Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Cześć
    Dziewczyny żyjecie? Co u Was?

    Ja widziałam ostatnio mojego małego ludzika na usg prenatalnym, ma rączki, nóżki i nosek, ale jeszcze zbyt wcześnie na poznanie płci. Czuję się już o niebo lepiej, choć teraz wyskoczył mi problem z tarczycą, ale biorę leki i zobaczymy czy lepiej.
    buziaki
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Dziewczyny, porządkujemy forum, i wszystkie wątki z dziećmi urodzonymi w danym roku będą podpięte pod jeden katalog ("Dzieci urodzone w 2009 roku") - a nie oddzielne, podzielone na miesiące. Dostęp do Waszego wątku zmniejszy się więc o jeden klik
      Mamy nadzieję, że ta zmiana nie sprawi Wam kłopotu.
      pozdrawiamy serdecznie,
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        hej Kasiu jak się czujesz? Jak Stasio zareagował na przyszłe pojawienie się rodzeństwa?
        U Nas ok. Dzieciaki rosną. Fiip ostatnimi czasy był bardzo marudny, winowajcą były zęby. Na raz wychodziły mu 2 jedynki. Jak wyszły to jest spokoj chodź dalej chce być tylko na rękach tyle że już nie marudzi.
        Aluśka super siostra. W przedszkolu świetnie sobie daje rade. Panie mówią, że mądra z niej dziewczynka. Jedyny minus to taki, że troche łobuzuje w przedszkolu.
        Uciekam bo dzieci wołają. Ala dziś w domu bo zakatarzona.
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Cześć
          Dziewczyny helou!!!
          Gdzie jestescie?

          U mnie ok, Staś rośnie, chodzimy cały czas do logopedy i coraz lepiej mówi. Juz się przyzwyczaił do faktu, że bedzie miał rodzeństwo, choć zobaczymy na żywo.
          Był ze mna na usg,słuchał serduszka, bo nie wydaje mi sie, zeby za wiele dojrzał na monitorze.
          Rośnie mi powoli brzuch, już raczej na tłuszczowy nie wyglada i czuję jak sie dzidzia kręci. Najprawdopodobniej będzie dziewczynka
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            cześć dziewczyny,
            w końcu udało mi się znaleść forum, mąż zmieniał system i wszystkie ustwienia zniknęły, poza tym mniałam małe problemy z przypomnieniem sobie loginu i hasła

            u nas powoli czas leci, pracuje bliżej domu bo spacerem mam 15 minut, Weronia niesamowicie urosła i już zaczyna się "momo mogę iść do koleżanki na noc", ma taką przyjaciółkę w przedszkolu i wszystko robią razem

            z pozytywnych rzeczy My też będziemy mieli drugie dziecko, na razie chodzę do pracy bo w domu bym sie zanudziła ale czasami jest ciężko jak spać się chce.

            Kasiu, a Ty na kiedy masz termin?

            Pozdrawiam
            Weronika 19-09-2009

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Magda, gratulacje Na kiedy masz termin?

              Ja na 7 listopada Właśnie 6 miesiąc zaczęłam. Póki co dziewczynka aktualna, chyba Lilianna będzie, choć Lilek coraz wiecej, bo Staś o innym nie chce słyszeć.

              Ja idę od 14 lipca na zwolnienie, bo dojazdy pociągiem do pracy są meczące, a teraz jeszcze upały sie zaczęły, mój brzuch tego nie lubi. Poza tym w sierpniu przedszkole zamkniete i planujemy wyjazd nad morze.

              Odzywajcie się dziewczyny
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Hej dziewczęta!!!
                Długo mnie nie było ale widzę tu same wspaniałe wiadomości Indra, Magda gratuluję, cudownie Magda, jak Wam się udało? Głupie pytanie ale pamiętam, że byłaś zrezygnowana i nie wierzyłaś w drugą ciąże...Widzę, że tylko mnie nie jest dane zostać mamą po raz drugi. I nawet nie chodzi o mnie tylko szkoda mi, że synuś mój będzie jedynakiem ale cóż ja mogę...
                My niedawno wróciliśmy z Egiptu, było bajecznie! Bałam się o Tymka, że dopadnie go zemsta faraona ale wszystko było dobrze, Potrzebowałam urlopu bo czasami to aż głowa mi dymi od pracy.
                Mój synuś ostatnio niegrzeczny zrobił się w domu, chyba przechodzi jakiś bunt. Woli być u dziadków i nocuje już od kilku nocy. Od września czeka nas zmiana szkoły więc niech się teraz wyszaleje bo na pewno czeka go stres.
                A jak Wam mijają wakacje?
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  hej,

                  Kasiu mam termin na luty 2015 , my narazie się zastanawiamy co będzie z Weronia to od poczatku wiedziałam że dziewczynka, a teraz? zamierzam prcować do wrześnie może dłużej zobaczymy co na to lekarz.

                  Agatko faktycznie się poddaliśmy juz ponad rok temu bo jakoś nie specjalnie uśmiechało mi się latać po lekarzach, zastrzyki, itp. ale bardziej przyłożyłam się do obserwacji siebie nie ze względu na ciążę tylko moje samopoczucie, zmodyfikowałam dietę i jak już zaczełam mieć konkretne plany i efekty niespodzianka udało się.

                  My plany urlopowe dopiero we wrześniu, ale to raczej imprezowo ślub, chrzest, urodziny Weroni i dwie rocznice ślubu
                  A właśnie słyszałyście że świadkowa ma mieć własny bukiet, albo że panna młoda ma mieć je dwa?
                  Pozdrawiam
                  Weronika 19-09-2009

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hej dziewczyny, o ja wyrodna. Dawno mnie tu nie było, a tu widze że Indra na dniach, tygodniach szykuje się do córeczki. U Magdy też maluch. Super dziewczyny.
                    Mój Julek rośnie jak na drożdzach,albo to tylko takie wrazenie. Chodzi dalej do przedszkola, do5-latków, nie wiem czy oddawać go od wrzesnia do szkoły.
                    Lilka łobuziak przeokropny, przeszlismy przez gryzienie, teraz starsze dzieci działają na nią jak granat zaczepny, każdemu by przywaliła. Nie można z nią nigdzie iść, bo trzeba ją non stop pilnować by kogoś nie uszkodziła. Normalnie się smiałam, że trzeba będzie jej OC wykupić, a nie takie zwykłe ubezpieczenie. Sama sbie krzywdy nie zrobi, ale innym nie byłabym taka pewna.
                    Z nowości u nas to zapisalam się na studia zaoczne z zarządzania. doszłam do wniosku, że jak nie teraz to kiedy. Na starość trzeba pomysleć trochę o sobie. Postaram się wpadac częściej, jak czas pozwoli.
                    Całuje was mocno.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hej, juz myślałam że nikt się nie odezwie a zaglądam co pare dni

                      u nas najgorsze tygodnie mam nadzieje za nami, ja od 1.10 idę w końcu na zwolnienie ku wielkiemu niezadowoleniu kierowniczki, ale no cóż musi sobie poradzić choć ciężko jej zrozumieć że mi juz jest coraz trudniej w pracy. Tym razem bedzie a w zasadzie jest chłopiec dla odmiany.

                      Weronia chodzi do przedszkola i jak długo sie da to tam zostanie dla naszej i jej wygody

                      Aga to niezły łobuziak Ci rośnie z Lilki, u nas póki co to próby wymuszania i kaprysy sama nie wie o co.
                      Super że zaczełaś studia i na pewno pójdzie Ci dobrze bo juz jest trochę inne myślenie niż kiedyś, wiem po sobie

                      Ciekawe co tam słychać u reszty ddziewczyn

                      pozdrawiam
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Madzia super że będzie chłopak. Chłopaki są fajne, i nadal w wieku 5 lat zdziwione że mają siusiaka.
                        A dziewczyny może się rozruszają, zachęty tylko potrzebują




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          hej, oj Aga lepiej żeby ta moja specjalnie sie nie rozruszła bo nie wiem czy budynek to wytrzyma
                          Ja jestem na L4 od 1/10 a czuje się jakbym co najmniej dwa tygodnie była, chociaż na razie cały czas mam zajęty poza tym mały daje w kość, z Weronia ruchów prawie nie czułam a teraz eksplozja jak rozmawiałam z koleżankami i porównałyśmy doświadczenia to u nich podobnie chłopcy więcej się ruszali niż dziewczynki.

                          Jakoś do mnie nie może dotrzeć że nasze dzieci za rok do szkoły ida, wydaje mi się że coś za szybko ten czas upłynął

                          pozdrawiam
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Cześć
                            U mnie 30dni do terminu, ale czuję, że urodzę szybciej. Mam założony od 3 tygodni pessar, bo szyjka miękka i rozwarcie na palec. Małą ma już koło 2,5kg, ale chciałabym jeszcze z 2 tygodnie pochodzić, choc już strasznie się męczę, spać nie mogę. U nas będzie Lilianna

                            Ja jestem na zwolnieniu od połowy lipca, ale w te upały nie dałam rady dojeżdżać do pracy pociagiem, a potem to już mnie nawet nie chcieli, bo sobie plan pracy beze mnie ułożyli. Moja szefowa jest super i kazał mi zajać się sobą i nie przejmować pracą.

                            Coyotek, przy starszych braciach to nic dziwnego, że Lilka bojowa

                            Obiecuję częściej zagladać.
                            Piszcie dziewczyny co u was
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Indra, u nas jest Liliana, ale może być Lilia i twoja Lilianna. U nas jak jej się właczy tryb łobuza, to wtedy mówie do niej groźnym tonem ,,Pani Lilio" i ona już wie że przegieła.
                              Ale jest słodka. Bedziesz miała z niej pocieche, chociaz ze starszym bratem u boku moze być taki sam łobuziak jak moja.
                              Madzia, ja to zupełnie nie pamiętam jak to bylo w ciązy. Wiem, że to co mamy to już koniec i wystarczy. Ja bym chciała by Julek nie szedł jeszcze do szkoły, to taki mały dzieciak jeszcze. Są dzieci w w jego wieku co już coś umieją, nie wiem liczyć, wierszyki na pamięc. A on nic, klocki, roboty i tp i pełnia szczęscia. Nie jestem pewna ale do 10 napewno nie policzy, choć wie ile to jest. Angielski trochę liznął, bo w zeszłym roku chodził na zajęcia, w tym roku coś grupa się nie może zebrać, ale na szczęscie ma w przedszkolu.
                              O i koniec, pranie się skończyło. Trzymajcie się i nie rozpakowywujcie sie za wczesnie.
                              Pa.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej
                                Ja jakoś przy dwójce dzieci mam mniej czasu i trudno zebrać mi się, żeby napisać. Dzisiaj mam dzień na wspominki i postanowiłam się odezwać. Filipcio dzisiaj kończy rok, jak ten czas leci. A te 5 lat z Alą zleciały strasznie szybko. Niedługo pójdą do szkoły, a potem na studia i będą przyjeżdzać do domu na święta:P

                                Kasiu, ale ta Twoja ciąża szybko zleciała. Życze szybkiego rozwiązania. Czekamy na wieści i fotki Malutkiej. Trzymaj się Kochana dzielnie

                                Magda chłopaki są fajne. Ja zauważyłam, że ciąża z Filipem była dużo gorsza niż z Aluśką, miałam mniej siły, Filip był bardziej zwiercony przez co ja obolała.

                                Aga rośnie Ci mała łobuziara Wesoło masz w domu

                                Agatti jak Tymcio w nowej szkole?
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X