Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > luty: Walentynki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-06-2014, 16:23
kasiamango kasiamango jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiamango.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

Cytat:
Napisał ewelka21 Zobacz post
Ja wy tym roku planuję przygotować uroczystą, romantyczną kolację a oprócz tego wręczyć mężowi markowy długopis, który już dawno dla niego upatrzyłam. A jakie są Wasze prezentowe plany?
Moją ostatnią rocznicę ślubu mąż mi zorganizował byłam zachwycona! Zarezerwował nam pokój w hotelu. Na początku zjedliśmy bardzo smaczna i romantyczną kolację a później przeliśmy się po mieście nocą. Było cudownie

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 27-08-2014 o 10:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2014, 21:33
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Prezent walentynkowy??? no nie wiem, u mnie to jakieś miłe prezenty robią świetny efekt. W najbliższym roku planuję zamówić fotoksiążkę wiem, że firma Extrema robi tego typu projekty. Ostatnio zamawiałam u nich kalendarz trójdzielny który wyszedł świetnie, z moimi, prywatnymi, zdjęciami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2015, 21:20
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent jest romantyczna kolacja w wyjątkowej restauracji.Jak dla mnie takim miejscem jest ta restauracja http://dworgiemzow.pl/restauracja/ . Mają bardzo fajne menu po za tym przy okazji można wynająć sobie nocleg w hotelu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-2015, 15:05
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

A może coś bardziej oryginalnego? Materialne prezenty są ok ale jestem zdania,ze o wiele bardziej cieszy wspólne spędzenie czasu. Romantyczna kolacja czy wycieczka.
Dla nas różne rocznice czy urodziny były pretekstem do wzajemnego dopieszczania się oraz spełniania swoich marzeń. Na stronie poniżej:
http://www.*********************************/
Możecie znaleźć wiele pomysłów właśnie na takie oryginalne spędzanie czasu. Wiosną szykuje się nam z narzeczonym 8 rocznica związku . Myślicie,że lot motoparalotnią to jest dobry pomysł? Czy trochę zbyt ekstremalnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2015, 15:25
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

A ja lubię takie materialne prezenty. Mam coś stałego co będzie mi przypominało o tym dniu. Razem z mężem na rocznice albo na na różne takie tam walentynki czy też inne tego rodzaju święta kupujemy sobie jakieś luksusowe drobiazgi, na które na co dzień byśmy sobie nie pozwolili.
Sama proponuję na prezent zegarek jakiejś dobrej marki, wbrew pozorom można je zamówić w dobrych cenach w sieci, na przykład tutaj:
http://www.czaszegarkow.pl/
W sklepie znajduje się outlet markowych zegarków tak więc czasami można upolować coś przecenionego z 1500 zł na 500 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2015, 16:48
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał kundzia20 Zobacz post
A może coś bardziej oryginalnego? Materialne prezenty są ok ale jestem zdania,ze o wiele bardziej cieszy wspólne spędzenie czasu. Romantyczna kolacja czy wycieczka.
Dla nas różne rocznice czy urodziny były pretekstem do wzajemnego dopieszczania się oraz spełniania swoich marzeń. Na stronie poniżej:
http://www.*****************************************************************/
Możecie znaleźć wiele pomysłów właśnie na takie oryginalne spędzanie czasu. Wiosną szykuje się nam z narzeczonym 8 rocznica związku . Myślicie,że lot motoparalotnią to jest dobry pomysł? Czy trochę zbyt ekstremalnie?
pomysł szalony Ja strachliwa więc to nie dla mnie chociaż czasem myśli są aby właśnie coś szalonego zrobić Ale taki lot czemu nie
Trzeba korzystać z życia
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2015, 08:55
kajametrowsk's Avatar
kajametrowsk kajametrowsk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajametrowsk.polki.pl

A ja na przykład jestem zdania,ze takie szalone prezenty są fajne.Sama zastanawiałam się ostatnio nad kupnem lotu na paralotni dla męża. Zrezygnowałam bo doszłam do wniosku,że dla takiego fana motoryzacji o wiele lepszym pomysłem będzie wykupienie kilku okrążeń w sportowym aucie na profesjonalnym torze.
Również jakiś czas temu świętowaliśmy rocznice i zdecydowałam się na taki prezent:
http://motoprezent.pl/produkt-10-nis...6_okrazen.html
Jazdę Nissanem GTR, który osiaga prędkość 550 km /h. Mąż był wniebowzięty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2015, 09:18
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Zdjęcia: 11

Cytat:
Napisał kajametrowsk Zobacz post
A ja na przykład jestem zdania,ze takie szalone prezenty są fajne.Sama zastanawiałam się ostatnio nad kupnem lotu na paralotni dla męża. Zrezygnowałam bo doszłam do wniosku,że dla takiego fana motoryzacji o wiele lepszym pomysłem będzie wykupienie kilku okrążeń w sportowym aucie na profesjonalnym torze.
Również jakiś czas temu świętowaliśmy rocznice i zdecydowałam się na taki prezent:
http://motoprezent.pl/produkt-10-nis...6_okrazen.html
Jazdę Nissanem GTR, który osiaga prędkość 550 km /h. Mąż był wniebowzięty.
Mój małżonek byłby zachwycony Pomysł świetny na prezent. I wrażenie , wspomnienia nie zapomniane. W porównaniu z przysłowiowymi skarpetami na prezent, ten jest naprawdę bardzo oryginalny i wow!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2015, 09:34
macdzia's Avatar
macdzia macdzia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macdzia.polki.pl

Zdjęcia: 64

Fajny pomysł z tymi gotowymi prezentami :-) teraz wyrastają takie firmy jak grzyby po deszczu ;-) szkoda, że ja na to nie wpadłam he he ;-) ale to rewelacyjna sprawa, jeśli wiemy co nasz mąż czy żona lubi..ja co prawda jeszcze z tego nie korzystałam, bo zazwyczaj sama organizuję różne atrakcje dla mojego męża, to pewnie w niedalekiej przyszłości z niego skorzystam :-)))
Narazie wystarcza mi dobra znajomość mojego męża i samodzielność w działaniu i narazie się udaje..ale powiem Wam, ze łatwiej kupić prezent dla faceta, jeśli ma jakąś pasję..
Mój mąż uwielbia rowery i książki i to tak na maxa więc dla niego jednym z prezentów był np. trenażer do roweru, żeby na własnym rowerze mógł jeździć w domu. Nie był najtańszy ale zaangażowałam w to rodzinkę i uzbieraliśmy, a mąż był przeszczęśliwy. Do tego impreza niespodzianka i najlepsi przyjaciele i mąż był mega zadowolony..
Imieniny - najnowsza książka ulubionego pisarza, z autografem specjalnie dla niego..( było trudno, przez ponad miesiąc musiałam to załatwiać, ale mina męża bezcenna ).
Warto się trochę wysilić, żeby uszczęśliwić tą drugą stronę !
Mąż oczywiście też o mnie dba..i jego prezenty są zawsze trafione :-) ZNA MNIE, WIE CO LUBIĘ I PRZEDE WSZYSTKIM MNIE SŁUCHA..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2015, 13:01
pop-and pop-and jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pop-and.polki.pl

Prezent musi być dostosowany indywidualnie.Ja żonie zawsze kwiaty kupuję a oprócz tego, wizyta w hotelu. Zawsze kiedy odwiedzamy hotel białobrzegi, żona jest zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania