Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

    Zgadzam się. Moje dziecko też chodzi do językowego. Kilka godzin z językiem dziennie, doskonale sobie radzi i moim zdaniem tak to powinno wyglądać.
    Przecież wiadomo, że dzięki temu na starcie dziecko będzie wyprzedzać rówieśników.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

      Ok, to już wiem, że językowe ;-) Bo w innym poście pisałaś...
      Też jestem takiego zdania. Nie ma co porównywać podstawy językowej do tego, co daje przedszkole językowe, gdzie masz kilka godzin dziennie z językiem.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

        Jest dokładnie tak, jak piszesz. Nie wyobrażam sobie, żeby teraz moje dziecko chodziło do normalnego publicznego - po prostu by się cofało rozwojowo.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

          Teraz też sobie tego nie wyobrażamy. Zupełnie inny poziom.
          Widać to nawet podczas rozmów z rodzicami, którzy mają dzieci w publicznych. Po prostu tam największym problemem są ograniczenia związane z narzuconym odgórnie programem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

            No właśnie - gdybym nie miała wśród znajomych rodziców, którzy mają dzieci w publicznych przedszkolach, to w życiu bym się nie zorientowała, że tak to może wyglądać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

              Zdecydowanie językowe. Córkę mam w Sowie w Częstochowie. Różnica w stosunku do rówieśników w przedszkolach publicznych naprawdę kolosalnie duża.
              Coś innego mieć 15 minut na tydzień języka, a coś innego kilka godzin dziennie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X