https://projektmilion.pl/opinia-vs-ocena/
Wg mnie - to dosc ciekawy sposob na zarabianie pieniedzy zdalnie, z domu, przez internet. Wyslalam po Twoim poscie do nich maila - otrzymalam juz 2 maile i dzialam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-07-2018, 18:06
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

W wielu przypadkach będzie konieczne założenie działalności, kolejną rzeczą jest stworzenie strony i wypromowanie marki, to zwykle najbardziej kosztowna sprawa, jak chcesz to zrobić razi porządnie to zgłoś się do agencji interaktywnej https://solv.pl oni stworzą Ci unikalną stronę, oraz później ją wypozycjonują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-08-2018, 17:37
remza remza jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
remza.polki.pl

Zarabianie nie musi być wcale przymusem, istnieją takie prace, które potrafią dawać nam przyjemność. O tym jak zarabiać na tym co się lubi robić masz fajnie wyjaśnione w serwisie http://www.pracawbiurze.pl/biuro-pracy-za-granica/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2018, 10:23
antoni21 antoni21 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Sam nie mam takich doświadczeń, ale przyznaję, że ciągnie mnie do tego typu zajęcia. Czytałem na ten temat sporo w internecie i chyba najbardziej przekonuje mnie Forex. Szczególnie że przy wykorzystaniu takich narzędzi jak http://investor-online.com/imarketslive/swipetrades/ można rozpocząć zarabianie nawet ze znikomą wiedzą. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2018, 14:58
wagze wagze jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wagze.polki.pl

Jest wiele kwestii, które potrafią sprawić, że Twoje zarobki będą znacznie większe, większość z nich jest dobrze opisanych na stronie http://elsinterakcja.pl/badania-lekarskie-pracy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2018, 20:32
kiwi123 kiwi123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

Wszystko zależy jaką pracę zdalną wybierzesz. Ja na przykład pracowałam zdalnie przy wypełnianiu ankiet i jak można się domyślić, jest to bardzo proste i elastyczne zajęcie. Pieniądze nie są duże, ale to zależy kto czego oczekuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-08-2019, 09:05
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Na zakładach bukmacherskich https://dobretypy.net też sporo osób zarabia. Można tutaj poczytać jak to wygląda i jakie wydarzenia są najbardziej opłacalne do typowania. Będzie możliwość co chwilę typować i mieć z tego pieniądze. Szybki zysk się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2019, 00:08
kalarepa90 kalarepa90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kalarepa90.polki.pl

Wyobrażacie sobie, żeby pracować w domu bez odpowiedniej wygody? Bynajmniej, ostatnio w tym celu kupiłam ten od Dajar i to był dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-10-2019, 16:27
bluesky6 bluesky6 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bluesky6.polki.pl

Miasto: Warszawa

Od odpowiedniego sprzętu. Jeśli jednak Twój nawala i nie masz pewności, co do jego skuteczności, skorzystaj z napraw komputera w Warszawie dzięki którym będziesz mieć pewność, że Twój laptop czy komputer nadają się do użytkowania!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania