Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
    Czytałam gdzieś ze dzieci w ten sposób odreagowują nowe przezycia i jest to zupełnie normalne
    Czyli nie powinnam się martwić?

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny!
      Sikorka nie powiem Ci, żebyś rozstała się z R., może jak skończą się kłopoty z Johnnym, to się uspokoicie i Wam przejdą te kłótnie. ale jak ma tak być zawsze? na dziecku takie awantury też się odbijają. a teraz mieszkasz z R. czy odpoczywacie od siebie?
      Carin wszystkiego najlepszego dla Kuby! sobie też składam życzenia, bo Asia ma już 11miesięcy i 3 tygodnie Carin czyli za 10 dni robimy imprezę haha

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        hej dziewczyny!
        Sikorka nie powiem Ci, żebyś rozstała się z R., może jak skończą się kłopoty z Johnnym, to się uspokoicie i Wam przejdą te kłótnie. ale jak ma tak być zawsze? na dziecku takie awantury też się odbijają. a teraz mieszkasz z R. czy odpoczywacie od siebie?
        Carin wszystkiego najlepszego dla Kuby! sobie też składam życzenia, bo Asia ma już 11miesięcy i 3 tygodnie Carin czyli za 10 dni robimy imprezę haha
        No ba! Ale szybko czas mija z dzidzią . Z dnia na dzień coraz badziej kocham tego mojego marudka!

        Skomentuj


          to prawda, nawet nie wiem kiedy ten rok minął!
          idę do Asi, bo mi porządki w szafce zaczęła robić. będę tu zaglądać

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            to prawda, nawet nie wiem kiedy ten rok minął!
            idę do Asi, bo mi porządki w szafce zaczęła robić. będę tu zaglądać
            A często Asia choruje? Bo ja się już boje pierwszej choroby małego . Panikara jestem!

            Skomentuj


              HEJKA DZIEWCZYNKI !!!!!!!!

              WIDzę że naprodukowałyście tyle od wczoraj ze tylko tak pobieżnie przeleciałam temat ......

              sikornik głowa do góry,juz Ci pisałam że ja ostatnio z moim m to co weekend się rozwodze!!!!!


              ja niedawno wstałam bo późno wróciłam,i nawet się dobrze czuje tylko chyba za długo spałam hihihihih

              Ide wciągnąć coś ,bo głodna jestem jak wilk

              do później laseczki

              Skomentuj


                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                A często Asia choruje? Bo ja się już boje pierwszej choroby małego . Panikara jestem!
                raz miała zapalenie oskrzeli - tata ją zaraził i raz jednodniowy katar. Oskrzela bez antybiotyku wyleczone, jakby coś się u Małego działo z płucami albo oskrzelami to pytaj lekarza od razu o inhalacje (oczywiście nie życzę Ci chorób, tak w razie 'w' piszę).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  raz miała zapalenie oskrzeli - tata ją zaraził i raz jednodniowy katar. Oskrzela bez antybiotyku wyleczone, jakby coś się u Małego działo z płucami albo oskrzelami to pytaj lekarza od razu o inhalacje (oczywiście nie życzę Ci chorób, tak w razie 'w' piszę).
                  A jak wyglądał katar u niej? Bo mój nieraz ma taką jakby sapkę, a jak go przystawiam do piersi to nie ma problemu z oddychaniem...

                  Skomentuj


                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    A jak wyglądał katar u niej? Bo mój nieraz ma taką jakby sapkę, a jak go przystawiam do piersi to nie ma problemu z oddychaniem...
                    katar wygląda jak u dorosłego Mały ma sapkę, bo może masz za sucho w domu?

                    Skomentuj


                      Możliwe dlatego staram się by jak najwięcej leżał przy otwartym oknie i chodził na spacery. To pomaga.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        to w którym dokładnie tygodniu Aleks przyszedł na świat???
                        coś bardzo mu się spieszyło
                        z początku myśleli że to 24 tydz ale póżniej według rozwoju i wagi określili się ze to 28 tydz




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                          z początku lekarze myśleli że to 24 tydz ale póżniej według rozwoju i wagi określili się ze to 28 tydz
                          tak dokładnie to nie wiem kiedy zaszłam bo jeszcze mateusza karmiłam piersią i te misiączki nie były takie reguralne




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            tak dokładnie to nie wiem kiedy zaszłam bo jeszcze mateusza karmiłam piersią i te misiączki nie były takie reguralne........

                            Bet no widzisz a mówią że karmienie piersia to taka naturalna podkreslam antykoncepcja!!!!!!

                            witam was
                            teraz nie będe podczytywać was co wczesniej pisałyscie bo nie mam czasu -właśnie czeka na mnie sterta prasowania hehe ,mały przed chwilą zasnął i na spokojnie to zrobię

                            wczoraj miałam lenia a dzis jak nigdy rano wstałam pomyłam okna,meble ,katy wszystkie takie a'la generalne podłogi nawet dywan Sylwii uprałam i teraz sie suszy..mały dzielnie asystował i teraz padł zmęczony

                            tylko się wkurzyłam bo okna myłam rano lecz mimo to swieciło słonce i mam smugi--dziewczyny czym okna myjecie i co robicie zeby smug nie było?plisssssssss
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość

                              sikornik głowa do góry,juz Ci pisałam że ja ostatnio z moim m to co weekend się rozwodze!!!!!
                              a może to Olcia kwestia naszych gwałtownych charakterów, bo Ty też choleryk jak ja Cię p...

                              Skomentuj


                                tylko że ja się nie sugerowałam tym ze karnie to nie zajde bo juz miała przykład na mojej kumpeli że zaszła chociaż karmiła, uważaliśmy, tylko że karmiąc nie chcialam brać tabletek, no i wpadka ale ani chwili mie żałuję




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X