Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-10-2011, 16:48
prymus321 prymus321 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
prymus321.polki.pl

Smile Praca w domu, dla mam i nie tylko!

Praca. Ogólnopolska firma poszukuje osób do promocji firmy w Internecie, Wymagany dostęp do Internetu i sprawne poruszanie się w nim, zarobki 360 – 1540 pln/msc, tel: 509 058 891,
agn-len@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2011, 13:30
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Zdjęcia: 42
Domyślnie Odp: Praca w domu, dla mam i nie tylko!

A może by coś bliżej...ja się juz dałam nabrać na wysyłanie reklam.Telefon nie wystarczy.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-10-2011, 15:24
ja-mamusia ja-mamusia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Zdjęcia: 17

jakies wpis do ewidencji itp, zeby mozna bylo sprawdzic czy to nie podpucha...

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-10-2011, 08:59
J-IKA J-IKA jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
J-IKA.polki.pl

Zdjęcia: 72

Napisałam maila pod podany wyzej adres, ale zero odpowiedzi. Dzwonić się obawiam, bo kiedyś się nacięłam - ze zwykłego numeru tel.kom. było przekierowanie na infolinię za 9 zł +VAT, więc tym razem nie ryzykuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2011, 08:41
J-IKA J-IKA jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
J-IKA.polki.pl

Zdjęcia: 72

No i dostałam odpowiedź. Jak dla mnie kolejny sposób na wciągnięcie ludzi do dziwnego "niby-interesu". Poniżej mail który otrzymałam.... No i nie dajmy się nabrać - gdyby dało się tak po prostu bez większego problemu zarabiać takie pieniądze, to każdy by tak zarabiał.

"rzejdźmy więc do rzeczy. Mam dla Ciebie propozycję pracy, dzięki której można zarobić dobre pieniądze w prosty sposób. Jeśli szukasz możliwości dodatkowego zarobku lub chcesz pracować w domu, to moja propozycja powinna Cię zainteresować.

Jestem Kierownikiem Zespołu w SIGMAPRO7, polskiej firmie istniejącej od 2008 r., wyłącznego dystrybutora prywatnej abonamentowej Opieki Medycznej SIGNUM. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy mogę zaproponować Ci wyjątkową pracą w marketingu Internetowym. Ja zarobiłem, w 47 dni, pierwsze 2473 zł, z czasem 5, 29h zmierzonym ostatniego dnia. Tobie tego nie mogę zagwarantować, mój wynik był naprawdę dobry, nie wszystkim się od razu udaje, czasem trzeba popracować trochę dłużej na taki dochód, ale jestem przekonany, że i Ty dasz radę. To tylko kwestia właściwej organizacji pracy i odrobiny zaangażowania.

Dlaczego właśnie teraz?
To proste, to nowa forma współpracy, możliwa od niedawna, od 1 stycznia, wcześniej do takiej współpracy zapraszane były tylko osoby polecane, z zaprzyjaźnionej grupy osób. Teraz szybki rozwój sieci placówek medycznych, do których dostęp mają Klienci Opieki Medycznej SIGNUM sprawił, iż nasza oferta dotyczy już praktycznie całej Polski, dlatego więc poszukujemy Partnerów, którzy dzięki najnowszym rozwiązaniom Internetowym będą reklamować nasz produkt i pozyskiwać Klientów nie wychodząc z domu i zarabiając konkretne pieniądze. Nie inwestujemy w droga reklamę telewizyjną czy zewnętrzną, działamy poprzez sieć dystrybucyjna opartą na Niezależnych Partnerach wynagradzanych miesiąc w miesiąc za raz pozyskanego klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniamy klientom dostęp do Opieki Medycznej SIGNUM i rzetelnej informacji na jej temat.

To brzmi zbyt pięknie, by było prawdziwe?
Ja tez tak pomyślałem kiedy znajomy zaproponował mi przystąpienie do sieci Partnerów SIGMAPRO7. Okazało się jednak, że przy odrobinie operatywności i systematycznej pracy po kilka godzin dziennie zacząłem zarabiać dobre pieniądze, w 47 dni, pierwsze 2473 zł!. Po jakimś czasie awansowałem w strukturze i teraz jako Kierownik zarządzam własnym zespołem i pomagam innym osiągnąć stałe lub dodatkowe konkretne dochody. Nie musisz decydować od razu, w ciągu najbliższych dni otrzymasz ode mnie pełną informację na temat zasad współpracy, dostępnych narzędzi oraz produktu. Pomogę Ci, zapewniam, że rezultaty Cię zaskoczą, zwłaszcza te na koncie 30-ego.

Chcesz wiedzieć więcej?
Podaj mi proszę swoje imię, e-mail oraz miejscowość z jakiej pochodzisz a prześlę Ci zestaw informacji na temat proponowanej pracy.

[ Podaj mi proszę swoje imię, e-mail oraz miejscowość z jakiej pochodzisz. Zrób to tu >> ]

Praca jest poważna i profesjonalnie podchodzę do tematu, dlatego chcę poznać Twoje podstawowe dane, w ten sposób poznam Cię trochę lepiej a Ty potwierdzisz mi podając te dane że chcesz otrzymać ode nie następne informacje na temat pracy. Wtedy wyślę Ci na podany adres e-mail informacje, kiedy się z nimi zapoznasz zobaczymy co dalej.

Jeśli się okaże, że nadal jesteś zainteresowany i uznamy, że jesteś gotowy do działania otrzymasz w ciągu następnych czterech dni kolejne wiadomości zawierające szczegóły dotyczące zarówno produktu jak i zasad współpracy. Wybacz, ale wcześniej się nie da, z doświadczenia wiem, że konieczny jest czas, by dokładnie się z tymi wszystkimi informacjami zapoznać. Zobaczymy jak przyswoisz tę wiedzę i wtedy zadecydujemy czy możesz podjąć współpracę jako Niezależny Partner z SIGMAPRO7, zarabiać nie wychodząc z domu, poświęcając na pracę tyle czasu ile masz ochotę. A wszystko to legalnie, na podstawie umowy, z systemem wynagrodzeń określonym w Planie Gratyfikacji, gotowymi materiałami i schematami postępowania.

Powiedz ,„tak, chcę dowiedzieć się więcej” i podaj mi swoje dane: imię, e-mail oraz miejscowość z jakiej pochodzisz. Tylko wtedy przekażę Ci materiały, które przybliżą Ci szczegóły proponowanej pracy."
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-2011, 16:34
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Zdjęcia: 42

Czyli takie Pieprzenie w kólko jest sposobem na biznes......ale robią ludzi w ciula,wstyd nóż jakaś dziewczyna da się nabrać zaczną od imienia a dojdą do numeru konta a co gorsza telefonu i bedą słać platne sms za ktore płacisz jak przychodzą.....

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2011, 11:01
Alusia0688 Alusia0688 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Alusia0688.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie Odp: Praca w domu

Zapraszam do zarabiania przez internet.

Kliknij w link poniżej
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=435687

Bądź w banner

I zacznij zarabiać już dziś

POLECAM
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2011, 11:02
Alusia0688 Alusia0688 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Alusia0688.polki.pl

Zdjęcia: 1

Zapraszam do zarabiania przez internet.

Kliknij w link poniżej
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=435687

Bądź w banner

I zacznij zarabiać już dziś

POLECAM
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-2012, 16:50
bulka14 bulka14 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bulka14.polki.pl

Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - ********************************* W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.*********************************pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2012, 16:36
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

Cytat:
Napisał koliberek71 Zobacz post
Czyli takie Pieprzenie w kólko jest sposobem na biznes......ale robią ludzi w ciula,wstyd nóż jakaś dziewczyna da się nabrać zaczną od imienia a dojdą do numeru konta a co gorsza telefonu i bedą słać platne sms za ktore płacisz jak przychodzą.....
no właśnie.. ja też nie znoszę jak coś szukam i znów dostaję spamo maile o treści a'la "tak, to prawda - zarobisz milion" to mi ręce opadają... kto to wymyśla takie durnoty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania