Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-09-2014, 19:57
EmmyZ EmmyZ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
EmmyZ.polki.pl

Domyślnie Przeprowadzka...

Jestem w trakcie przeprowadzki, sukcesywnie przewożę rzeczy do nowego mieszkania, i nie było by w tym jakiegoś większego problemu, gdyby nie komplet luster i problem jak je przewieźć. Chodzi o to, że w trakcie transportu, a droga do domu, gdzie się przeprowadzam (wieś) jest mocno wyobista-aslaft ma zostać dopiero położony. Chcę żebyście ocenili mój plan na uniknięcie połamania luster, otóż chcę je najpierw wszystkie zbić w kupię a następnie obwinąć grubą warstwą takiej folii http://www.rajapack.pl/index.php?so=...jabul-standard a ostatecznie związać wszystko, taśmą izolacyją, żeby przypadkiem nic się nie rozwiązało w czasie podróży. Na krawędzie chcę jeszcze położyć jakieś gazety, tak aby lustra nie poprzecinały taśmi i nie wyleciały. Czy myślicie, że to wystarczy, czy powinienem coś jeszcze zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2014, 18:02
gretta gretta jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gretta.polki.pl

Domyślnie Odp: Przeprowadzka...

mogłaś wziąć jakąś profesjonalną firmę do przeprowadzki i nie miałabyś takiego problemu :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2014, 19:57
netmonika87 netmonika87 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
netmonika87.polki.pl

Jeżeli ma się dużą i zgrana rodzinę to żadna firma do przeprowadzek nie będzie potrzebna... ja właśnie tak się przeprowadzałam, bardzo pomagała nam rodzina i znajomi i przeprowadziliśmy się w trzy dni a było tego wszystkiego na prawdę bardzo dużo ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-2014, 22:41
erling erling jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
erling.polki.pl

Miasto: Niepołomice

U nas też wystarczyła grupa zgranych przyjaciół i cały dobytek został przewieziony

Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł zabezpieczenia luster. My podobnie pakowaliśmy antyramy (mamy w nich ułożone wielkie układanki) i nic im się nie stało. Droga nasz też nie była asfaltowa
Nieprzeczytane 10-10-2014, 21:08
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

U nas ekipa do przeprowadzek nie była potrzebna. Rodzina, trzy samochody i setki kartonów w zupełności wystarczyły. Trzeba było też kilka kursów zrobić ze starego mieszkania do nowego ale jakoś wszyscy razem daliśmy radę.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-10-2014, 18:17
truskawka91 truskawka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
truskawka91.polki.pl

Mnie dopiero czeka przeprowadzka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-10-2014, 17:22
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187

Cytat:
Napisał truskawka91 Zobacz post
Mnie dopiero czeka przeprowadzka
To w pewnym sensie nie zazdroszczę. na pewno fajne jest to jak idzie się na swoje ale ile przy tym jest roboty.To pakowanie,potem rozpakowywanie...strasznie dużo czasu to pochłąnia a już w ogóle przy dzieciach

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 12:32
grossowna grossowna jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
grossowna.polki.pl

No właśnie trzeba mieć fajną i zgraną rodzinę, a jeśli nawet taką się ma to nie zawsze ma ona czas. Ja skorzystałam z usług ABC Przeprowadzki z ulicy Łokietka w Krakowie i w ciągu jednego dnia przewieźli mi rzeczy. Nie musiałam zawracać głowy rodzinie czy przyjaciołom, bo wiem, że raczej by mi pomogli, ale każdy chce trochę odpocząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 14:56
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

ja jak się przeprowadzałam do męża - ehh jeszcze niestety nie na swoim to brałam dużo rzeczy, meble itd. bo pój pokój miała przejąć siostra - i mam to szczęście iż Mąż ma samochód dostawczy i daliśmy w dwójkę radę - ja lubię pakować się ale już rozpakowywać to już nieee
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2014, 20:41
messia messia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
messia.polki.pl

Czasami faktycznie wystarczy pomoc przyjaciół. Dopiero, jak oni czasu nie mają, to warto odezwać się do firmy, która zajmuje się przeprowadzkami. A jeżeli ktoś przeprowadza się pierwszy raz i nie wie jak to ogarnąć, to polecam poradnik, który można znaleźć na stronie internetowej japa.pl. Świetnie przeprowadza przez każdy etap tego ciężkiego wyczynu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania