Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-10-2014, 10:42
agibee's Avatar
agibee agibee jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agibee.polki.pl

Miasto: Bydgoszcz
Zdjęcia: 187
Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Ładny to wy już jesteście trakcie realizacji.Bardzo Wam zazdroszczę my to jesteśmy na etapie marzeń. Jednak mam nadzieję, że i nasze mierzenie szybko się spełni.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-04-2015, 14:38
wrobelek89 wrobelek89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wrobelek89.polki.pl

Ja chyba zawsze wolałam mieszkania. Podobają mi się np. takie inwestycje http://www.masterminvest.pl/ Bardzo często można dostać mieszkanie z ogródkiem, więc w sumie prawie jak dom, tylko pracy mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-04-2015, 14:59
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Ja marzyłam zawsze o parterowym z 4 pokojami, no ale mamy na 4 piętrze i 4 pokoje w bloku haha prawie marzenie się spełniło :P na balkon wyjdziemy to mamy własny ogródek w powietrzu :P może kiedyś kiedyś kiedyś jak będziemy mocno i dobrze marzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2015, 18:21
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Wybór projektu to jedna kwestia.
Druga to wybór odpowiedniej technologii budowy. To też bardzo ważne, jeśli nawet nie ważniejsze niż odpowiedni projekt.
Przed podjęciem jakichkolwiek kroków, warto poczytać. Moim zdaniem warta uwagi jest chociażby technologia suchej zabudowy: http://suchazabudowa.pl/ . Takie rzeczy naprawdę warto wiedzieć, jeśli na poważnie zastanawiamy się nad rozpoczęciem budowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-04-2015, 12:00
trzynastka13 trzynastka13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
trzynastka13.polki.pl

Ech u nas też wszystko w strefie marzeń. Byliśmy skłonni do mieszkania ale nie wiem czy nie skończy się na jakimś domku. Mi się podoba taki projekt: http://www.dominanta.pl/projekty-domow/lolek-n-2g a mojemu mężowi znowu podobają sie takie mega nowoczesne- proste formy i metalowe wykończenia. Więc nie wiem czy dojdziemy do kompromisu:P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-04-2015, 20:03
szafa szafa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szafa.polki.pl

Dom to moje marzenie W myślach już go urządzam i wiem dokładnie co chciałabym tam mieć na pewno zmywarkę taką jak widziałam na http://www.mixmedia.pl/zmywarki , Jest naprawdę świetna i z wyglądu i ennergooszczędna i wiadomo, ze zużyje mniej wody niż przy zmywaniu ręcznym
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2015, 09:36
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

Też marzę o tym by zbudować dom, ale obecnie muszę iść na "tatwiznę" i kupuję mieszkanie. Jest to o wiele tańsza inwestycja. Ładne mieszkanka widziałam na http://www.vivainvest.pl/, znajoma poleciła tę stronę bo ostatnio też się rozglądała. Wiem, że przy budowie domu jest więcej formalności niż przy zakupie mieszkania, i wiadomo, ze budowa znacznie dłuższa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2015, 17:12
olabis olabis jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olabis.polki.pl

Ja też marzę o domu, mam nadzieję, ze kiedyś uda mi się z bloku wyprowadzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2015, 22:08
kjempka kjempka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kjempka.polki.pl

Ja też marzyłam i teraz to marzenie spełniam. Teraz dach kładziemy.......... Może się uda w tym roku zamieszkać. Ogień w kominku na Boże Narodzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2015, 05:24
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

kjempka u Ciebie bliżej niż dalej u nas dopiero ławy zalane ale coś sie dzieje w kierunku marzenia o własnym domku więc człowiek jakoś szczęśliwszy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania