Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobra szkoła

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobra szkoła

    Moja córka ma jeszcze chwilę na to by iść do szkoły ale zastanawiam się już teraz jaką szkołę wybrać. Wiem, ze to tych lepszych są spore kolejki. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej szkoły?
  •    
       

    #2
    Odp: Dobra szkoła

    Polecam zainteresować się szkołami podstawowymi prywatnymi, najważniejsza kwestia do kompetencje kadry pedagogicznej, warto to sprawdzić. My zdecydowaliśmy się posłać maluszka do szkoły prywatnaszkola.pl w Legnicy, bardzo dobra szkoła, mają chyba najbogatszą ofertę zajęć dodatkowych w mieście. Wszystko jest na miejscu, także nie trzeba jeździć po całym mieście

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dobra szkoła

      My z mężem zdecydowaliśmy się posłać nasze dzieciaki do szkoły niepublicznej Te Vizja na warszawskiej Ochocie . Placówka cieszy się świetną opinią, wszystkie zajęcia w pełni rozwijają nasze pociechy. Mają też wiele ciekawych zajęć dodatkowych, co ważne codziennie mają zapewnione pełnowartościowe i zdrowie posiłki. Moim zdaniem jeżeli masz możliwość wyboru to zdecyduj się na szkolę prywatna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dobra szkoła

        Dla mnie dobra szkoła, to taka, która potrafi współpracować ze wszystkimi organizacjami, instytucjami i rodzicami potrafi twórczo współpracować. Każda szkoła żyje w określonym środowisku i powinna być w to środowisko wrośnięta, być rodzajem szkoły środowiskowej jej uczniów. Zapewniać możliwości rozwoju uczniom w działaniach dydaktycznych i jednocześnie wychowywać, niezależnie czy dzieci pochodzą z rodzin lepiej czy gorzej sytuowanych, czy dzieci są wybitnie zdolne, czy mają dysfunkcje. Doceniam np. przykłady współpracy szkoły dla zapewnienia dzieciom opieki psychologicznej /epedagogika.pl/praca-nauczycieli-specjalistow/przyklady-uzgodnien-warunkow-wspolpracy-organizowania-i-udzielania-pomocy-psychologicznopedagogicznej
        Last edited by disne; 30-06-2020, 19:30. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dobra szkoła

          Warto pomyśleć też o wymianach uczniowskich, to wspaniała szansa na rozwój, naukę języka a zarazem przygodę. W końcu podróże kształcą. Moja córka była w Anglii na wymianie organizowanej przez.into-exchange.com.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni, że na nich właśnie trafiliśmy, to prawdziwi profesjonaliści, wszystko było perfekcyjnie z ich strony przygotowane.
          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:31. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X