Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki jest wasz styl jazdy ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki jest wasz styl jazdy ?

    Hej dziewczyny,

    jaki jest Was styl jazdy? Pytam, ponieważ niedługo będę miała dziecko i muszę się nauczyć bezpieczniej jeździć... Jestem jeszcze młoda, mąż ma szybki samochód i nawet się nie czuje tej prędkości, którą wskazuje strzałka na liczniku...
    W związku z tym myślę nad tym, aby zdecydować się na kurs bezpiecznej jazdy. Co Wy na to?? Po takim szkoleniu będę jeździła bardziej ekonomicznie, a co za tym idzie bezpiecznie??
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

    Uważam że ogólnie jeżdżę bezpiecznie ,z dwójką dzieci prawie zawsze więc muszę i chcę być ostrożna

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

      Ja też jeżdżę bezpiecznie, ale mam spore problemu z parkowaniem

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

        Napisane przez mendroa Pokaż wiadomość
        Hej dziewczyny,

        jaki jest Was styl jazdy? Pytam, ponieważ niedługo będę miała dziecko i muszę się nauczyć bezpieczniej jeździć... Jestem jeszcze młoda, mąż ma szybki samochód i nawet się nie czuje tej prędkości, którą wskazuje strzałka na liczniku...
        W związku z tym myślę nad tym, aby zdecydować się na kurs bezpiecznej jazdy. Co Wy na to?? Po takim szkoleniu będę jeździła bardziej ekonomicznie, a co za tym idzie bezpiecznie??
        No...reklama niezła..
        Prawo jazdy mam juz 16 lat niby jeżdzę bezpiecznie ale...mam juz jeden poważny wypadek za sobą.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

          chciała bym powiedzieć ze jeżdżę bezpiecznie ale trochę mijało by się to z prawda dlatego autko rozwalone

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

            Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
            chciała bym powiedzieć ze jeżdżę bezpiecznie ale trochę mijało by się to z prawda dlatego autko rozwalone
            Zdarza się i najlepszym kierowcom

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

              Na pewno przyda się taki kurs bezpiecznej jazdy, szczególnie gdy jeździsz z małymi dziećmi. Ale nawet dobremu kierowcy może się zdarzyć wypadek, nie zawsze da się przewidzieć wszystko na drodze.
              Potrzebuję tonery do drukarek tanio. Znajdę tam http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-...str-p-282.html ?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                Ja lubię szybko jeździć, ale jak zaszłam w ciążę to bez problemu potrafiłam jeździć bezpieczniej, tzn. wolniej nie potrzebowałam żadnego kursu!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                  Ja lubie tez szybko jeździć, ale odkąd są dzieci jeżdzę tak by były one bezpieczne. A w tych warunkach z myślą o inych jade 30 km bo sie boje by gdzieś nie wjechać w drzewo :P Ogólnie jeżdżę dynamicznie i z pewnością.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    Ja lubie tez szybko jeździć, ale odkąd są dzieci jeżdzę tak by były one bezpieczne. A w tych warunkach z myślą o inych jade 30 km bo sie boje by gdzieś nie wjechać w drzewo :P Ogólnie jeżdżę dynamicznie i z pewnością.
                    No widzisz marzena i nie potrzebne nam żadne kursy bezpieczeństwa grunt to mieć poczucie odpowidzialności za swoje dzieci wtedy noga z gazu sama schodzi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                      Dokałdnie. Haha Chyba bym się wkurzyła jak by mi ktoś powiedział, że mam iść na jakiś kurs :P

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                        Zanim urodziłam dziecko jeździłam szybko... Potrafiłam na autostradzie z Punto 1.2 wyciągnąć 177 km/h i zawsze mnie denerwowali niedzielni kierowcy, którzy jadą po 50 na godzinę, gdzie ograniczenie jest np do 90... Ale teraz keidy mam dziecko, jeżdżę dużo wolnej...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                          Ło matko 177 to już przeginka Ja to maks 140 km jeździłam i mamy 1.1 hehe. Ostro cisnęłaś. Ale też nie lubie ospałych mulących kierowców i nawet jak jade z dzieckiem to się denerwuje że przede ną jdzie jakiś przymuł.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                            Napisane przez magicclaw Pokaż wiadomość
                            Zanim urodziłam dziecko jeździłam szybko... Potrafiłam na autostradzie z Punto 1.2 wyciągnąć 177 km/h i zawsze mnie denerwowali niedzielni kierowcy, którzy jadą po 50 na godzinę, gdzie ograniczenie jest np do 90... Ale teraz keidy mam dziecko, jeżdżę dużo wolnej...
                            O rety ta ja nawet chyba 140 nigdy nie przekroczyłam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki jest wasz styl jazdy ?

                              haha Czyli mi jesteśmy słabeuszki patrząc na to 177 km Taki mały silniczek a tyle wyciągnął ja to jestem pełna podziwu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X