Sprawdź skuteczność Centelli asiatica zawartej w Bepanthen Mammy krem przeciw powstawaniu rozstępów

Sprawdź
Kosmetyki na rozstępy - Forum Mamotoja.pl

Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy > Rozstępy - jak sobie z nimi radzić?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozstępy - jak sobie z nimi radzić? Szacuje się, że rozstępy pojawiają się u od 50% do 90% kobiet spodziewających się dziecka. Mogą pojawić się w dowolnym okresie ciąży, czasem już w pierwszym trymestrze. Jak sobie z nimi radzicie?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-03-2010, 10:26
alibabka alibabka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
alibabka.polki.pl

Domyślnie Kosmetyki na rozstępy

Jestem ciekawa czego używacie lub używałysle na ciążowe rozstępy?
Piszcie proszę o kosmetykach które pomogły wam (waszym zdaniem) zapobiec rozstempom na brzuchu oraz tych które pomogły wam je zwalczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2010, 12:54
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie
Domyślnie Odp: Kosmetyki na rozstępy

Żadne kosmetyki nie zlikwidują rozstepów,chociażby kosztowały setki złotych-tu pomoże jedynie zabieg hirurgiczny.
Ja będąc w ciąży smarowałam codziennie brzuszek balsamem nawilżającym i niestety to nic pomogło ponieważ bardzo dużo przytyłam(17 kg) w bardzo krótki czasie i to spowodowało że moja skóra tego nie wytrzymała,miałam ogroooomne rozstępy-dziś po 4 latach są już mniej widoczne ale są,zawsze sie śmieje z tego że wyglądałam jak lampart.Myślę,że to czy ma sie rozstępy czy nie zależy od budowy skóry a nie od tego czy sie smaruje jakimś kremem.Sa kobiety które nie smarują niczym brzuszka a nie mają rozstępów i są takie które wydają mnóstwo pieniędzy na kosmetyki a rozstępy i tak sie pojawiają.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2010, 13:55
dotka238's Avatar
dotka238 dotka238 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dotka238.polki.pl

Miasto: Francja

Alibabka mala wskazowka na poczatek,wpisz w okienku "szukaj " "rozstepy" na ten temat juz duuuzo pisaly dziewczyny...
Niestety jest tak jak Martyna mowi,kremy troche rozjasnia rozstepy ale ich nie usuna (podobno nie smarowane rozstepy tez bledna z czasem).Ja uzywalam serum musteli i szybko mi sie wszystko rozjasnilo ale dodam ze na brzuchu nie mam jakichs strasznych szram,na bokach bylo troche gorzej ale oglonie nie narzekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-2010, 23:10
KATARZYNEK1975 KATARZYNEK1975 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
KATARZYNEK1975.polki.pl

Miasto: Urzut

Witam.aby nie przybyło rozstępów w ciąży stosowałam zwykla oliwkę dla dzieci.u mnie przy dwóch ciążach zadziałalo.jest trochę tłusta ale warto .ja jestem z efektów zadowolona.nie polecam żadnych specjalnych kremów tych sprawdziłam mnóstwo.wydawanie dużo pieniędzy bez sensu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-04-2010, 18:36
Chemical's Avatar
Chemical Chemical jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Chemical.polki.pl

Zdjęcia: 3

Mi pomogło to:
Perfecta Extra Slim - serum do szybkiej redukcji rozstępów (Dax Cosmetics)

Tu napisałam recenzję:
http://www.bangla.pl/opinia-dax-cosm...epow-r4711.htm
Nieprzeczytane 20-04-2010, 11:29
starka starka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
starka.polki.pl

Ja nie używałam., Przed porodem leżłam kilka tyg w szpitalu. Tam położne niejednokrotnie mówiły, że to nie zależy od kremów, tylko od dziedziczności. podobno jak matka ma rozstępy, to duża szansa, że córka też będzie miała. Moja nie miała-i ja na szczęście też nie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-2010, 09:47
prajska's Avatar
prajska prajska jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
prajska.polki.pl

Miasto: Kraków

witam, ja slyszalam , ż epomaga smarowanie oliwką w żelu np. johnson, ale powiem szczerze , ze już mam rozstępy na biuscie, na brzuchu nie mam. Właśnei boję się , że pojawią się na brzuchuu też czy jeszcze macie jakieś rady dla mnie
Aha powiedzcie mi jak możecie jaki krem z filtrem w ciązy stosować, już mi się pokazały pierwsze przebariwnia na twarzy, mam do tego predyspozycje niestety.

jestem w 25 tygodniu
Nieprzeczytane 05-05-2010, 14:16
malinroz malinroz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malinroz.polki.pl

Zdjęcia: 2

Mi po ciąży zostało po kilka kresek na udach, ale teraz juz ich nie widzę...tak więc żadne kosmetyki nie musiały być koniecznością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2011, 13:07
nasic nasic jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nasic.polki.pl

Kosmetyki jedynie spłycają roztępy i powodują, że są one bledsze, ale na pewno nie usuną ich całkowicie. Na pewno najlepszym sposobem na pozbycie się tego problemu są zabiegi. Z tego co się orientuję to najlepszym jest Bi-one, który składa się z czterech faz: peelingu, odżywiania komórkowego, biodermogenezy oraz odzyskiwania równowagi. Widziałam parę zdjęć przedstawiających efekty tego zabiegu i jestem naprawdę pod wrażeniem. Oczywiście należy również wybrać odpowiednią Klinikę, gdzie będziemy mieć pewność, że zabieg zostanie zrobiony perfekcyjnie, na pewno jedną z nich jest klinika La Perla, gdzie właśnie znalazłam najwięcej informacji na ten temat. Moim zdaniem jest to o wiele lepszy sposób na pozbycie się rozstępów, niż używanie różnego rodzaju kremów czy balsamów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2011, 20:48
BioGaleriaPl BioGaleriaPl jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
BioGaleriaPl.polki.pl

Cytat:
Napisał Chemical Zobacz post
Mi pomogło to:
Perfecta Extra Slim - serum do szybkiej redukcji rozstępów (Dax Cosmetics)

Tu napisałam recenzję:
http://www.bangla.pl/opinia-dax-cosm...epow-r4711.htm
Super krem. Moze nie ma zbyt przyjemnego zapachu ale zaraz jak sie tym posmarujesz to czuc ze dziala czuc lekkie mrowienie... pobudza skore
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania