Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry

    dziś zapowiada się piękny dzień..

    ja wczoraj po roczku byłam padnięta,wieczorem tylko chwilkę poczytałam i poszłam spać..

    Anik a ja już planowałam na którą po tą Castoramą a ty sie biedna pochorowałaś nam...szybko wracaj do zdrówka!!!

    Wszystkim chorowitkom dużo zdrowia życzę!!!!!!!!!!
    Sikornik szkoda mimalutkiego,mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i te wszystkie choróbska będą go omijać szerkim łukiem!!mojego brata córeczka Emilka ma od ur wadę serca polegającą również na dziurce ,są równiż problemy z cisnienim mała ma obecnie 2 latka ,dziurka sie bardzo zmniejszyła i jest nadzieja że nie dojdzie do operacji,jest duza poprawa,wiem ze przyjmuje również leki ale nie pamietam nazwy
    Olcia jak sie synek czuje i Emilka?wszystko dobrze już?a co z mieszkaniem?

    Witam Froszka
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Kurcze ja tlyko czekam kiedy moj Kubun skonczy rok ...
      oj kochana Carin ,nie spiesz sie ,nie omina cie zadne przyjemnosci w ciagu tego roku hehe

      Skomentuj


        a ja dzis nie mam weny do sprzątania,mam trójke dzieci hhe znów ,teraz oglądają bajkę zajadająć chrupki ale coś dziwnie spokojni.......cisz przed burzą

        ale mam czysto na bieżąco sprzątam,a takie generalne to też sę szykują powoli ,przydałoby się co nieco,niby czysto ale ........Madzia sama się przekonałaś

        Tree to wpadnijcie do mnie na kwke tez macie całkiem całkiem do Gubina od Stargardu
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          Kurcze ja tlyko czekam kiedy moj Kubun skonczy rok ...
          wiesz co ja to tak na prawdę zaczęłam się cieszyć macierzyństwem jak właśnie Julek skończył rok.
          Wcześniej jakoś nie potrafiłam sobie ze wszystkim poradzić. Wszystko mi zalegało, pranie, sprzątanie. Mąż miał inną pracę i cały dzień był poza domem.
          Jeszcze problemy z tymi moimi rodzicami. Tragedia !!!
          Ciągle powtarzam, że dzieci to mogłyby się już roczne rodzić.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            wiesz co ja to tak na prawdę zaczęłam się cieszyć macierzyństwem jak właśnie Julek skończył rok.
            Wcześniej jakoś nie potrafiłam sobie ze wszystkim poradzić. Wszystko mi zalegało, pranie, sprzątanie. Mąż miał inną pracę i cały dzień był poza domem.
            Jeszcze problemy z tymi moimi rodzicami. Tragedia !!!
            Ciągle powtarzam, że dzieci to mogłyby się już roczne rodzić.
            dzieci się robiąfajne jak już zaczynają coś kumac co nie znaczy, że wcześniej nie są fajne, ale tak jak Tree czasem nie wiedziałam dlaczego Asia płacze, co chce. chociaż teraz widzę, że moje dziecko ma trudny charakterek i już potrafi się mamie sprzeciwić, co czasem też nie jest za miłe

            Skomentuj


              mi jakos tak umknal niepostrzezenie ten rok ze ani sie obejrzec a Danio bedzie mial poltorai z kazdym dniem jestem w nim coraz bardziej zakochana

              Skomentuj


                i nie mam pojecia jak to robilam ze od samego poczatku wiedzialam o co mu biega ,gdy zaplakal

                Skomentuj

                •    
                     

                  annse3 teraz jak się zastanawiam to inaczej bym podchodziła do swojego dziecka, więc myślę, że już przy drugim będzie mi łatwiej
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    wiesz co ja to tak na prawdę zaczęłam się cieszyć macierzyństwem jak właśnie Julek skończył rok.
                    Wcześniej jakoś nie potrafiłam sobie ze wszystkim poradzić. Wszystko mi zalegało, pranie, sprzątanie. Mąż miał inną pracę i cały dzień był poza domem.
                    Jeszcze problemy z tymi moimi rodzicami. Tragedia !!!
                    Ciągle powtarzam, że dzieci to mogłyby się już roczne rodzić.
                    Kurcze ja mam to samo!
                    Bajzel totalny i wydaje mi się, że im więcej sprzątam tym większy robi się bałagan!
                    My mieszkamy z teściową... Cały czas przychodzi i wisi nad małym (jak mi to działa na nerwy!!). Najlepiej się czuje jak jest mąż, bo on to chociaż jej powie, że chcemy być sami, a ja jestem zbyt ugodowa ://.

                    Skomentuj


                      To miłego dnia życzęidę na dwór z dziecmi
                      coś ciężko się wbić dziś w rozmowę ........

                      pappa.
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        annse3 teraz jak się zastanawiam to inaczej bym podchodziła do swojego dziecka, więc myślę, że już przy drugim będzie mi łatwiej
                        bedzie ,bedzie...tak mysle

                        Skomentuj


                          A ja dostałam jakiegoś dziwnego apetytu .
                          Jem chleb z dżemem i szynką :|. I o dziwo mi smakuje...

                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Kurcze ja mam to samo!
                            Bajzel totalny i wydaje mi się, że im więcej sprzątam tym większy robi się bałagan!
                            My mieszkamy z teściową... Cały czas przychodzi i wisi nad małym (jak mi to działa na nerwy!!). Najlepiej się czuje jak jest mąż, bo on to chociaż jej powie, że chcemy być sami, a ja jestem zbyt ugodowa ://.
                            Carin ,powiedz jej ze czasami czujesz sie zmeczona ,wiec delikatnie daj jej znac ,ze potrzebujesz troszke czasu dla siebie.Moze zakuma?

                            Skomentuj


                              Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość


                              Olcia jak sie synek czuje i Emilka?wszystko dobrze już?a co z mieszkaniem?
                              a cześć sileczku,dzieciaczki już zdrowe,emuilka rozrabia jak typowy chłopak hehehehehe
                              A co do mieszkania,to nawet nie chce mi sie gadać.... no pewnie nic z tego nie będzie,no ale cóż,stolica nadal pozostaje marzeniem..........

                              Kurcze,właśnie poszłam ogolić moje nogi bo norml;anie jak wilkołak już wyglądałam hehehehe,że nowa piosenka shakiry-she wolf,to normlanie o mnie buhahahahahaha


                              DZIEWCZYNY,DOSTAŁAM WIADOMOŚC OD ADMINA JAK MOŻNA USUNĄĆ ZDJĘCIA SAMEMU JAKBY KTÓRA CHCIAŁA TO PRZEŚLE NA SKRZYNKE WIADOMOŚĆ
                              Last edited by olcia79; 22-09-2009, 12:10.

                              Skomentuj


                                a moze tak zaproponaowac jej spacerek z maluszkiem ,nawet na 15 min?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X