Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Samotni rodzice
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Samotni rodzice O wychowywaniu dzieci w pojedynkę

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-06-2014, 15:23
kasiamango kasiamango jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiamango.polki.pl

Domyślnie Samotna matka a szanse na kredyt

Witam. Moja koleżanka jest samotnie wychowująca matką, ostatnio zastanawiała się: jakie ma szanse na dostanie kredytu hipotecznego. Nie wiem może któraś z pań na forum była w podobnej sytuacji... Moja koleżanka ostatnio czytała o MdM i jak już się dowiedziałam, z tej str.: http://mieszkaniedlamlodych.com/prog...odych-warunki/ - teoretycznie by się złapała. Opiszę pokrótce jej sytuację, zarabia ponad 2,5 tys. na rękę oraz nie bierze alimentów od ojca dziecka. Jakie ma szanse na kredyt? A jakie na dofinansowanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2014, 15:24
tatulsolo's Avatar
tatulsolo tatulsolo jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tatulsolo.polki.pl

Domyślnie Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

Moja kuzynka jest samotną matką, i dostała kredyt - tylko ona zarabia troszkę więcej
Na dofinansowanie jest duża zszansa w przypadku bycia samotną matką )
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2014, 19:59
kaska1972 kaska1972 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaska1972.polki.pl

ciekawe, ale ja slyszalam że w praktyce cięzko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-2014, 11:57
katszymon katszymon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
katszymon.polki.pl

Ciężko o kredyt,a jak jesteś samottną maatką to jeszcze ciężej,ale to nie znaczy że jest to niemożliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2014, 18:28
horn horn jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
horn.polki.pl

Najlepiej żebyś sprawdziła sobie opinie bankach i kredytach. Ciężko doradzić coś innego. Wiadomo, że takie placówki mają swoje kryteria w przyznawaniu kredytu. Sama musisz zdecydować się na któryś z nich, więc polecam ci forum finansowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 12:29
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

W projekcie MDM ciężko będzie jej otrzymać kredyt. Ale niech próbuje a nóz widelec sie uda. Moi znajomi brali, i mimo że on i ona zarabią po 2,5 i są bez dzieci to też ten kredyt dostali ledwo co- uratował ich wkład własny. Więc może też niech w razie czego skołuje sobie pieniążki na taki wkład z 15-20 tysięcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2016, 09:17
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Jeśli szukacie informacji odnoście ofert kredytowych, to według mnie najlepiej zajrzeć na forum kredytowe, gdzie można porównać sobie wszystkie oferty. Ja polecam wam zajrzeć do kredyty-gotowkowe.net. Mnóstwo narzędzi kredytowych, opinie użytkowników oraz profesjonalne doradztwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2016, 13:22
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jmalinowska.polki.pl

Ja obecnie sama wychowuję dziecko. Wprawdzie miałam większe problemy z dostaniem kredytu niż jakbym się starała o to z kimś ale nie jest to niemożliwe. Warto jest probować. Polecam dopytać się bezpośrednio u doradcy albo na forum o kredytach mieszkaniowych .Będziesz miała dzięki temu lepsze pojęcie o tym jak przedstawiają się oferty .

Zerknij sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f125/ - na forum jest duży dział o kredytach mieszkaniowych. Zadaj pytanie właśnie tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2016, 15:28
maew_1 maew_1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maew_1.polki.pl

Nie wiem jakie ma szanse na taki kredyt jednak niech zajrzy sobie na ten http://rachunek.net.pl/ubezpieczenie...zwrocic-uwage/ serwis bo jest tam sporo dobrych artykułów które mogłyby jej pomóc Ja często tam zaglądam gdy mam dylemat związany z bankowością
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-03-2016, 14:56
Becia88's Avatar
Becia88 Becia88 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Becia88.polki.pl

jest możliwe dostanie kredytu, zależy wszystko od tego w jakiej konkretnie kobieta jest sytuacji i czy się kwalifikuje pod określone warunki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania