Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    mikaa997 ja tez jak karmilam piersiom Zosie to poczatkowo sciagalm max 15-30 ml, potem jak musialam ja odstawic to z czasem sciagalam coraz wiecej - wiec z czasem gdy ogranizm przyzwyczail sie doscigania to pojawilo sie wiecej mleka
    U mnie też pojawiało ię wiecej mleka i więcej z czasem ściągałam, ale gdy zaczęłam wprowadzać stałe posiłki, wszytsko się unormowało i teraz spokojnie ściągnę na raz 120 ml mniej więcej. Wymaga to czasu, ale warto!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
      U mnie też pojawiało ię wiecej mleka i więcej z czasem ściągałam, ale gdy zaczęłam wprowadzać stałe posiłki, wszytsko się unormowało i teraz spokojnie ściągnę na raz 120 ml mniej więcej. Wymaga to czasu, ale warto!
      Ja miesiąc czasu walczyłam elektrycznym i po prostu moje piersi to jakiś fenomen bo na prawdę rozhulanie ich graniczyło z cudem ;/

      Skomentuj


        #33
        Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

        nie chcę podważać zdania lekarza, ale nie przeszłabym na mleko modyfikowane z takiego powodu, po prostu bym przeczekała ciężki okres. da się utrzymać laktację laktatorem, moja koleżanka utrzymała tak trzy miesiące

        Skomentuj


          #34
          Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
          nie chcę podważać zdania lekarza, ale nie przeszłabym na mleko modyfikowane z takiego powodu, po prostu bym przeczekała ciężki okres. da się utrzymać laktację laktatorem, moja koleżanka utrzymała tak trzy miesiące
          niestety niekiore dzieci ulewaja tak mocno ze przejscie na MM z specjalnym zagęszczaczem lub mleko sciagniete i zageszczne jest konieczne do tego aby maluch wogole przyberal - wiem to na swoim przykladzie - ja sciagam jedzonko corci juz dlugo

          Skomentuj


            #35
            Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

            Ja uważam, że się da! Siostra ma bliźniaki, które niedawno skończyły 3 miesiące. Od początku ściąga pokarm laktatorem i podaje go maluchom butelką. na razie pokarmu wystarcza Jej dla dwojga i nie musi dokarmiać ich mm


            Skomentuj


              #36
              Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
              Ja uważam, że się da! Siostra ma bliźniaki, które niedawno skończyły 3 miesiące. Od początku ściąga pokarm laktatorem i podaje go maluchom butelką. na razie pokarmu wystarcza Jej dla dwojga i nie musi dokarmiać ich mm
              ja wiem, ze się da na swoim przykładzie , a siostrze gratuluje wytrwałości w walce o mleczko dla dzieciaczków - bo z swojego doświadczenia wiem, że wymaga to czasu, zorganizowania a tu jeszcze dwójka dzieciaczków podziwiam

              Skomentuj


                #37
                Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                ja wiem, ze się da na swoim przykładzie , a siostrze gratuluje wytrwałości w walce o mleczko dla dzieciaczków - bo z swojego doświadczenia wiem, że wymaga to czasu, zorganizowania a tu jeszcze dwójka dzieciaczków podziwiam
                Czasem bywa bardzo ciężko, ale się nie poddaje. Ściąga pokarm na zapas i trzyma go w lodówce. Inaczej nie dała by rady


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                  moja koleżanka karmiła dziecko wyłącznie mlekiem ściągniętym laktatorem, ponieważ jak twierdziła jej córka nie umiała ssać z piersi natomiast z butelki wszystko ładnie zjadała. niestety minusem jest to że dużo czasu trzeba poświęcić na ściąganie mleka chyba że kupisz laktator elektryczny

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                    Napisane przez justyna612 Pokaż wiadomość
                    moja koleżanka karmiła dziecko wyłącznie mlekiem ściągniętym laktatorem, ponieważ jak twierdziła jej córka nie umiała ssać z piersi natomiast z butelki wszystko ładnie zjadała. niestety minusem jest to że dużo czasu trzeba poświęcić na ściąganie mleka chyba że kupisz laktator elektryczny
                    Tak, laktator elektryczny jest dużo dokładniejszy. Uważam, że warto się zaopatrzyć w takowy, jeżeli z jakichś powodów nie możemy przystawiać dziecko bezpośrednio do piersi Laktator ręczny jest dobry w sytuacjach, gdy pokarm ściągamy sporadycznie.


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                      Staraj się bo to 100 razy lepsze od karmienia dziecka chemią lub mlekiem zupełnie innego gatunku (krowy). Wiem że to metody do normalnego karmienia ale może Ci pomogą http://dumnamama.pl/karmienie-efektywne/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                        ja niestety męczyłam się ręcznym laktotorem, dopiero po czasie pożyczyłam od koleżanki elektryczny i jest o niebo lepszy, uważam że warto w niego zainwestować

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                          Ja też męczyłam się na początku laktatorem ręcznym, na szczęście potem już nie musiałam go używać. Jest to nie lada wyczyn i praca dla mięśni, nie wyobrażam sobie karmić tak cały czas

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                            W dużych miastach są też poradnie laktacyjne gdzie można wypożyczyć profesjonalny laktator. Jest to dobre rozwiązanie zanim zdecydujemy się na zakup

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                              Od razu kupiłam laktator elektryczny ale nie przydał mi się bo nie karmiłam piersią tak się psychicznie zablokowałam że nie dałam rady - zresztą nikt mnie nie wspierał abym przetrwała kryzys i butelka poszła w ruch. Położna środowiskowa zaleciła mi abym podawała maluszkowi probiotyk ffbaby, z florą dostosowaną do małych brzuszków dla ich lepszego rozwoju. Chociaż tyle mogłam jeszcze zrobić dla mojego dziecka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: czy da sie wykarmic dziecko ściągając mleko laktatorem?

                                Napisane przez wiewiora24 Pokaż wiadomość
                                Od razu kupiłam laktator elektryczny ale nie przydał mi się bo nie karmiłam piersią tak się psychicznie zablokowałam że nie dałam rady - zresztą nikt mnie nie wspierał abym przetrwała kryzys i butelka poszła w ruch. Położna środowiskowa zaleciła mi abym podawała maluszkowi probiotyk ffbaby, z florą dostosowaną do małych brzuszków dla ich lepszego rozwoju. Chociaż tyle mogłam jeszcze zrobić dla mojego dziecka.
                                oj a z czego wynikała ta blokada? Tak na prawdę to trzeba robić tak jak się samemu uważą i się się stresować bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X