Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Uwaga: kolka!

    U mnie spawdzała się dieta, jakiekolwiek odstępstwa powodowały kolkę i płacz. I trudno to było opanować, nic nie pomagało.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Uwaga: kolka!

      Całe szczęście, że kolki mijają, bo długo nie zniosłabym godzinnego maszerowania po pokoju o 1szej w nocy

      Skomentuj


        Odp: kolka - nic nie pomaga :/

        najlepsze lekarstwo które pomaga każdemu dziecku bez wyjątku to... czas. Może teraz nie masz już siły ale zapewniam że to minie, prędzej czy później. Polecam jeśli maleństwo pije z butelki te antykolkowe a jeśli z piersi ściągać sobie troszkę pokarmu żeby nie leciał mu za szybko bo wtedy dodatkowo łyka dużo powietrza i brzuszek jeszcze bardziej boli.

        Skomentuj


          Odp: kolka - nic nie pomaga :/

          Na pewno przyda się to co HotChocolate poradziła. Kolki są konsekwencją tego, że dziecko małe się praktycznie nie porusza (tzn. to normalne przy malutkim dziecku które nawet nie siedzi).

          Anka6 jeśli mówisz, że praktycznie wszystkiego próbowałaś, to można tylko próbować załagodzić kolki. Nie zapomnij wspomnieć przy wizycie u lekarza z dzieckiem o tych kolkach, może zleci jakieś lepsze krople.

          Skomentuj


            Odp: kolka - nic nie pomaga :/

            Z tego co czytam i sprawdzam to najbardziej polecanym środkiem na kolki jest Viburcol. Wystarczy iść do lekarza czy apteki i się dowiedzieć jakie ma właściwości. Bardzo dobrze że jest to lek homeopatyczny więc można go bezpiecznie dziecku podawać

            Skomentuj


              Odp: kolka - nic nie pomaga :/

              Napisane przez HotChocolate Pokaż wiadomość
              najlepsze lekarstwo które pomaga każdemu dziecku bez wyjątku to... czas. Może teraz nie masz już siły ale zapewniam że to minie, prędzej czy później. Polecam jeśli maleństwo pije z butelki te antykolkowe a jeśli z piersi ściągać sobie troszkę pokarmu żeby nie leciał mu za szybko bo wtedy dodatkowo łyka dużo powietrza i brzuszek jeszcze bardziej boli.
              Zdaję sobie sprawę z tego , że to kiedyś minie, ale czekanie po kilka godzin aż atak się skończy nie jest wg mnie dobrą metodą.

              Skomentuj


                Odp: kolka - nic nie pomaga :/

                to kup czopki i zobacz jak będzie. To najbezpieczniejszy środek jaki możesz podać dziecku. Co mają powiedzieć nasi rodzice jak nie było takich leków ? to musiał być koszmar

                Skomentuj

                •    
                     

                  czy to kolka???

                  Moja córcia ma prawie 3 miesiące. Do tej pory nie miała problemów z brzuszkiem - było kilka kupek dziennie i puszczała bączki. Teraz ilość kupek się zmniejszyła (wiem, że tak może być), bączki są jak były, ale po paru godzinach bez kupki córcia zaczyna marudzić, płacze, stęka, podkurcza nóżki. Trwa to kilka, kilkanaście minut, w tym czasie też puszcza bąki, cała "awantura" nie zawsze kończy się kupką. Czy to jest kolka? A jeśli nie co to może być i jak pomóc bobasowi?

                  Skomentuj


                    Odp: kolka - nic nie pomaga :/

                    moze sprobuj Trilacu? coreczka mojej siostry tez czesto miala zaparcia, a ten lek siostra podawala jej systematycznie bo dobrze wplywa na jelita i teraz rzadko kiedy miewa problemy z zaparciami

                    Skomentuj


                      Odp: czy to kolka???

                      pewnie najlepiej byloby skonsultowac to z lekarzem... ja daje swojej malej trilac na problemy z zaparciami, to jest tez probiotyk wiec dobrze wplywa na oslabiony organizm. u nas pomoglo i pomaga zawsze w kryzysowych sytuacjach, mam nadzieje ze z twoja coreczka wszystko bedzie dobrze pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: czy to kolka???

                        a dlaczego akurat ten probiotyk podajesz swojemu dziecku?

                        Skomentuj


                          problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                          Czy któraś z mam stosowała Spokojny Brzuszek baby and mama med jakaś opinia ?

                          Skomentuj


                            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                            Spokojny Brzuszek, to na kolki u noworodka? Moja koleżanka to pije, bo ma juz dzidziusia i mówiła, że synek śpi spokojnie - od niej dowiedziałam się w ogóle o tych ziołach z baby an mama med Ja teraz piję z Szczęśliwą Ciążę na zgagę i zaparcia w ciąży, i jeszcze jedne zioła - Energia i Witalność - to pije zamiast kawy. Moim zdaniem dobre - pomaga walczyć z sennością i zmęczeniem w ciąży. Jeśli chodzi o moją opinię o baby and mama med - po tych dwóch mieszankach oceniam ich dobrze, bo jednak robi swoje, jest smaczne i łatwe w przygotowaniu a pomaga więc jeśli chcesz od nich Spokojny Brzuszek opinia mojej koleżanki jest pozytywna. Słyszałam tez że dobrze jest dziecku parzyć herbatkę z kopru włoskiego.

                            Skomentuj


                              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                              Napisane przez solga Pokaż wiadomość
                              Czy któraś z mam stosowała Spokojny Brzuszek baby and mama med jakaś opinia ?
                              Solga mi to już rodzice kupili na kolki i na zaparcia u dziecka, to herbatka z kopru włoskiego. Mieszkają w Szwajcarii i mówili , że tam to jest bardzo popularne. Ja jeszcze akurat tych nie próbowałam bo jestem w ciąży, ale Dobre Trawienie z tej firmy mi bardzo pomogło. Słyszałam dobre opinie o tej firmie więc Spokojny Brzuszek pewnie też działa

                              Skomentuj


                                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                                Moja koleżanka pije ten Spokojny Brzuszek - opinia jej jest pozytywna z tego co wiem, bo mi sie chwaliła ja to jej dziecko ładnie je i śpi spokojnie - mam nadzieję, że i dla ciebie okaże sie to dobry sposób na kolkę dla niemowlaczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X