Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Pierwszy krzyk"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Pierwszy krzyk" Weź udział w naszym konkursie i wygraj płytę DVD "Pierwszy krzyk"!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-06-2011, 12:46
aguuusia aguuusia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aguuusia.polki.pl

Zdjęcia: 418
Domyślnie Odp: Konkurs "Pierwszy krzyk"

3 dni przed porodem leżałam w szpitalu bo według terminu z OM byłam już po terminie ale według USG termin wypadał na 10 maja.Pamiętam jak bardzo miałam ochotę na BIG MACA i Mąż obiecał że w poniedziałek 10go przed przyjazdem do mnie podjedzie do Mc Donalda i kupi mi kanapkę,odwiedziny były od godziny 13:00.Jak zawsze w poniedziałek były robione badania,usg ..i była godzina po 9:00 kiedy szłam na USG i na ekraniku ujrzałam wiek dziecka 38/39tc, więc już po USG dzwonię do Męża i mówię że pewnie po badaniu mnie wypiszą bo bez sensu leżeć tu jeszcze 2 tygodnie..jednak po badaniu usłyszałam od lekarza "dzwoni pani po męża i na porodówkę,jest rozwarcie 5cm" spojrzałam na lekarza jakby z kosmosu spadł,i chyba jeszcze z2 razy musiał powtarzać że idę rodzić , więc zadzwoniłam do Męża i mówię przyjeżdżaj wysyłają mnie na porodówkę,Mąż mówi okej i się rozłączył,po kilku sekundach dzwoni i słyszę.. "cooo ty powiedziałaś" no idziemy rodzić..Mąż dzwonił jeszcze z 3razy aby się upewnić czy dobrze usłyszał,był akurat wtedy z moją mamą na zakupach i podobno robił się blady i czerwony na zmianę...a ja na porodówce między skurczami przeżywałam fakt że big maca nie zjem przez kolejne pół roku
Gdy tak przezywałam ten fakt nie zjedzenia Big Maca na porodówce kiedy skurcze sięgały już szczytu mój kochany Skarb patrzy na mnie z oczami niczym kot ze Shreka i pyta "boli Cię Skarbie" ? myślałam że go uduszę ..po jakiś 5 minutach przychodzi lekarz i pyta jak tam ma pani skurcze ? miałam ochotę wstać z tego fotela i mu walnąć a tak na marginesie 5 minut po jego pytaniu na świat zawitała nasza córeczka..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2011, 13:14
pero33 pero33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pero33.polki.pl

Zdjęcia: 210

Stan ciąży jest dla mnie radością,
oczekiwaniem cudu i niezwykłością.
Bardzo się starałam
i same pozytywne strony widziałam.
Dobrze to wpływa na malucha,
który w brzuszku siedzi i słucha.
Samochód prowadziłam, aż do samego rozwiązania,
bo ja i moje dziecię uwielbiamy podróżowania.
Pewnego razu już prawie na końcówce,
ale jeszcze nie na porodówce,
bez pasów samochód kierowałam,
bez nich bólu nie odczuwałam.
Na czerwonym sobie spokojnie stojąc,
widzę mężczyznę, który rękoma machając
pewne znaki mi pokazywał
i pasów zapięcie nakazywał.
Ja mu kształ brzucha rękami obrazuje
i widzę jak uśmiech mi pokazuje.
Samochód jego to auto granatowe,
w specjalnych barwach Policji unikatowe.
Zamachał i życzył powodzenia
oraz szczęśliwego dziecka urodzenia.
Uśmiech na mej twarzy potem cały dzień gościł
i w brzuszku również się rozgościł!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2011, 22:35
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434

I

-,,To chłopiec!"-powiedział lekarz.-,,Słyszysz,to chłopiec!Będę miał syna!Będę miała syna!!!"-krzyczał mój mąż, jakby zapomniał,że i ja(a właściwie MY)brałam udział w badaniu.Ba, mało tego - przecież to właśnie ja,a dokładniej mówiąc-mój brzuch, byliśmy przyczyną tych radosnych okrzyków.-,,Dla mnie najważniejsze jest to, że maleństwo jest zdrowe.Płeć zupełnie nie ma znaczenia"-odparłam.Ale mój mąż chyba tego nie słyszał,bo cały czas powtarzał tylko:,,Będę miał syna!będę miał syna...".
Od tamtej pory zaczął zachowywać się jak wariat.Zastanawiałam się nawet,czy ta wiadomość nie obciążyła za bardzo jego systemu nerwowego.Nie było bowiem dnia, w którym nie wróciłby do domu z jakimś ,,drobiazgiem" dla naszego smyka.A tych ,,drobiazgów-jak mawiał mój mąż było coraz więcej.Pewnego dnia na przykład, wrócił do domu z całą masą ślicznych,maleńkich ubranek.Wszystkie z nich były niebieskie, zdobione najczęściej rysunkami samochodów,samolotów czy statków.Innym razem kupił kilka kompletów błękitnej pościeli(rzekomo,,na zmianę").Ale najbardziej był dumny z tego,że udało mu się zdobyć łóżeczko w kształcie samochodu(!).Mimo to byłam z niego naprawdę dumna,bo w ten sposób zgromadził sam(!)całą wyprawkę!.
Zatem wyobraźcie sobie, jak bardzo musiał zdziwić się mój mąż, gdy usłyszał od położnej ,że ma piękną zdrową córkę! -,,To nie możliwe!Ja mam syna! S Y N A !!Rozumie Pani!Nie,to jakaś pomyłka!To musi być pomyłka!Wiem - to nie jest nasze dziecko!Zamieniliście dzieci!To skandal
!!!Już ja wiem co z wami zrobić!"-histeryzował mąż,a ja mimo zmęczenia,nie mogłam powstrzymać śmiechu.
Oczywiście potem okazało się,że do żadnej pomyłki nie doszło.A nasza córka jako jedyna dziewczynka na sali poporodowej miała śliczne,niebieskie ubranka.Podejrzewam też ,że jako jedyna ma łóżeczko w kształcie samochodu.A mąż?cóż...chyba już przyzwyczaił się,że ma córkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 11:20
OlkaG87's Avatar
OlkaG87 OlkaG87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
OlkaG87.polki.pl

Miasto: Czersk Świecki, woj. kujawsko-pomorskie
Zdjęcia: 238

gratuluję!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 12:12
Milena22x's Avatar
Milena22x Milena22x jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Milena22x.polki.pl

Miasto: Ryczywół
Zdjęcia: 109
Smile Odp: Konkurs "Pierwszy krzyk"

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję pozostałym laureatkom
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 12:42
patiska patiska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
patiska.polki.pl

Miasto: Kęczewo
Zdjęcia: 117

dziękuję bardzo, gratki dla pozostałych
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 13:06
pero33 pero33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pero33.polki.pl

Zdjęcia: 210

ja także pięknie dziękuję i pozdrawiam, a pozostałym gratuluję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 15:37
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

dziękuję! gratuluję pozostałym

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2011, 15:54
Kira13x's Avatar
Kira13x Kira13x jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kira13x.polki.pl

Zdjęcia: 72

Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym laureatkom

Moja wyrośnięta kruszynka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2011, 11:01
Kira13x's Avatar
Kira13x Kira13x jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kira13x.polki.pl

Zdjęcia: 72

Parę dni temu płyta dotarła, wczoraj oglądałam film i był naprawdę świetny, polecam wszystkim mamom.

Moja wyrośnięta kruszynka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania