Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piżamka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Jak Kacper był mały to zakładaliśmy body a teraz zwykła pidżama

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Amelka w ciagu dnia jest ubrana w rajstopki , bluzeczkę bądź body.
      Po kąpieli zawsze czyste śpiochy oraz body.
      Czasami cały dzień jest w śpiochach w których spała.Jeżeli ich nie ubrudziła nie ma potrzeby aby je zmieniać.Ale jak już wychodzimy jest przebierana.

      Maluszek w śpiochach wygląda słodko
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        U nas od zawsze byly osobne ubranka do spania na noc - pierw spioszki czy pajacyki zawsze grubsze, a teraz pizamka

        Skomentuj


          #19
          nie pamietam dokladnie ile mial tygodni moj synio, ale pierwsza pizamka byla na rozmiar 62, wiec ok 1,5 miesieca mysle; w wiekszosci sa to pizamki spodnie + bluzka, ale ostatnio kupilam mu wieeelkiego pajaca do spania i rzeczywiscie dzieci wygladaja w nich slodko;
          a wiec Vini spi w bodach + pizamka + obowiazkowo juz od pierwszego dnia zycia spiworek (dla nas jest to super sprawa) w zaleznosci od pory roku rozna grubosc;
          kiedy idzie spac w poludnie zmieniam mu tylko spodenki na te od pizamki no chybaze bluzka jest z wysokim zamkiem czy inna duperelka wtedy tez dajemy gore.
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            #20
            Marysia śpi w piżamce. jak ją wyjmuje to zaczyna ziewać a zakładacie skarpetki na noc? Marysia zawsze ściąga i śpi bez. tylko się rozkopuje i czasami ma zimne nóżki




            Skomentuj


              #21
              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              ... dla mnie jest różnica między ciuchami "wyjściowymi" a do spania...
              .

              Nie sprecyzowałam swojej wypowiedzi, chodziło o ciuchy po domu.
              Na wyjścia miałyśmy inne, a po domu inne.

              Skomentuj


                #22
                moją córcie codziennie ubieram body + rajstopy+bluzeczka+spodenki(domówki-jeśli jesteśmy w domu),na wyjścia tak samo tylko ładniejsze ubranka,(bez plam,nowe )i czasem spódniczka albo sukieneczka.a na noc ZAWSZE i tylko pajacyki(czasem pod pajacyk body)
                Spiochy ubieralam do 2-mcą,Milena nie ma żadnych śpiochów,za to ma b.dużo rajstopek bo mam chopla na tym punkcie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  my od początku mamy ciuszki tylko na noc.
                  wcześniej były to pajace ze stópkami, teraz są to też pajace
                  ale bez stópek, zapinane na zatrzaski na całej długości.
                  rano po pobudce zakładamy czystą pieluszkę i ubranko
                  (spodenki i body)
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #24
                    ja od skonczonych 6 miesiecy ubiueram Gabrysia w pidżame (tylko bez body),mam taka bluzka plus spodnie i takia jednoczesciowa z golymi stopkami , wazne zeby bylo luzne bo nie chce zeby byl gnieciony w nocy. pozatym wczesniej lubilismy bardzo pajacyki bo luzne takie wiec to raczej dzienne ubranko mu sie zmienilo .
                    a w dzien spi w tym w czym chodzi tylko ew zdejmuje mu skarpetki czy inne obcisle rzeczy. a

                    Skomentuj


                      #25
                      Damiankowi jak był mniejszy to ja Majajula zakładałam na noc body i pajacyk przeznaczony do tego celu miałam 3 na zmianę na noc a latem tylko body.Teraz jak jest starszy to zakładam mu body i na to śpiworek o cienkie skarpetki ale i tak jeszcze go okrywamy kolderką cienka bo jest chłodno u nas w domu.

                      Myslę że juz mozesz jej zakladać piżamkę
                      na pewno będzie jej w niej wygodnie
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ole ubierała w śpiochy i kaftaniki do 1,5 miesiaca (osbne miała na dzień i na noc. Od tamtej pory w zależnosci od temperatury body bluzeczka rajstopki spodenki, a na noc body i pajacyk (teraz używamy 10 szt. bo przed zasnieciem Ola na kilka uleje mleko i w takim już nie zaśnie)

                        Skomentuj


                          #27
                          Moj synek od poczatku mial ubrania tylko przeznaczone do spania.Obecnie ma kilka pizam na zmiane.W dzien spi w body w ktorym chodzi,zmieniam mu spodenki i sciagam skarpetki.Latem w dzien spal tylko w body i pampersie.Na noc czysta pizama po kapieli.

                          Skomentuj


                            #28
                            Do spania wkladam corci body, pizamke i pakuje do spiworka. Nie odkopie sie i jest jej cieplutko przez cala noc

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X