Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki z VICHY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Ja borykając się z trądzikiem używałam serii normaderm bo mi tak poleciła pani dermatolog, efekt? Odpowiednia dieta bardziej mi pomogła, uwielbiałam ten krem za zapach , konsystencję, ale na ten problem u mnie nie zaradził. Ostatnio miałam przygodę z kremem idealia- spodobał mi się ale nie na tyle by poświecić 100 złotych za słoiczek 50 ml

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki z VICHY

      Wiesz, bo to jest tak, że to co może pomagać większości osób, niekoniecznie może pomóc właśnie nam, a czasem nie warto przepłacać.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki z VICHY

        Często zakupuje krem Vichy po 20% zniżce:-) Często promocje są w aptece Ziko dermo, zawsze można sprawdzić na stronie internetowej jakie są promocje.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki z VICHY

          Vichy niestety droga firma Nawet na promocjach ale i dobra

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki z VICHY

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Vichy niestety droga firma Nawet na promocjach ale i dobra
            Opinie ma dobrą faktycznie ale albo nie całkiem pokrywa się ona z rzeczywistością albo tylko mojej mamie nie podpasował ich krem bo skóra strasznie ją swędziała po posmarowaniu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki z VICHY

              W ziko dermo jakiś czas temu była promocja na te kosmetyki, myślę, że za jakiś czas znowu będzie, warto śledzić na bieżąco

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki z VICHY

                W moim przypadku Vichy absolutnie się nie sprawdziło. Próbowałam kosmetyków do ciała, do pielęgnacji warzy i podkładów. W każdym przypadku skóra była zaczerwieniona i wysuszona. Myślałam, że nieodpowiednio dobierałam preparaty, więc próbowałam różnych serii. W końcu zrezygnowana zapytałam się farmaceutki z czego może to wynikać, a ona przyznała szczerze, że składy tych kosmetyków są dość obciążające dla skóry i moja może sobie po prostu nie radzić z ich składem. Jeśli chodzi o podkłady, to są one zdecydowanie za ciężkie. Nie wiem, jak wy, ale miałam wrażenie, że mam na buzi maskę. Zdecydowanie Vichy to moje rozczarowanie. Jednak wiem, że nie wszystkie rodzaje skóry tak reagują. Moja mama od lat używa tych kosmetyków i je sobie zachwala. Ja niestety nie mogę, ale widocznie mam zbyt wymagającą skórę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kosmetyki z VICHY

                  Polecam Iwosin bądź Pharmaceris.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kosmetyki z VICHY

                    o tak, ja też bardzo lubię iwostin- mówi się, że to polski odpowiednik Vichy. Jak dla mnie Vichy są dobre ale zbyt drogie i na rynku są produkty tańsze a nawet lepsze jakościowo

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kosmetyki z VICHY

                      Są bardzo dobre ale mają jedną wadę-uzależniają, czyli pomagają do tego czasu do kiedy ich używasz-potem problemy wracają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kosmetyki z VICHY

                        O wszystkich kosmetykach Vichy się nie wypowiem , bo nie używałam. MIałam tylko krem na dzień do skóry z niedoskonałościami Normaderm i nie byłam zachwycona. Nie nawilżał odpowiednio, rolował się pod makijażem, a doskonałości jak były tak są.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kosmetyki z VICHY

                          Bardzo dobry jest krem z vichy, dobrze działa na skórę i nawilża. Oprócz kremu nie miałem styczności z tą marką.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kosmetyki z VICHY

                            Dostałam jakiś czas temu próbki kremów VICHY, potem zamówiłam następne. Jestem zachwycona tymi kremami. Działanie rewelacyjne, nie da się ukryć. Ale trzeba polować na okazje, bo normalnie nie są to kosmetyki na moją kieszeń.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kosmetyki z VICHY

                              Jak byłam nastolatką to używałam kosmetyków Vichy z linii Normaderm przeciwtrądzikowej, jednak nie przynosiły specjalnego efektu. Choć podobno żel do mycia twarzy normaderm jest super, ale jego akurat jeszcze nie miałam okazji wypróbować.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kosmetyki z VICHY

                                Vichy zawsze wydawało mi się przereklamowane, cena odstrasza, na rynku są lepsze kosmetyki, warto też poddać się badaniu cery i dobrać kosmetyki z kosmetyczką

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X