Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pralko suszarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pralko suszarka

    Wydaje mi się że może być problem z pralkosuszarką w tej cenie ale poszukaj w sklepach internetowych, warto też zwrócić uwagę ile energii pobiera taki sprzęcik

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pralko suszarka

      Znajdziesz. Sama jakiś czas temu kupowałam sobie pralko suszarkę oraz nie miałam takich dużych funduszy. Jest wiele modeli w cenie poniżej 1500 zł. Zerknij sobie do sklepu Euro - tam mają bardzo duży wybór:
      http://www.euro.com.pl/pralko-suszarki.bhtml

      Zdecydowałam sie na model Indesit. Ma załadunek 7 kg co mi w zupełności wystarcza. Praleczka kosztowała niecałe 1300 zł. Poza tym w sklepie można kupować sprzęty na raty 0% tak wieć nie musisz inwestować całych swoich funduszy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pralko suszarka

        o to super Ja gdy parę lat temu kupowałam sobie pralkę to różnica była parę stówek między mogelem z suszarką a bez niej.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pralko suszarka

          ja widziałam ostatnio fajny bajer na http://www.candy.pl/pl/ teraz są sprzęty z którymi możesz się komunikować przez telefon czy tablet Moja mama ma taką pralkę i mega fajny bajer - programujesz kiedy ma się włączyć itd Dla mnie bajer bo często nie ma mnie w domu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pralko suszarka

            Marzy mi sie pralko suszarka, sxukalam troszke w Internecie ale ciezko wybrac

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pralko suszarka

              Przy kolejnej wymianie pralki chciałabym właśnie kupić ją wraz z suszarką. Ceny są trochę wysokie, ale to świetne rozwiązanie i znacznie przyspiesza całe pranie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pralko suszarka

                Też mam teraz taki dylemat. Planujemy wymianę pralki i zastanawiamy się, czy by nie kupić od razu pralko-suszarki. Widziałam, że Candy ma duży wybór takiego sprzętu http://www.candy.pl/pl/ . Możecie polecić jakiś konkretny model?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pralko suszarka

                  Magiczna jest to dobry wybor. Sama obecnie jestem posiadaczką pralko suszarki Candy i sobie chwalę. Szczególnie z uwagi na to,że nie mam za bardzo miejsca na rozwieszanie prania ( mieszkam w kamienicy bez balkonu).

                  Wybrałam ten sprżecik:
                  http://www.candy.pl/pl/produkty/pran...vw-5117lwhcs-s

                  Pralko suszarka jest porządna. Mieści ponad 11 kg prania, 8 kg ubrań do suszenia. Ciuszki nie są pogniecione, programów prania i suszenia również jest sporo.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pralko suszarka

                    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                    Przy kolejnej wymianie pralki chciałabym właśnie kupić ją wraz z suszarką. Ceny są trochę wysokie, ale to świetne rozwiązanie i znacznie przyspiesza całe pranie.
                    Prania może Ci nie przyspiesza, ale skraca potem problemy związane z wieszaniem, suszeniem itd. :-) No jak będziesz szukać to tak jak radzą poprzednicy poszukaj czegoś z CANDY bo mają naprawdę dobry sprzęt, szczególnie jeśli chodzi o oprogramowanie i ilość dostępnych funkcji.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pralko suszarka

                      Mąż mnie namawia na pralko-suszarkę, bo będziemy zmieniać pralkę. Ja nie jestem przekonana, wszyscy mnie straszą, że rachunki za prąd będą kolosalne, ubrania wymięte, zniszczone. Sama nie wiem, raczej nie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pralko suszarka

                        Mi też się wydaje, że nie.
                        Błędy są nieodłączne od natury ludzkiej i od faktu, że żyjemy. Są darami, okazjami do dalszej nauki i rozwoju.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pralko suszarka

                          Moim zdaniem dobrym wyjściem jest zakup samej suszarki, z której będziemy korzystać tylko w przypadku rzeczy, którym to na pewno nie zaszkodzi, a nie jest prawdą, że suszarki elektryczne niszczą każdy rodzaj tkanin. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem, to polecam poczytać na ten temat http://poradnikowy.net/suszarki-do-p...ja-producenci/, nie będę się niepotrzebnie rozpisywać.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pralko suszarka

                            Nie kupujcie pralko-suszarki! Lepiej jest kupić dwa oddzielne urządzenia. To 2w1 pobiera o wiele więcej wody, prądu i jest niesamowicie awaryjne, bez względu z jakiej firmy ją kupicie.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pralko suszarka

                              Nigdy nie miałam pralko-suszarki, jakoś nie było mi to do szczęścia potrzebne.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pralko suszarka

                                Ja na początku też uważałam, że nie potrzebny mi taki sprzęt ale odkąd mam, nie wyobrażam sobie jak mogłam bez niej wcześniej żyć Aktualnie stoi u nas i bardzo polecam ten model https://www.al.to/p/287526-pralko-su...-wwdc8614.html Jest bardzo pojemna, bo na aż 8 kg prania (suszenia 6 kg), 1400 obrotów na minutę, jest idealna do delikatnych tkanin, ma opcję prania w niskiej temperaturze co nie powoduje blaknięcia tkanin, no i ma super program parowy który idealnie odświeża ubrania które prześmierdły np dymem tytoniowym a i usuwa zagniecenia. Do tego jest bardzo łatwa w obsłudze i naprawdę ułatwia życie. Polecam
                                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X