Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

    Kurcze rok temu o tej porze zaciskałam nogi żeby do czerca dotrwać...
    Napisane przez ruda90mama Pokaż wiadomość
    Cześć jak tam wasze samopoczucie?? Mnie ostatnio zgaga męczy jak nie wiem, położna poradziła miętę pić bo mleko nie pomagało i lepiej trochę.

    A co najważniejsze byliśmy z mężem na USG4D iii w 26 tygodni i 3 dni ciąży i w końcu dowiedzieliśmy się żeee... DZIEWCZYNKA Jest piękna! ma cudowne duuże usta! piękna! 973gramy szczęścia
    Gratuluję córy
    Napisane przez marta8512 Pokaż wiadomość
    Cudownie gratulacje
    Najważniejsze że maleńka zdrowa. Zazdroszczę ale my się chyba nie wybierzemy bo już sporo miałam tych usg robione w ciąży i trochę żal mi kasy jak pomyślę ile mnie czeka wydatków.

    Ja też mam teraz straszną zgagę i co najśmieszniejsze głównie po mleku i jogurtach, a niby miało to pomagać. Spróbuję tej mięty.

    A miałyście już krzywą cukrową robioną? Ja przeżyłam to strasznie słabo mi się już w trakcie robiła a gdy do domu wróciłam to zasłabłam. Dopiero jak coś zjadłam to się poprawiło. Żadna ze znajomych nie miała takich przeżyć dlatego boję się wyników. Mam nadzieję że nie wróży to cukrzycy. Wyniki za tydzień to się dowiem.
    Dziewczyny na zgagę podjadajcie migdały

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

      Tak mam wyniki, nie znam się na nich zupełnie ale nic Pani doktor nie mówiła więc rozumiem że jest ok będzie dobrze nic się nie martw

      Skomentuj


        Październikowe mamusie

        Witam, czy są tu już jakieś październikowe mamusie?
        Jestem obecnie w 10 tc, czekam z utęsknieniem na swoje maleństwo, które ma się pojawić 27 października

        Skomentuj


          Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

          Cześć dziewczynki.
          Co tam słychać ? Co taka cisza? Jak znosicie ostatnie miesiące? Ja ostatnio miałam grypę którą już mnie dwa tygodnie męczy ale dałam radę jak na razie bez antybiotyku.
          Mały się wierci. Wszystkich dziwi mój mały brzuch ale podobno mam jeszcze czas. Przytyłam już 7 kg ale jestem wysoka i nie widać tego bardzo.

          Skomentuj


            Odp: Październikowe mamusie

            Mam termin na 15 października Już nie mogę się doczekać.

            Skomentuj


              Stycznióweczka

              Witam
              Jestem w 15tygodniu ciąży w styczniu przyjdzie na świat moje maleństwo niestety niewiemy jeszcze czy to chłopczyk czy dziewczynkaczy są tu Panie o podobnym terminie? pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Stycznióweczka

                patka470 ostatnio cos tu mało dziewczyn w ciazy moich obserwacji wynika ale zapraszamy do dyskusji jest wątek poranna kawa tak gadamy o wszystkim tak napraawde nie trzymajac sie scisle wątku,i w tamtym wątku chyba jest najwiecej wpisów - wiec zapraszamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  SierpieŃ 2015

                  Czy, oprócz mnie, są tutaj inne mamy, które urodziły w sierpniu 2015 roku?

                  Ja jestem szczęśliwą mamą, która wtedy urodziła śliczną dziewczynkę i nadała jej imiona: Łucja Maria.

                  Jakie imiona noszą rówieśnicy i rówieśniczki mojej małej Łucji?

                  A może okarze się, że któreś z Waszych dzieci przyszło na świat tego samego dnia... Chętnie Was poznamy.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesteś w ciąży? Wspaniale!

                    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                    Odkąd Was poznałam..to się zakochałam <3 nie ma dnia, zebym do Was nie zajrzała i czegoś nie napisała :-) uwielbiam Wasze forum..można sie dużo dowiedzieć..porozmawiać ze specjalistami i innymi mamami..polecam je wszystkim mamom i znajomym, które mamami będą. Fajnie, ze wymyśliliście cos takiego :-) Pozdrawiam i życzę jak najwiecej użytkowników!
                    Podpisuję się pod tym obiema rękoma! Też bardzo mi się podoba na forum i chętnie tu zaglądam, jak tylko dzieciaki mi na to pozwolą Dziękuję, że jesteście dla nas!

                    Skomentuj


                      Odp: Majowe Mamusie

                      ja miałam na 6 maja i 6 maja urodziła się moja córeczka A jak to było u Was? Też w terminie czy może wcześniej, później?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: SierpieŃ 2015

                        Ja rodzilam coreczke w sierpniu bylo koszmarnie cieplo tragedia wrecz, dobrze ze szpital mial klimatyzajcje no chuba umarlabym tam

                        Skomentuj


                          Odp: SierpieŃ 2015

                          Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                          Ja rodzilam coreczke w sierpniu bylo koszmarnie cieplo tragedia wrecz, dobrze ze szpital mial klimatyzajcje no chuba umarlabym tam
                          Ja nie pamiętam za bardzo tego, że były upały. Ale rzeczywiście i mój szpital miał klimatyzację .

                          Teraz już nasze córeczki mają 8 miesięcy! Czekoladka24, pochwal się jak Twoja mała ma na imię?

                          Skomentuj


                            Odp: Październikowe mamusie

                            mój synek urodził sie 29 października, nie spieszyło mu się wcale na świat. Ale pogoda była w tedy w miare spokojna także nie narzekam na ten miesiac

                            Skomentuj


                              Odp: SierpieŃ 2015

                              No moja córeczka skończyła 8 miesięcy i pierwszy raz na nóżki stanęła w łóżeczku, duma niepojęta u mnie . Moja mała pyzulka Nikola ma na imie

                              Skomentuj


                                Odp: SierpieŃ 2015

                                Gratulacje dla Nikolki za wstanie na nóżki!!! Moja Łucyjka skończyła już 10 miesięcy, ale za wstawanie w ogóle się jeszcze nie zabiera.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X