Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Walka z wandalami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Walka z wandalami

    Mam niecodzienne pytanie jak na to forum, ale może pomożecie mi. Co zrobić z wandalami niszczącymi kołami aut rabatki przed domem? Czy pomoże cos innego niż monitoring? Czy może walka jest z góry przegrana?
  •    
       

    #2
    Odp: Walka z wandalami

    najlepiej telefon, nagrać, przyłapać na gorącym uczynku i postraszyć tym nagraniem, że się pójdzie na policję, albo po prostu zadzwonić na straż miejską by częściej patrolowali u was

    Skomentuj


      #3
      Odp: Walka z wandalami

      tylko chyba chodzi faktycznie o wandali czy po prostu o ludzi którzy przejażdzają samochodami. Może wystarczy tylko zwrócić na to uwagę i porozmawiać??

      Skomentuj


        #4
        Odp: Walka z wandalami

        A może- jeśli masz taką możliwość- zabezpieczyć plac parkingowy. Obecnie są takie systemy jak takie anteny dalekiego zasięgu, automatycznie sterujące szlabanami czy bramami. Myślę, że takie zabezpieczenie przyniesie efekt.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Walka z wandalami

          Monitoring powinien pomóc w złapaniu sprawców.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Walka z wandalami

            To rzeczywiscie nierowna walka.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Walka z wandalami

              Postaw wysokie krawężniki.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Walka z wandalami

                Napisane przez agnes66
                No i nie tylko monitoring, bo są też specjalne systemy odstraszające, chociażby lampy które same się zapalają jak cos się poruszy. Radzę skontaktować się z fachowcami w tej dziecinie, np. http://www.instalproject.pl/chelmza/ którzy mi pomogli.
                W Chamży ziemia pankła

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Walka z wandalami

                  Ja również zamierzam zainwestować w monitoring domu podobny to tego https://www.imoulife.com/pl Ze względów bezpieczeństwa osobiście uważam, że taka instalacja jest często niezbędna. Mam koleżankę, która sama kupiła tego typu urządzenie i jest z niego bardzo zadowolona.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X