Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady eksperta PKO
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady eksperta PKO Kiedy dawać kieszonkowe? Czy pieniądze powinny być nagrodą? Jak wychować dziecko, aby umiało oszczędzać, rozsądnie wydawać i jak tłumaczyć wartość pieniądza – na te i inne pytania odpowiada ekspert PKO Banku Polskiego.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-11-2015, 15:36
wartkawoda wartkawoda jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wartkawoda.polki.pl

Domyślnie w jakim banku konto?

Obecnie mam konto w banku i zjada mi strasznie dużo za przelewy (po trzecim nalicza dodatkowe opłaty). Znacie może konta, które nie mają takich opłat? Szukałam w wyszukiwarkach w internecie i póki co zainteresował mnie ideabank.pl, ktoś może ma i moze potwierdzić brak ukrytych opłat?

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 02-03-2016 o 13:16. Powód: aktywny link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-11-2015, 05:55
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64
Domyślnie Odp: w jakim banku konto?

Ja od roku mam konto w bzwbk. Za przelewy nie pobiera opłat. Ale ostatnio zacząli ściągać opłatę za kartę do konta...
Sama nie wiem czy jestem zadowolona z tego banku, więc raczej nie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-11-2015, 12:49
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Zdjęcia: 63

My z mężem mieliśmy do ideabank wpłacać kasę na lokatę, ale w końcu zrezygnowaliśmy. Nie jest to zbyt dobrze znany bank, więc trudno mu zaufać tak do końca i powierzyć pieniądze.

Ja mam konto w dwóch bankach. Jedno w Alior Bank a drugie w Mbank. W AliorBanku mam aktualnie już tylko oszczędnościowe, bo stwierdziłam, że nie będę płacić za utrzymanie ROR z kartą 6 zł miesięcznie i przeniosłam rachunek do Mbank, gdzie nie płacę nic za nic I jestem zadowolona. Oszczędnościowe w Mbanku są słabiej oprocentowane, więc oszczędności trzymam w Aliorze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-11-2015, 18:13
sandflowerr sandflowerr jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sandflowerr.polki.pl

Ja mam w Getin, bdb konto, bez opłat za konto i kartę, a oprocentowanie lokat znacznie lepsze niż w mbank czy alior.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2015, 17:22
balbinka3 balbinka3 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
balbinka3.polki.pl

ja mam w BZWBK i jest całkiem niezłę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2015, 17:19
darka34 darka34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
darka34.polki.pl

Ja mam konto w ING direct i jest naprawdę super.Najlepiej zanim się założy takie konto w banku to warto sobie najpierw porównać oferty np. na takich stronach http://www.kredyt-portal.pl/konta-w-...orownanie.html
Moja córka 13 letnia też już ma konto młodzieżowe.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 02-03-2016 o 13:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2015, 21:27
olabis olabis jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olabis.polki.pl

Bank Smart ma lepsze warunki niż ING, porównanie możesz znaleźć tutaj http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/ Ja mam to konto i faktycznie nie ma żadnych opłat i żadnych limitów i warunków nie trzeba spełniać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-12-2015, 23:19
justyna612 justyna612 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
justyna612.polki.pl

uważam, że powinno się dobrze zastanowić nad wyborem konta w banku ponieważ różne banki maja różne oferty i po prostu trzeba trochę pochodzić i ponegocjować z doradcami ja mam konto w GB i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-12-2015, 15:50
lucyna84 lucyna84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucyna84.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja mam konto w aliorbanku i nie narzekam. Odkąd na konto wpływa mi wypłata co miesiąc nie płacę ani za konto ani za kartę. Także ja mogę polecić. Wcześniej miałam w PKO i szczerze mowiac nie rozumiem co ludzi w tym banku trzyma poza przyzwyczajeniem. Za wszystko tam trzeba płacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-2015, 11:24
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Nie jestem zadowolona z konta w obecnym banku, bo wprowadzili opłaty, znieśli zwroty z płatności kartą i tak na prawdę co miesiąc tracę około 20zł. Nie chcę pozostawać w tym samym banku, bo nie ma on żadnej oferty, która by mnie zainteresowała. Zastanawiam się nad bankiem credit agricole, bo na tej stronie http://www.credit-agricole.pl/klienc...rzeniesc-konto znalazłam prostą procedurę przeniesienia konta, a ich oferta mnie zadowala. Macie tam konta?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania