Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep internetowy Modny Brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sklep internetowy Modny Brzuszek

    I powracamy z nową energią

    Witam wszystkich rodziców, szczególnie tych przyszłych

    Chciałabym zaprosić Was do odwiedzenia naszego sklepu internetowego

    Ale może od początku...
    Po roku siedzenia w domu i zajmowania się moją córką, chciałam znowu pracować.
    Ale, że powrót do poprzedniej pracy był niemożliwy, musiałam wymyślić coś innego.
    Jednocześnie chyba nie byłam gotowa na rozstanie z córcią. Dlatego aby wilk był syty
    i owca cała powstał plan o sklepie internetowym z odzieżą ciążową i akcesoriami dla kobiet w ciąży.
    Muszę przyznać, że gdyby nie pomoc męża cienko bym to widziała.
    Zajął się tą nielubianą przeze mnie stroną techniczną projektu
    I tak oto wspólnymi siłami stworzyliśmy nasz sklep.
    Znajdziecie w nim odzież ciążową renomowanych firm (również pasy ciążowe),
    akcesoria dla kobiet w ciąży (laktatory, wkładki laktacyjne itp.), bieliznę ciążową,
    kosmetyki ale także ciekawą i pomocną literaturę.
    Last edited by Nusiakova; 01-02-2010, 21:17.


  •    
       

    #2
    Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

    Jeśli któraś przyszła mamusia uwielbiała nosić legginsy przed ciążą, wcale nie
    musi rezygnować z tego przyzwyczajenia. W naszym sklepie dostępne są
    legginsy dla Pań w ciąży:

    Wykonane z naturalnej bawełny z domieszką elastanu. Mogą spełniać dwojaką
    funkcję: nieprzezroczystych rajstop, idealnych do tunik czy sukienek oraz
    ciepłej bielizny noszonej pod spodniami. Jest to na prawdę uniwersalny produkt.
    Polecam
    Last edited by Nusiakova; 01-02-2010, 22:01.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

      A teraz coś, co może przydać się w szczególności przyszłym mamom, które
      są nadal aktywne zawodowo. Chociaz myślę, że kolekcja ta przypadnie do
      gustu każdej kobiecie, która od czasu do czasu lubi ubrać się ciut bardziej
      elegancko. Oto kilka przykładowych propozycji:

      Sukienka POLA oraz koszula PDT:


      Koszula JOWITA wraz z czarnym bolerkiem:


      Koszula PDT wraz z topem NATALIE:


      Skomentuj


        #4
        Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

        Zapraszam mamy do odwiedzenia naszego sklepowego bloga. Co dzień nowy
        wpis, a w nich ciekawe artykuły, porady oraz w przyszłości konkursy


        Skomentuj


          #5
          Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

          Aby pomóc przyszłym mamom w skompletowaniu wyprawki do szpitala
          stworzyliśmy dział MAMA W SZPITALU. Umieściliśmy w nim wszystko
          to z naszego asortymentu, co może być przydatne w czasie porodu
          oraz pobytu w szpitalu. I tak znalazły się tam koszule nocne, w których
          zastosowano różne systemy ułatwiające karmienie maluszka:
          - guziczki

          - dekolt z zakładkami

          - rozcięcia:

          Każda mama może wybrać opcję, która najabrdziej jej odpowiada.
          Koszule te często posiadają zabawne nadruki, które informują o powiększeniu się rodzinki.
          Można również wybrać odpowiedni dla siebie biustonosz:
          z elastycznymi lub sztywnymi fiszbinami lub w ogóle bez usztywnienia.
          Ponadto umieśliśmy tam akcesoria takie jak: laktatory, wkładki laktacyjne,
          majtki poporodowe czy podkłady higieniczne. Wszystko to w jednym miejscu,
          w jednym dziale: MAMA W SZPITALU.
          Last edited by Nusiakova; 26-02-2010, 23:06.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

            Za oknem już coraz cieplej. Wiatr co prawda jeszcze mocno daje popalić ale
            słońce już śmiało wygląda spoza chmur... czas więc na nowości - Wiosna/Lato 2010.
            Producenci odzieży ciążowej przygotowali dla Pań wyjątkowe kolekcje, z
            których każda przyszła mama wybierze coś dla siebie. Panie, które preferują
            styl casual znajdą ciekawe bluzki, koszulki na ramiączkach oraz zawsze
            modne jeansy, przystosowane do zmieniającej się sylwetki. Dla zwolenniczek
            klasyki przygotowano gustowne koszule, eleganckie spodnie i spódnice oraz
            wytworne sukienki.

            Mama i ja przygotowała kolekcję, w której dominującymi kolorami są niebieski
            oraz beżowy. Nie zabraknie także przewiewnych białych koszul oraz bluzek.
            Na szczególną uwagę zasługują bluzki np Fabiana lub Summer, które nie tylko
            pomieszczą rosnący brzuszek ale delikatnie podkreślą jego piękno. Ich
            pastelowe kolory sprawią, że nawet w gorące, letnie dni będziesz czuła się w
            nich wyjątkowo komfortowo.

            Last edited by Nusiakova; 02-03-2010, 21:56.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

              Sukienki proponowane przez Mama i ja przypadną do gustu zarówno
              zwolenniczkom klasyki jak i Paniom ceniącym sobie styl casual. Tym
              pierwszym polecamy np. sukienkę Andrea:



              A dla drugiej grupy możemy zaoferować np. sukienkę Patti:



              Z kolekcji tej polecamy także niezastąpione jeansy: Wendy oraz Monica:



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                Nusiakova fajowy masz ten sklepik
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                  Czas przedstawić także najnowszą kolekcję Bebefielda.
                  Absolutnym hitem jest sukienka ROMANCE ECRU. Zwiewna i niezwykle kobieca,
                  odcinana pod biustem za pomocą szerokiego pasa materiału. Jej urok podkreśla
                  pięknie skrojony dekolt wykończony satynową tkaniną. Ta elegancka sukienka
                  sprawdzi się przez cały okres ciąży oraz po jej zakończeniu.



                  Dla zwolenniczek stylu casual polecamy modną tunikę LAURA. W luźnym
                  fasonie, ściągana pod brzuchem miękką gumką. Pięknie układa się na każdej
                  figurze, subtelnie opływając sylwetkę.



                  Ciekawą propozycją jest także koszula FABIENNE BLUE oraz rybaczki PORTO.
                  Koszula ciążowa o bardzo kobiecym kroju. Uroku dodają jej pięknie skrojony
                  kołnierzyk, atrakcyjny dekolt i odcięcie pod biustem. Elastyczna tkanina
                  pozwala na dopasowanie do zmieniającej się figury. Nadaje się do noszenia
                  również po zakończeniu ciąży. Do tego wygodne, bawełniane rybaczki w
                  miejskim stylu. Nowoczesny styl podkreślają atrakcyjne przeszycia po bokach
                  oraz wiązanie pod brzuchem. Góra spodni wykonana z bardzo elastycznej
                  dzianiny "rosącej wraz z brzuchem", którą można nosić wysoko na brzuchu,
                  albo wywiniętą pod brzuchem.
                  Last edited by Nusiakova; 22-04-2010, 14:35.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                    podoba mi się ta sukienka

                    to ja do tej ładnej sukienusi polecam ładny staniczek Anita (takiego używam jako karmiąca); macie u siebie biustonosze tej marki??

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                      Nie, Anity nie mamy. Jak do tej pory wprowadziliśmy Alles, Benefit, Carriwell.
                      Na dniach pojawią się biustonosze z Relaxsanu. Ale nad Anitą trzeba pomyśleć.
                      Dziękuję za podpowiedź


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość

                        piękne! az zaluje ze juz mam ciaze za soba he he

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                          Ella ale wiesz, jeszcze może tak drugi dzidziuś W każdym bądź
                          razie zapraszam

                          I znowu jesień... Za oknami coraz chłodniej, dni stają się krótsze i coraz
                          bardziej wietrzne. Dlatego proponujemy odzież, która będzie ciepła i
                          gustowna a zarazem komfortowa.

                          W kolekcji Mama i ja jest sporo ubrań w kolorze czarnym oraz szarym, ale
                          znajdziecie też Drogie Mamy odzież w kolorze różowym oraz fioletowym.
                          ALICIA to golf z długim rękawem o bardzo ciekawym kroju. Wygląda
                          świetnie w czasie ciąży ale także po porodzie. Marszczenia po bokach
                          dopasują ją do każdego brzuszka. Natomiast RUBY to gustowna sukienka z
                          krótkim rękawem, kieszeniami oraz szerokim golfem. Dzięki marszczeniom
                          przy dekolcie pomieści brzuszek w każdym okresie ciąży oraz podkreśli jego
                          piękno. Z bluzkami świetnie sprawdzi się na co dzień. Natomiast z
                          eleganckimi koszulami jest idealna do pracy lub na specjalne okazje.





                          Wracając jednak do szarości... tu polecam sukienkę SASHA. Jest to
                          dzianinowa sukienka ciążowa z dekoltem typu "woda". Z
                          charakterystycznymi rękawami typu kimono oraz długimi mankietami.
                          Odcięta pod brzuszkiem i doskonale dopasowana na wysokości ud. Ta
                          sukienka to komfort i wygoda przez całą ciążę.



                          I na koniec coś z gatunku casual - bluzeczki z zabawnym nadrukiem:
                          FAJNIE JEST BYĆ MAMĄ. Dostępne są one w kolorze białym oraz ecru.



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                            Ja polecam e-tygryski.pl Jest ta markowa odzież ale typu outlet więc ceny baaaardzo niskie. Rzeczy naprawdę gatunkowo super!i śliczne

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sklep internetowy Modny Brzuszek

                              Super tanie zakupy dla najmłodszych można zrobić w sklepie odziez-dziecieca.net.pl . Wypróbowałam i moge polecić. Maja ogromny wybór całej gamy odzieży bardzo dobrej gatunkowo.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X