Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-10-2014, 15:01
lidibrii_pl lidibrii_pl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
lidibrii_pl.polki.pl

Domyślnie Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

Drzwi przesuwane i w dodatku szklane jakoś mimo wszystko do mnie nie trafiają,wolę postawić na solidność drewna i ewentualnie szybka w drzwiach ale do góry gdzie dziecko nie dosięgnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2014, 22:20
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

W pokoju dziecięcym też stawiam raczej na drzwi drewniane. Szkło mogło by być niebezpieczne poza tym zarówno na szkle jak i na lustrach zaraz będą poodbijane ślady dziecięcych łapek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2014, 08:43
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

oj z tymi sladami masz niestety rację, mieliśmy lustro w formie drzwi przesuwnych i o ile było stabilne i mocne dobrze wykonane to ze śladami mozńa było ciągle walczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 11:53
babybest_eu babybest_eu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
babybest_eu.polki.pl

Same drzwi to chyba najmniejszy problem,warto zastanowić się również nad meblami do pokoju dla dziecka,teraz w sklepach internetowych można wybrać kilka tańszych i bardzo fajnych zestawów mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2014, 12:44
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

wolałabym widzieć jakość mebli, my kupilisy zwykły regał z ikea który słózku jako pułka na ksiażki pluszaki i inne zabawki, przede wszystkim wszystko z zasięgu ręki malutkiej do tego szafa pod kolor regału, stolik ikea do rysowania i kanapa, myslę ze na większe szaleństwa bedzie czas jak mała pójdzie do szkoły i będzie potrzebne biurko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:56
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Meble powinny być moim zdaniem przede wszystkim dobrej,solidnej jakości i wtedy możemy pomyśleć również o takim samym łóżeczku do kompletu,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy i doradzimy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2014, 05:41
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Zdjęcia: 14

Większość mówi ,ze jak dziewczynka to ściany musza być różowe i w ogóle dodatki tez różowe itp. A moja córcia ma pokój zielony z odklejenia tapeta tam gdzie jest łóżeczko na tapecie są naklejone sowy z takimi brylancikami no kto nie widział moze powiedzieć brzydko ale powiem szczerze super to wyglada.Po drugiej stronie ma ściankę z meleblkami.Koszyk na brudne ubranka i siateczki na drobne zabawki oraz Polkę na kosmetyki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:30
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

mi się podobają te stonowane kolory ścian, niestety my mamy pomarańczowe ściany i wydają się one zbyt agresywne, także chyba niedługo będzie malowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2015, 12:51
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Skupmy się też an dobrych,ciekawych mebelkach dla dziewczynki,akurat tym się zajmujemy więc możemy pomoc,doradzić na forum
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2015, 22:16
sylwusia8 sylwusia8 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sylwusia8.polki.pl

Pomarańczowe ściany to fajny pomysł A jakie zasłony wówczas dobierzecie? A może rolety ? znalazłam ciekawy poradnik na ten temat - http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/...nczowych-scian może wam się przyda Mi na pewno bo nie mam "ręki" do kolorów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania