Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Ulubine zapachy"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Ulubine zapachy" Weź udział w naszej zabawie. Do wygrania jeden z zestawów kosmetyków Rexona Crystal.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-04-2010, 14:23
admin admin jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
admin.polki.pl

Zdjęcia: 36
Domyślnie Konkurs "Ulubine zapachy"

Aby wziąć udział w naszej zabawie i wygrać jeden z zestawów kosmetyków Rexona, krótko odpowiedz na następujące pytanie: Które zapachy lubisz najbardziej - orientalne, kwiatowe, cytrusowe czy świeże o morskiej nucie? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij i zamieść ją we właściwym wątku konkursowym.

Nagrody to 8 zestawów kosmetyków Rexona Crystal, które dzięki ulepszonej technologii zapewniają 24-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a ich innowacyjna formuła gwarantuje skuteczność w walce z białymi śladami.

W skład zestawu wchodzi: antyperspirant w sprayu, w sztyfcie oraz w kulce.

Posty konkursowe zamieszczamy pod tym liniem: http://forum.polki.pl/showthread.php?t=16966

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2010, 15:18
janiaD janiaD jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
janiaD.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Zdjęcia: 301
Domyślnie Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

Mój ulubiony zapach ma zawsze nutę orientu i cytryny. Uwielbiam być ubrana w ten zapach, czuję się wtedy bogata wewnętrznie i piękna inaczej niż zwykle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2010, 12:47
patiska patiska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
patiska.polki.pl

Miasto: Kęczewo
Zdjęcia: 117

mi osobiscie podobają się zapachy świeże o morskiej nucie, dlatego że maja najbardziej naturalny pełen świeżości zapach. nie sa duszące ani przesłodzone.bo naprawdę niektóre perfumy jak czuć od kogoś to idzie się udusić. dlatego ja sama preferuje świeże zapachy.ale oczywiście wiem ile ze każdej kobiecie podoba sie inny zapach, ile różnych kobiet tyle rodzaji zapachów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2010, 09:43
agat1978 agat1978 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agat1978.polki.pl

Zdjęcia: 24

Uwielbiam zapachy orientalne -są takie ciepłe i zmysłowe. Zapach orientu pozostawia nutkę tajemniczości a każda kobieta powinna być tajemnicza
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-04-2010, 14:08
szybkiszty szybkiszty jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szybkiszty.polki.pl

Miasto: Pomorskie
Zdjęcia: 39

Uwielbiam cytrusy w każdej postaci z dodatkiem Zielonej herbaty ten zapach mnie uspokaja, ale też dodaje mi pewności siebie, czuję się w nim świeża i radosna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2010, 15:23
frosti frosti jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
frosti.polki.pl

Zdjęcia: 80

Jako osoba zafascynowana orientem zawsze wybieram zapach z tą nutą. Jednym zdaniem: najbardziej lubię zapachy orientalne!!! Ona pobudzają moje zmysły, rozluźniają i zarazem dodają energii, ale przede wszystkim są kobiece i sexy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania