Sprawdź skuteczność Centelli asiatica zawartej w Bepanthen Mammy krem przeciw powstawaniu rozstępów

Sprawdź
Kosmetyki na rozstępy - Strona 6 - Forum Mamotoja.pl

Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy > Rozstępy - jak sobie z nimi radzić?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozstępy - jak sobie z nimi radzić? Szacuje się, że rozstępy pojawiają się u od 50% do 90% kobiet spodziewających się dziecka. Mogą pojawić się w dowolnym okresie ciąży, czasem już w pierwszym trymestrze. Jak sobie z nimi radzicie?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-05-2018, 14:23
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Domyślnie Odp: Kosmetyki na rozstępy

Mam ten sam problem co Wy... Niestety jakiś czas temu zaczęłam dość szybko tyć, do tego wszystkiego doszła jeszcze ciąża, no i rozstępy się pojawiły, a potem zostały. Nie mam pojęcia jak z nimi walczyć. Myślałam o zabiegach ale póki co może spróbuje specjalistycznych kosmetyków? Patrzyłam już nawet na Allegro: https://allegro.pl/kategoria/cialo-na-rozstepy-90404, wybór jest bardzo duży i nie wiem, na co się zdecydować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2018, 10:13
Marlenka33 Marlenka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Marlenka33.polki.pl

A bio - oil to ja też stosowałam ale zapobiegawczo w ciąży, smarowałam nim miejsca narażone na powstawanie rozstępów i faktycznie się nie pojawiły a czytałam że można nim też smarować stare rozstępy więc jeśli jeszcze coś wam zostało to spróbujcie tego olejku, ma teraz trochę inne opakowanie jak na fotkach wyżej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2018, 12:06
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

A próbowałaś przykładowo naturalnych kosmetyków? Może takie byłby bardziej efektywniejsze w działaniu. Niestety nie doradzę Ci które, bo ten temat jest mi obcy. Natomiast możesz sobie zajrzeć przykładowo do sklepu indyjskiego https://www.himalayaherbs.pl/ . Z tego co wiem mają tam produkty na bazie ziół, a z tego co wiem to zioła zawsze dobrze wpływają na organizm czy ciało. Także może warto byłoby postawić na coś takiego, co myślisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2018, 10:00
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Ja korzystałam z wielu kosmetyków, ale nie przynosiły one zadowalających efektów. Maści, kremy… no wszystkiego próbowałam, ale jakoś nie udawało mi się zakryć/ usunąć znamion. Koleżanka z pracy, która rodziła przez cesarkę powiedziała mi o plastrach silikonowych. Miałam trochę sceptyczne nastawienie do tego, ale pomyślałam – co mi szkodzi. Kosmetyki nie pomagały, a nie chciałam też od razu iść na zabieg, więc zakupiłam plastry. Z tego co się orientowałam to trochę produktów tego typu na rynku jest. Próbowałam wielu plastrów na blizny i rozstępy i najlepsze okazały się te https://medizal.pl/sikatris.
Nieprzeczytane 24-01-2019, 05:20
rudrafroo rudrafroo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rudrafroo.polki.pl

Krem na rozstępy - https://nuvialab.com moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-01-2019, 13:20
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Niestety mam i ja rozstępy. Wiadomo po dwóch ciążach musiały się pojawić. Koleżanka jednak poleciła mi taki kosmetyk https://massada.pl/produkt/krem-na-rozstepy-2/ i mam w planach go wypróbować. Ujędrnia i leczy rozstępy. Co ciekawe jest to naturalny kosmetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-2019, 20:01
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Wazne dla mnie tez przede wszystkim jest to, zeby miec nawilzoma skore i wtedy jest ona jedrna. Uzywam kremu witaminowego do ciala HB i wlasnie nim nawilzam skore. Jest ona teraz ladna. I w sumie wystarcza mi ten kosmetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-02-2019, 22:18
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Odpowiednie kosmetyki są bardzo ważne, ale ważny jest też regularny masaż skóry. Kupcie sobie żel do masażu np marki Hildegard Braukmann. Oni mają takie specjalne dla mam. I stosujcie regularnie. Na pewno zobaczycie efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2019, 08:00
Kawoszka80 Kawoszka80 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Kawoszka80.polki.pl

Mi niestety nie pomogły żadne kremy. Po ciąży zrobiły mi się dość spore rozstępy na brzuchu. Skorzystałam z zabiegów mezoterapii w derm-est z Warszawy i powiem Wam, jak ręką odjął. Teraz idę na serię zabiegów na cellulit - dam znać jak efekty Ale chyba każda z nas zasługuje na odrobinę pielęgnacji, czasu dla siebie i komfortu
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2019, 12:15
MammaMiah MammaMiah jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

z domowych sposobów polecam sok z cytryny, sok marchwiowy i maskę z kawy i cynamonu, białka od jajek ubite
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania