Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmiana wyglądu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zmiana wyglądu

    dziś pomyślałam, że coś mi się należy od życia i zaszalałam u fryzjera. Zmieniłam fryzurę i kolor włosów. Wyglądam uroczo
  •    
       

    #2
    No i fajnie ! Ja 1,5 miesiąca po porodzie tez tak zrobiłam, tylko ż fryzjerka wykosiła mi grzywkę jak trawnik i włosy zrobiła mi czarne z brązowych, ie czułam się z tym dobrze. Na szczęście grzywka odrosła a kolor? no cóż można się przyzwyczaić

    Michałek 13.05.2008

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez hornet600 Pokaż wiadomość
      No i fajnie ! Ja 1,5 miesiąca po porodzie tez tak zrobiłam, tylko ż fryzjerka wykosiła mi grzywkę jak trawnik i włosy zrobiła mi czarne z brązowych, ie czułam się z tym dobrze. Na szczęście grzywka odrosła a kolor? no cóż można się przyzwyczaić
      no ja też teraz byłam u fryzjera - chciałam podciąć końcówki...trafiłam na starszą panią i mi wycięła grzyweczkę jak dziewczynce bo myślała, że nosze grzywkę ..... teraz musze ja podpinać spinkami ..
      czujecie

      Skomentuj


        #4
        Do mnie jak się paniusia dorwała to mam grzywkę do połowy czoła a nie do brwi! masakra!
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: zmiana wyglądu

          Ja tez planuje taka diamentralna zmiane tylko czy blond bedzie do mnie pasowal.. hmm..
          nie ma to jak cos nowego dla ciala i duszy!

          Skomentuj


            #6
            Odp: zmiana wyglądu

            Ja tez po porodzie zaszalalam i przefarbowalam wlosy z czarnych na rude wygladalam niezle ale po paru miesiacach wrocilam do czarnych bo jakos najlepiej sie czuje w tym kolorze ale pewnie jeszcze nie raz bede eksperymentowac z wlosami bo lubie zmiany








            Skomentuj


              #7
              Odp: zmiana wyglądu

              moje kolezanki rowniez mialy bum na rudy jakas moda na rudy byla ostatnio co nie?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: zmiana wyglądu

                O i bardzo fajnie. Ja też o tym myślałam, no może nie o zmianie koloru, ale fryzury. Włosy ciągle nosze długie i jakaś odmiana by się przydała. Umówię się w tym tygodniu do fryzjera i zetnę tak do ramion.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: zmiana wyglądu

                  W sumie... fajny pomysł. Nie pamiętam kiedy byłam u fryzjera, chyba przed narodzinami córki, czyli około 10 miesięcy temu... Dzięki za impuls, który ten post mi dał, by zadziałać!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: zmiana wyglądu

                    Według mnie w takich sprawach lepiej jest popytać znajomych. Z obserwacji wiem, że to się zawsze dość dobrze sprawdza
                    Ostatecznie przypominamy samotne bryły metalu krążące po osobnych orbitach. Z oddali wyglądamy jak piękne spadające gwiazdy, które jednak w rzeczywistości są więzieniami, gdzie każda z nas tkwi zamknięta samotnie, zmierzając donikąd.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: zmiana wyglądu

                      Każdej mamie i nie tylko mamie przydają się zmiany. Szczególnie takie, na które same mamy wpływ i które prowadzą do lepszego samopoczucia lub mobilizacji do podbicia świata. Warto się chwalić takimi osiągnięciami, bo można zachęcić kogoś innego do działania. Ja do fryzjera na razie się nie wybieram, bo nie mam poztywnych wspomnień. Zawsze mi się wydaje, że zrobią coś nie tak, jakbym chciała. To samo z robieniem paznokci. Korzystam jednak z zasobów sieci i czytam różne artykuły na http://pieknieizdrowo.pl. Dzięki temu znalazłam masę pomysłów na maseczki i to, jak o siebie zadbać w czasie wolnym. Najważniejsze, żeby czuć się ze sobą dobrze, nieważne czy wyjdziemy od luksusowego fryzjera czy z własnej łazienki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: zmiana wyglądu

                        Jeśli któraś z was chcę coś zmienić w swoim życiu, to polecam najpierw zmienić nastawienie, bo zapewne wiele z was ma dużo kompleksów. Potem można coś poczynić z wyglądem itp.
                        ...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: zmiana wyglądu

                          Ja stosuje naturalne kosmetyki i odżywcze rzeczy dla mojego organizmu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: zmiana wyglądu

                            Ja chyba też muszę zacząć stosować więcej takich naturalnych kosmetyków.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: zmiana wyglądu

                              każda kobieta chce czasem coś zmienić, zwykle zaczyna się od fryzury. To wtedy warto skonsultować z dobrym fryzjerem i zapytać, w czym by nas widział. Jeśli chodzi o zmianę stylu, to w sieci mamy mnóstwo porad w tym zakresie którymi możemy się wspierać.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X