Wróć   Forum Mamotoja.pl > Babyonline.pl - sprawy serwisu > Archiwum > Konkursy zakończone > Konkurs "Pierwszy milion"
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkurs "Pierwszy milion" Weź udział w naszym konkursie i wygraj film na DVD "Robin Hood"!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-11-2010, 13:22
jolunia559 jolunia559 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jolunia559.polki.pl

Domyślnie Odp: Konkurs "Pierwszy milion"

Najpierw naprawiłabym swój dach.Mam już dość ganiania i sprawdzania po każdym deszczu ile mi dachówek pofrunęło w siną dal i trzeba kleić nowe.Potem rozdałabym pieniądze dzieciom ,które są biedne ,chore i tej pomocy potrzebują.Ja takiej kasy nie potrzebują,a myślę,że wygrana spaczyłaby mój charakter! Po co mi to?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2010, 19:19
Jacqueline Jacqueline jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Jacqueline.polki.pl

Wygrany milion oddałabym mojemu dziadziowi. Przyznam od razu, że nie mam pojęcia, co ten by z tym milionem zrobił...
Nasz dziadzio od zawsze był zapalonym graczem "toto-lotkowym". Pamiętam, że gdy byłam jeszcze dzieckiem, ten raz w tygodniu zakreślał liczby i puszczał los. Po losowaniu sprawdzał wyniki. Czasami prosił mnie, żebym sprawdziła.
Najczęściej pudło...
Smutek i skrywane rozczarowanie na twarzy dziadzia.
Kilka razy nawet udało mu się coś wygrać, ale najczęściej były to małe sumy. Upragniony milion ciągle pozostawał poza jego zasięgiem.
Pierwszy milion podarowałabym na pewno dziadziowi (na przykład podczas odczytu jego losu wygrane liczby przypisałabym jego losowi), by tak oto spełnić jego życiowe marzenie o wielkiej wygranej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2010, 23:13
agasam9 agasam9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
agasam9.polki.pl

część rozdałabym bliskim mi osobom, część przeznaczałabym na jakiś cel charytatywny a resztę przeznaczyłabym na zabezpieczenie mojej przyszłości: kupiłabym sobie mieszkanie, samochód, a to co by zostało zainwestowałabym na giełdzie (mam już nawet upatrzone akcje kilku spółek)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 13:53
marycarter marycarter jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marycarter.polki.pl

Podzieliłabym pomiędzy czworo swoich dzieci i niech one sie zastanawiają co z nimi zrobić. Znając ich rozsądek wiem, że zrobiły by z nich dobry użytek. Oczywiście sobie bym też coś sobie zostawiła na jakieś przyjemności, których na co dzień sobie odmawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 16:11
ewelka21's Avatar
ewelka21 ewelka21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelka21.polki.pl

Zdjęcia: 434

Gdyby mi ktoś zadał to pytanie jeszcze rok temu odpowiedziałabym na nie zupełnie inaczej niż dziś...Wtedy moje marzenia były jeszcze całkiem przyziemne:zakup mieszkania,zmiana starego samochodu na nowy,spłata zaległych rat kredytowych,rodzinne wakacje...Teraz gdy moja mama codziennie zmaga się z bólem i cierpieniem;gdy opada z sił po każdej dawce chemioterapi;gdy każdego dnia nadziei na jej wyleczenie jest coraz mniej, oddałabym każde pieniądze na wynalezienie szczepionki przeciwko rakowi i znalezienie skutecznego środka dla milionów ludzi,którzy już zmagają się z tą straszną chorobą...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 19:05
leoniu leoniu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
leoniu.polki.pl

Zdjęcia: 2

Hmmm...
1) powiedziałabym rodzicom na wywiadówce: "Może teraz państwo uwierzą,
że pracuję tu dla przyjemności"

2)wyjechałabym na rok do jakiejs dobrej francuskiej biblioteki i
ruszyła mój proces naukowy postdoktorancki, bo wstydzę się pokazywać na uczelni, a bez francuskiej biblioteki ani rusz... Bez pensji też ani rusz, bo związałam się z niejakim kredytem hipotecznym i jest to związek dość stały, niestety...

A resztę? Oddałabym do jakiegoś muzeum - jestem historykiem i kilku schroniskom dla psów - bo serce tak każe...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 20:04
Teresa1 Teresa1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Teresa1.polki.pl

Podróż dookoła świata to moje największe marzenie od najdawniejszych lat.Ciekawe,jak wielki i piękny jest świat,gdy się ma w kieszeni milion???
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 22:20
mamka31 mamka31 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka31.polki.pl

Zdjęcia: 24

Na poczatek dobry samochod i podroz nim po europie,a pozniej pieniazki na procencik i mile zycie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2010, 23:35
mika19 mika19 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mika19.polki.pl

na inwestyucje w życie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-2010, 10:21
lekkoatletka lekkoatletka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
lekkoatletka.polki.pl

Miasto: szczecin
Zdjęcia: 4

Gdybym wygrała swój pierwszy milion z pewnością połowę przeznaczyłabym na budowę bliźniaka - pierwszą część zajęłabym ja ze swoją rodziną, drugą zaś moi rodzice. Mieszkamy na wsi, gdzie trudno o pracę i przede wszystkim ciężko dojechać do większego miasta, gdzie robi się zakupy, kupuje ubrania i prezenty. Wybudowałabym więc ten dom trochę bliżej cywilizacji - moje dziecko mogłoby uczyć się w lepszej szkole, a rodzice nie musieliby pokonywać wielu kilometrów, żeby znaleźć się w centrum miasta. Ja sama znalazłabym pracę, mąż mógłby znacznie się rozwinąć i założyć firmę. Drugą połowę nagrody przeznaczyłabym na jakieś drobne wydatki, pomoc bratu, kupno rzeczy, o jakich zawsze marzyłam a na które nie miałam funduszy i wyjechałabym do Australii, spełniając tym samym swoje największe marzenie. Jeżeli zostałaby jakaś reszta to oddałabym ją do banku i żyła sobie spokojnie do końca życia, nie martwiąc się, że kiedyś zabraknie mi na chleb...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania