Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

    Witam wszystkich na forum. Miłego dnia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

      Witam!

      Skomentuj


        Powitanie

        Powitanie dla wszystkich.

        Skomentuj


          Odp: Powitanie

          Czesc

          Skomentuj


            Odp: Powitanie

            Także wszystkich witam.

            Skomentuj


              Odp: Powitanie

              Czesc

              Skomentuj


                Moje ciekawe znalezisko na powitanie

                Witam moje kochane,


                Parę dni temu przechodząc ulicą podsłuchałam pewną parę. Rozmawiali o jakiejś nowej stronie typu olx, gdzie można sprzedawać oraz kupować wyprawki dziecięce. Gdy wróciłam do domu szybko wygoglowałam, i znalazłam. Jak udało mi się ustalić jest to nowa platforma dla rodzin z dziećmi. Strona nazywa się sharing4kids, jak pierwszy raz weszłam na ich stronę nie wiedziałam do czego ona dokładnie służy, dopiero znalazłam na youtube film o tej stronie. https://www.youtube.com/watch?v=GnuwQXRF3aw Dwa dni temu postanowiłam wystawić tam ciuszki po moim dziecku, szybko wyrósł z nich i tylko się niszczyły w szafie. Już następnego dnia moje ubranka zostały kupione i co mało, dostałam darmowe zabawki za założenie konta. Odkryłam że na ich stronie na facebooku pojawia się więcej tego typu bonusów. Chciałam was zapytać co sądzicie o tej stronie, jak dla mnie bomba. Jeśli chciałybyście otrzymać zabawki dla swoich pociech wystarczy że założycie konto na tej stronie i zgłosicie się do nich na stronie na facebooku.

                Pozdrawiam i czekam na wasze wiadomości.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                  Dzień dobry. Jestem Marta. Zajmuję się pozycjonowaniem. Pozdrawiam cieplutko:-)

                  Skomentuj


                    Odp: Powitania nowych użytkowników (wątek zbiorczy)

                    Witam wszystkich, miło mi dołączyć do Waszej społeczności. Pozdrawiam serdecznie.
                    -

                    Skomentuj


                      Odp: Cześć

                      Hejka!! Miło mi być w gronie przyszłych rodziców :d Pozdr!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wyjazd w ciąży do Kenii

                        Witam.
                        Jestem tu pierwszy raz, ale widzę,że mogę liczyć na pomoc.
                        Wybieram się do Kenii za 3 tygodnie i tu moje pytanie czy nie powinnam zrezygnować ponieważ mam kilka obaw.
                        1. Malaria i Zika na stronie https://www.mugga.pl wyraźnie odradzają wyjazdu w ciąży.
                        2. Słońce - czy zmiana klimatu może mieć jakieś skutki uboczne.
                        Lekarz nie widzi problemu w takim wyjeździe , a jak wy dziewczyny to widzicie - bć może ktoś był już w Kenii i miał taki sam dylemat jak ja.
                        Dziękuję za podpowiedzi

                        Skomentuj


                          Odp: Cześć

                          Cześć! Witajcie, mam na imię Maja i jestem tutaj pierwszy raz Mam nadzieję, że szybko się tutaj zaaklimatyzuje. Pozdrawiam
                          wszywka alkoholowa szczecin

                          Skomentuj


                            Odp: Cześć

                            Hej hej witam wszystkich

                            Skomentuj


                              Odp: Cześć

                              Witam wszystkie mamy ! Mam dwie córeczki i jestem z okolic Częstochowy

                              Skomentuj


                                Odp: Powitanie

                                Witam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X