Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Hey!
    Tulipanku, Twój brzuszek to taki maluśki... Ja to taki wieloryb...
    Imię wybrane i nie wybrane. Na razie Michaś został, ale jeszcze nie wiem czy to już pewne...
    Ja tez się niecierpliwie już, ostatni miesiąc dłuży się bardziej niż całe dziewięć.
    Ja mam wrażenie, że brzuch mi się opuścił, wczoraj po kąpieli jak się oliwkowałam to miałam wrażenie, że jakoś nisko jest Ta oliwka dla kobiet w ciąży na rozstępy nic mi nie pomaga, mam nowe rozstępy, skóra nie dała rady jak brzuch mi wyskoczył tak szybko...
    We wtorek mam wizytę i nie mogę się doczekać, jestem ciekawa co tam u małego.
    Adaś jeszcze nie wiadomo co z przedszkolem, jest u nas w szkole remont i szaleństwo takie przed rozpoczęciem... We wrześniu się okaże czy przyjmą 4latków do grupy 5 latków.
    Pozdrawiam!
    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Cześć
      Ja nie robiłam przetworów żadnych, mam ledwie parę słoiczków dzemów,które porobiłam jak dostałam wiecej owoców niż mogłam zjeść. Trochę też pomroziłam.

      Dziś byliśmy w DinoParku w Malborku, Staś był wniebowzięty, biegał, krzyczał, na te na które można było wejść wchodził i padł nam w aucie w drodze powrotnej.

      Ja nie przewiduję trudności w chodzeniu do przedszkola,bo Staś chodził cały sierpień, byli jego dwaj najlepsi kumple i zazwyczaj wychodziliśmy ostatni, bo nie chciał iśc do domu. Dodatkowo czuje się bardzo ważny, bo jest już w grupie Misiów, a do najmłodszej grupy Biedronek idą jego kumple z podwórka. Staś się czuje takim opiekunem i przewodnikiem

      Trzymajcie się dziewczyny, zwłaszcza brzuchatki, już niewiele wam zostało
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Witam,
        WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH PIERWSZYCH WRZESNIOWYCH SOLENIZANTÓW. STO LAT DLA PAULI I TYMCIA. ABY ZDROWO ROSLI I BYLI SZCZĘŚLIWI!!!
        spóźznione,ale szczere życzenia. Jak tam przedszkolaki? Moja ładnie chodzi,mam nadzieje,że nie minie szybko ta fascynacja.
        Agatko jak się czujesz? Ja cały czas mam jakoś brzuch nisko,ale mimo wszystko dokuczaja mi dusznosci. Może i brzuch mam maly,ale jakoś dokucza mi ta ciążą. Napewno mam większy niż przy Ali. Jak po wizycie? A Michał śliczne imie i Michały to fajne chłopaki.

        Kasiu ze Stasia to dzielny chłopak. Ala też lubi takie atrakcje jak dinozaury, ona jest fanką dinozaurow i ma całą kolekcje figurem. A jak Ty się czujesz po zabiegu?
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Hey!
          Ja również składam życzenia naszym jubilatom Pauli i Tymkowi, to już 4 latka! Rośnijcie zdrowo maluchy
          Ja już ledwo łażę, wczoraj brzuch mnie bolała i o 23:00 spakowałam torbę bo bałam się, że się coś rozkręci... W ogóle czuję go bardzo nisko... Dzisiaj tez odczuwam delikatne skurcze ale na razie nie panikuję... Jeszcze jak szalona zaczęłam sprzątać, zmieniać pierzyny, żeby ewentualnie porządek zostawić... Teraz małego nie ma, jest u ciotki, to chwilę odsapnę... Z przedszkola nici, bo za dużo dzieci.
          Urodziny u nas tez nie wiadomo jak wyjdą, bo nie wiemy jak się sytuacja będzie rozwijać. Jak nic się nie wydarzy do 15 to zamówię torcik i zaproszę miejscowe babcie i ciotki na kawkę, bez szaleństw.
          Tulipanku, trzymaj się, już coraz bliżej! U Was już imię wybrane na 100%?
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Agatko i jak się u Ciebie sprawy mają? Jak się czujesz? Nasz synek będzie miał na imię Filip.

            u Nas już po urodzinach Ali więc czas już na serio zabrać się za szykowanie kącika dla Malucha
            Aluśka ładnie chodzi do przedszkola, narazie zdrowa. Pogode mamy piękną więc korzystamy bo pewnie niedlugo już nadejdzie jesień i będzie szaro, buro.
            Dziewczyny odezwijcie się. Ania, Marika, Kasia, Magda, Aga,Karola co u Was?
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Hej Dziewczyny!
              Najpierw spoznione zyczenia dla Pauliny, Tymoteusza i Alicji - wszystkiego najlepszego 4-latki! Spelnienia marzen i samych slonecznych dni w zyciu od forumowej ciotki i kuzynek

              Kobiety ja zyje od paru tygodni na walizkach, bo podrozujemy z Peterem. Tam gdzie on ma projekt, tam jedziemy i mam juz dosc. Bylismy w Dreznie a teraz siedze juz 3 tydzien u rodzicow, bo Peter w Tychach u Fiata pracuje. Chce wracac do domu, Julia teskni za przedszkolem i brakuje jej zabawek. Babcia i dziadek tu sa, ale jednak oni to ludzie po 70 i chca miec spokoj a nie wrzask, bieganie... A Helena to straszny zawadiaka i rozbojnik. Wszedzie wejdzie, wszystko otworzy i jak jej zabawek brakuje, to sobie rozne glupie zajecia wymysla
              Ja niby nie musze gotowac, bo mama mnie wyrecza, ale dom moich rodzicow jedank nie jest dostosowany do malych dzieci (ozdobki wszedzie, krysztaly, wazony itp. - to raj dla Heleny a dla mnie horror, bo wszedzie trzeba za nia biegac). Internet tu niby mam, ale nie mam czasu na nic. Jednak w domu czlowiek ma ustalony rytm i wszystko jakos leci, a jak sie czlowiek ciagle pakuje, rozpakowuje to wszystko sie miesza.
              Z powodu pracy Petera Julia bedzie swietowac urodziny w aucie, bo bedziemy 14 wracac do domu
              Eh... No to ponarzekalam...

              Trzymam kciuki za nasze Ciezaroweczki! Bedzie dobrze! Pamietajcie, ze drugi porod to spacerek w porownaniu z pierwszym!

              Calusy dla Was i Waszych pociech!
              Odezwe sie jak wroce do domu.



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ależ tu spokojnie! Dziewczyny meldujcie się!
                Dziękujemy bardzo za życzenia urodzinowe Jednocześnie również przesyłamy urodzinowe buziaki dla Paulinki (mam nadzieję, że Ewelina czasami podczytuje) i Alicji!
                My imprezę urodzi nową wyprawiliśmy w niedzielę. Było 12 osób. Był zielony tort, dużo balonów i puszczaliśmy wieczorem lampiony. Mina Tymcia przy śpiewaniu sto lat - bezcenna!
                W przedszkolu Tymoteusz radzi sobie bardzo ładnie. Pierwszy dzień przy rozstaniu popłakał się ale potem było już dobrze. Panie chwalą go, żę otwiera się coraz bardziej, więcej odzywa się niż w przed wakacjami, bardziej samodzielny, zrobił postępy w rysowaniu.
                Muszę też pochwalić się, że mój synek robi w domu przepiękne prace wyklejane,malowane, z ciastoliny, plasteliny, kartonów i wszystkiego co się da.e Ma świetne pomysły. Uwielbia to robić i ma naprawdę duże wyczucie estetyki. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem. Muszę pstryknąć jakieś fotki to same ocenicie.

                Agatko, szkoda że nie udało się z przedszkolem.
                Tulixpanku, miejmy nadzieję, że pogoda będzie dopisywać tak żebyście mogły jeszcze Maluszka dotlenić
                Aniu, to niezłe zamieszanie masz teraz. Bez siebie źle ale i razem jeździć niewygodnie Uff...ciężka sytuacja ale jednak w domu to w domu, jest jakiś rytm i porządek.
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Cze!!! Zaglądałam kiedyś, ale zmazał mi się tekst i straciłam wtedy cierpliwość
                  Dołączam do życzeń dla Tymcia, Pauli i Alusi!!!! Wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na buzi i oczywiście zdróweczka!!!

                  U Nas ok, ogarniamy przedszkole, przedwczoraj byl przelom i szla bez placzu, a dzis znowu kaprysy.... ale jestem dobrej mysli.

                  Poza tym robimz przymiarki do Młodzieżowego Domu Kultury +te tance co w zeszlzm roku, to mysle, ze przejdą i do tego śpiew w chórku +zobaczymy

                  Jak to pójdzie to jeszcze konie, bo podłapała od Maji ostatnio i mogłaby raz w tyg. jeździć, bo i tak Maje zawozimy.

                  A tak wyskoczyliśmy w wakacje nad morze do jastrzębiej Gorze bylo super, ale oczywiście za szybko zleciało! Zresztą cale lato było za krótkie, a teraz zimno i nieprzyjemnie, nie wiem czy już nas coś nie bierze.

                  Ala ma urodzinki w niedz, ale nie wyprawiamy teraz, nie wiem czy nie dopiero za 2 tzg., bo mam bardzo chora babcie, byla 2 razy w szpitalu, a teraz ja mamy w domu...

                  Pozdrawiam Was cieplutko!!!!!




                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Sto lat dla naszego dzisiejszego solenizanta - Juliana!
                    Wszystkiego najlepszego Ci zyczymy i nie absorbuj tak bardzo Mamy, bo nie ma dla nas czasu


                    Marika, Kobieto gdzie Ty sie podziewasz? A tak swoja droga, to ja mam jakies dziwne dziecko - uwielbia przedszkole, kara dla niej jest weekend, bo nie ma przedszkola. Teraz juz 4 tydzien nie chodzi a co dzien sie pyta, kiedy pojdzie do swoich kolezanek i kolegow. A bedzie atrakcja, bo przez wakacje grupa Julii przeniosla sie do nowego budynku i wszystko maja teraz nowe. Az sama jestem ciekawa, co wymyslili. No i miejsca beda miec wiecej w sali.
                    Zobaczymy w poniedzialek - ale juz wiem, ze bedzie szal jak zobaczy dziewczyny. Jak poszla po miesiacu w Singapurze, to tak sie wszystkie cieszyly, ze staly na przeciw siebie i piszczaly z radosci

                    A gdzie reszta?
                    Last edited by AMSW; 13-09-2013, 11:48.



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      melduje się i ja, mam chwile wolna bo się rozchorowałam i siedzę w domu, u nas w zasadzie bez większych zmian. Mieliśmy urlop ale nigdzie dalej nie byliśmy bo wrzesień to dla nas wyzwanie (same imprezy) roczek, 2x chrzciny, ślub i oczywiście urodziny Weroni, a wywinąć się nie da bo to u naszych braci.
                      Aniu, Weronika tez uwielbia przedszkole i jak nie idzie do niego to pierwsze jej pytanie czy przedszkole jest zamknięte (tak jej mówię w weekend) jak powiem że nie to od następne "to dlaczego nie idę".

                      STO LAT DLA JULKA
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Hey!
                        Dziewczyny, urodziłam! Michaś urodziła się w środę 11 września o 11:40. Ważył 3920 i mierzył 53 cm
                        We wtorek wieczorem zaczęło mnie powoli łapać i około 23:00 ciocia zawiozła mnie do szpitala, skurcze miałam tak co 5 min. Położyli mnie na przedporodowej. Lekarz powiedział, że do rana jeszcze pośpię, ale ja już nie zmrużyłam oka bo skurcze nie pozwoliły... Rano robiło się coraz boleśniej, około 10:00 położna przebiła wody, dostała zastrzyk w dupsko i poszło jak lawina, jak położyłam się na porodówce po 11:00 to o 11:40 miałam syna... Z Adasiem tak szybko nie było ale teraz na pewno boleśniej wspominam... Ciesze się, że już po wszystkim, jesteśmy w domku. Jutro będzie torcik dla Adasia i takie małe urodzinki przy kawce...
                        Ja składam spóźnione życzenia jubilatom! Sto lat maluchy!
                        Tulipanku, a jak tam u Ciebie?
                        Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Hej,

                          Sto lat dla Juliana i Julii!!!!!

                          Agatko tak czułam,że skoro się nie odzywasz to znaczy,że się rozpakowujesz. Gratulacje dla Was!!! Jak Adaś zareagował na brata? Jak się czujecie? Poprosze fotke. Ja od paru dni czuje się źle,mam silne nieregularne skurcze. Leże ile można.

                          Aniu dobrze,że podróze zakończone i Wasze życie wróci do normalności. Fajne podróze,ale na dłuższą mete męczące.

                          Magda dużo zdrówka.

                          Ala ostatnimy czasy ładnie chodzi do przedszkola.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Agatko, gratulacje, jak Adaś zareagował na braciszka? Całusy

                            Staś też uwielbia przedszkole, tata prowadzi go na 8, ja mogłabym go odebrać zaraz po 14, ale idę koło 15.30 i zawsze słyszę: Mamo, jeszcze nie idę. Jak jest ładna pogoda, to zawsze siedzimy jeszcze na przedszkolnym placu zabaw i siłą albo przekupstwem muszę Stasia wyciągać. Staś powtarza cały czas, ze jest już duży, bo chodzi do Misiów, a jego koledzy z podwórka,którzy dopiero zaczęli przedszkole w tym roku i chodzą do Biedronek są mali. Czuje się takim przewodnikiem i starszym bratem dla młodszych kumpli

                            Ja normalnie pracuję, już nic mi nie dolega, choc jak czasem szeroko ziewnę, to czuję lekki ból. Wiadomo, w srodku tam pewnie jeszcze się goi. W październiku wyjeżdżam służbowo na 3 dni, ale wiem, że Staś da radę wytrzymać. Jak byłam w szpitalu, to nawet nie tęsknił i całował i tulił tatusia jak nigdy, z czego Arek był bardzo zadowolony.

                            Aniu, współczuję tej włóczęgi po świecie, u siebie zawsze najlepiej, a dzieci to na dłuższą metę nie lubią zmian. Kiedy ostatecznie zjeżdżacie do siebie?
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Hey!
                              Spokojnie tu na forum...
                              U nas ok, mały spokojny, na razie śpi i się cyckuje, walczymy z odparzoną pupą...
                              Wstawiam zdjęcia...
                              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Oto Michaś i Adaś w dniu urodzin...
                                Attached Files
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X